Danica Drašković u Upravi NIS-a

Ја сам чула да она има читавих пет месеци радног стажа и да је отишла у пензију на бази дијагнозе.
Не знам колико је то истина.:think:

Да и то у инвалидску пензију. А у инвалидску пензију неможе се тек тако: Мора да се има ,,јака``дијагноза.
Инвалидска пензија и рад у УО. Ништа ту није кажњиво.
 
Ја сам чула да она има читавих пет месеци радног стажа и да је отишла у пензију на бази дијагнозе.
Не знам колико је то истина.:think:
Istina eeeeeeeee, potpuno si u pravu eeeeeeeeeee što se dijagnoze tiče eeeeeeeee Još uvek uči da izgovori slovo B..... eeeeeeeeee :hahaha:
 
Ne može u više upravnih odbora. Sukobljavaju se interesi. A ona je savetnik Bore Tadića, zato nam tako dobro i ide......:whistling:

Не може само формално, иначе је све могуће. Ево на пример проф. др Драган Ђуричин (о коме не знам готово ништа осим како се зове и како изгледа) тренутно седи у три или четири УО - Синтелон Таркет, Металац Горњи Милановац, Делоит Туш и још нешто.
 
Не може само формално, иначе је све могуће. Ево на пример проф. др Драган Ђуричин (о коме не знам готово ништа осим како се зове и како изгледа) тренутно седи у три или четири УО - Синтелон Таркет, Металац Горњи Милановац, Делоит Туш и још нешто.

па човече шта раде ти неспособњаковићи по управним одборима?народ скапава а они примају по 3 плате,скандалозно! а ви радикали,скините оне мајице,одвратне су,и почните да конструктивно радите нешто:rtfm:
 
Očekujem da će svetski priznati stručnjak za naftu Danica Drašković unaprediti poslovanje NISa i srpsko-ruske odnose.Takođe smatram da će Srbija a posebno kamenita Hercegovina u Beogradu imati velike koristi od ovog imenovanja i očekujem unapređenje plemenite gospođe u počasnog ruskog akademika.

Taman pomislim kako me ništa više ne može iznenaditi, kad ono - Danica Drašković u Upravi NIS-a :dash::dash::dash:
 
ко је ону ретардирану кретенку ставио у управни одбор????и очекујемо да нам буде боље????мало сутра,нема ништа од тога док на власти имамо неспособне лопове и ретарде!!
 
ma nije to sluchajno
ds je vukao spo slpece za sobom a vishe glasova verujem da je i krkobaba nosio,pa vuka zovu na"molitveni doruchak",sad ovu njegovu raspaku qurvetinu ni pet nishest nego u NIS:hahaha:
jedina ogavnija stranka koju prezirem vishe i od LDP-a je SPO
sshurovali sa svime i sve ukaljalji svojim dziberlukom lopovlukom i licemerjem od monarhizma,preko nacionalizma do nju ejdz"evropeJizma"
Vuk je takva politichka qurvetina i dronpulja da jedan Voja spram njega izgleda ko devica
 

Back
Top