de da nadjem ribu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 79626

Iskusan
Poruka
5.869
ma daaaj bwe pa ko ti je zadnji put prisao dok si zobala kolach u kafitju ???
srbija je ovo bwe :)

Ne jedem ja kolače, tj. retko ih tamo jedem, ali mnoge devojčice izgledaju kao da se nadaju da će im tad neko prići. Sve trepere i trepću :)
Mislim da bi ti to bila zgodna situacija, a imao bi i povod za razgovor. Nit je buka, nit su pijane :) A vidiš i da nisu neke anoreksične :)
Drugo, konkurencija ti je manja nego u klubu uveče, kad su svi namontirani i ko zapete puške.

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.572
Ne jedem ja kolače, tj. retko ih tamo jedem, ali mnoge devojčice izgledaju kao da se nadaju da će im tad neko prići. Sve trepere i trepću :)
Mislim da bi ti to bila zgodna situacija, a imao bi i povod za razgovor. Nit je buka, nit su pijane :) A vidiš i da nisu neke anoreksične :)
Drugo, konkurencija ti je manja nego u klubu uveče, kad su svi namontirani i ko zapete puške.

A i kazu da je slatko zamena za sex :mrgreen:

dog-face boy

Iskusan
Banovan
Poruka
5.794

ma daj bwe gde ti zivis ???
ha ha !nasmeja me :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.