Deblji momci/devojke

buce su veciti pozitivci ...
ma da ono
samo je mrsavima lakse da se sagnu,potrce,obave neki fizicki posao,manje se znoje i sve to :neutral:

i prvi put cujem to za pozivitce...doduse oni bas debeli ljudi izgledaju ko da su stalno nasmejani,cesto se i prave da jesu ali cesto izbije neki kompleks kad se najmanje nadas...mislim ne znam,ako je nekome ok da bude debeo,dobro,meni i nije bas neki gust + zdravstveni razlozi,koji su ipak najbitniji :neutral:

ustvari to sa debljinom je bas onako lican dozivljaj.nekome je sve preko anoreksicnog debelo,a neko voli kobasice,one sto vise na ledjima, pa su mu one bas kako valja...
 
Mada, postojala je u nasoj skoli jedna jako debela devojka koja je bila otprilike ‘na izvol’te’, i imala je mnogo obozavalaca… Ne mozes ni tako generalizovati…
al je imala mnogo slatku facu..???........pa to svaka ekipa ima tako neku sa neodoljivom facom a u telu pihtijasto prijatno popoonjena.......i još poona ljooavi prema svima.......a ša je ovo malo malo pa pitanje o debelma....ja sam imo predrasoode da su mršave krhke i lomljive...kao de da sad tu torbam ..da se polomi jadna ...sva mršava...kad ono...........black hole..kapacitet.. isto ko sa boockama.. i ša bre sad tu...neam pojma....šo prozivate debele....jer ste vi sami debeli.....pa da sebi boodete lepi na foroomu i nesvesno se oslobodite tog teretnog doopeta......
 
ju,znaci ne verujem sta citam:shock:

da je tema pocela sa "mrzim buce" normalkuse i mrsavice bi ovde sad rasle kao testo...a posto je pocelo sa "volim buce"...MI buce smo onda iskompleksirane,depresivne,kobasicaste,ne umemo da trcimo i da se sagnemo...:evil:
ccc...ne znam ja ko je vise iskompleksiran...
nemam ja nista protiv normalno mrsavih devojaka,to je njihova stvar,vezbanje i zivot na sargarepici,i sanjanje pomfrita iz meka...
tu je neko spomenuo zdravlje...ali pre ce neka isprpljena mrsavica zavrsiti u bolnici zbog slabije ishrane i bla bla,nego jedna buca...

ok,ne kazem da mi ne iskoci neki kompleks tu i tamo...ali to je retko...i to se ne ispoljava...a mrsavice histericu,ceo grad da ih cuje...a tu je jos i strah da se slucajno ne udeblja...

i jos ne neko rekao da je 5 kg viska sexy...pa vama devojka da dodje sa 10 kg viska posle mesec dana i pita "primecujec li nesto",odma biste pitali "nova frizura"...dobro,nece svaki lik tako reagovati...ali ima vas...

a ono da su buce radodajke....:evil:...

i jos nesto...na svim mogucim forumima na ovu istu temu,debeljuce,uvek vode,voljenije su...ali pitam se,zasto od tih koji vise vole debeljuce,ni jedan nije bio sa debeljucom,nite je trenutno?:confused:

odo vozam roske....
 
bolje debeljuca sa slatkom facom, nego mrshavica ili idealne gradje riba/dechko sa ruznom facom..
misim, ovi mogu da smrshaju, a ovi drugi nikako ne mogu da promene glavu..
ranije sam bila u fazonu da izgledam anorexichno, pa onda samo delimichno mrshavo..sad znam kako mi je najbolje i shta je normalno za mene i vidim kad padnem kilo, dva, ode mi i doope, a to je bzv ..
 
MI buce smo onda iskompleksirane,depresivne,kobasicaste,ne umemo da trcimo i da se sagnemo...:evil:
ccc...ne znam ja ko je vise iskompleksiran...
nemam ja nista protiv normalno mrsavih devojaka,to je njihova stvar,vezbanje i zivot na sargarepici,i sanjanje pomfrita iz meka...
tu je neko spomenuo zdravlje...ali pre ce neka isprpljena mrsavica zavrsiti u bolnici zbog slabije ishrane i bla bla,nego jedna buca...
:neutral: kao prvo nisam rekla da ne umete da trcite i sagnete se,nego da je mrsavijima lakse.jer ce covek svojom snagom lakse pokrenuti npr 50 kila nego 100.mislim prosta fizika i cinjenica,nema sta sad neko da se ljuti.

drugo ne vidim nista lose ni u vezbanju ni u sargarepicama,em su zdrave em su ukusne,i ne znam ko te slagao da i manje debeli ljudi (koristim tvoju logiku izrazavanja) ne jedu przeni krompir.naravno stvar je karaktera da li ces pojesti kilo przenog krompira svaki dan,ili jednu porciju na odredjeni vremenski period :neutral:

i ja uopste ovde ne pricam o anoreksicnim ljudima,nego o onima koji se krecu u normali tezine u odnosu na visinu.i nema sta negirati bolesti koje preterana gojaznost moze da uzrokuje :neutral:
 
i ja uopste ovde ne pricam o anoreksicnim ljudima,nego o onima koji se krecu u normali tezine u odnosu na visinu.i nema sta negirati bolesti koje preterana gojaznost moze da uzrokuje :neutral:
Pa to je klasika odgovaranja na cinjenice o debljim ljudima. Kao bolje da sam debeo nego anoreksican,kao da ne postoje normalno uhranjene osobe. To je poenta a ne borba izmedju mrsavih i debelih.
Nisi manje debeo ako je neko pored tebe mrsav.
 
:neutral: kao prvo nisam rekla da ne umete da trcite i sagnete se,nego da je mrsavijima lakse.jer ce covek svojom snagom lakse pokrenuti npr 50 kila nego 100.mislim prosta fizika i cinjenica,nema sta sad neko da se ljuti.

drugo ne vidim nista lose ni u vezbanju ni u sargarepicama,em su zdrave em su ukusne,i ne znam ko te slagao da i manje debeli ljudi (koristim tvoju logiku izrazavanja) ne jedu przeni krompir.naravno stvar je karaktera da li ces pojesti kilo przenog krompira svaki dan,ili jednu porciju na odredjeni vremenski period :neutral:

i ja uopste ovde ne pricam o anoreksicnim ljudima,nego o onima koji se krecu u normali tezine u odnosu na visinu.i nema sta negirati bolesti koje preterana gojaznost moze da uzrokuje :neutral:
'eeeeeebo te, Smiljka, pa ti si postala novi Vasa Pelagić, na netu !!! :D
 
Mislim da svi treba da vode računa o svom izgledu. Ako je neko debeo i lepo se tako oseća, ne proizvodi zvukove kao da će izdahnuti (kada diše), ne smrdi od isparavanja parizera i sličnih gadosti, onda neka je debeo. Meni je to neprivlačno. Ali nekome je privlačno. Dakle, stvar ukusa. Ipak, treba imati na umu da je zdravije biti normalne težine, pa i mršaviji, nego popunjeniji. Ako ništa drugo, zbog toga treba smršati. Mada, nisu svi debeli zato što se prežderavaju.
Nečija debljina mi za druženje nije bitna, ali priznajem da mi debeli muškarci nisu seksi.
 

Back
Top