Danas je 4 maj, godisnjica smrti Tita

Dedovi nasih danasnjih nacionalista, bili su zakleti komunisti...Ista je to sorta...
Pa moguce je da oportunizam jeste nasledan.....ne znam, ja nisam od te sorte...
Meni je neisplativo ali je vazno to sto je Tito bio mudar i odmeren covek....
Od clanskih karata imam samo clansku od biblioteke...imao..sad nemam ni to...

Ne sme se garantovati za druge ljude koje ne poznajes.....svi bunare svojom logikom...
 
Ja se rodio iste godine 3 meseca posle i to je najvazniji dogadjaj u mom zivotu 🤗

I @Jugoslav Čvarak je bio iste srece da se rodi u godini kad je Tito pandrknuo...

Premda sam uhvatio tj bio poslednja valjda generacija Titovih Pionira....(to ti je kao sad recimo clanstvo u SNS podmladku...)

...

Ja sam imala 6 godina i ne puna tri mjeseca 😃


Za jugoslaviju me vezu najljepše uspomene , neka radost koja se ne može rijecima opisati
 
Не лупетај. Једина права култура на Балкану је српска. Самоу Кнез Михајловој има више књижара, него заједно у Загребу и Сарајеву.
Kultura citanja je prisutna, ali ne i kultura logike i razmisljanja, to je odsutno ...
E sad kako uporediti , one koji razmisljaju i one koji citaju....ko je u boljoj poziciji....sto se tice formalne kulture, i factoidiotizma, tu su sigurno u prednosti ovi sto citaju...
 
Kultura citanja je prisutna, ali ne i kultura logike i razmisljanja, to je odsutno ...
E sad kako uporediti , one koji razmisljaju i one koji citaju....ko je u boljoj poziciji....sto se tice formalne kulture, i factoidiotizma, tu su sigurno u prednosti ovi sto citaju...
Да. Наревно да све што је везано за Србију, нема важности. Можеш ли да докажеш да сви тиљуди који читај, не размишљају? Ти говориш као да си се потурчио, или уопште, не наки други начин применио веру својих дедова.
 
Да. Наревно да све што је везано за Србију, нема важности. Можеш ли да докажеш да сви тиљуди који читај, не размишљају? Ти говориш као да си се потурчио, или уопште, не наки други начин применио веру својих дедова.
Nikako nisam promenio vrednosti za koje su ginuli....
Ali cim mora da dokazujem danasnjim Srbima, postane malo cudno....odmah prorade stara znanja da kad se razboritost nije morala dokazivati....i kad mora sta treba ciniti....
 
1714837591219.png


Eto 1,3 km pesaka....sa svim tackicama, ali krace je to nema vise od km...jer idete trotoarom a ne podvoznjacima i stepenicama, nego predjete ulicu kod same Kuce Cveca...

Ili jos krace ali sa slabijim vidikom
1714838357154.png
 
Poslednja izmena:
Nema to veze sa njim, već je to bio posleratni period. A ne treba zaboraviti na popis 60.000 pobijenih ljudi prvih meseci nakon prestanka rata. Komusnitička banda i njihovi zločini.
Bio je posleratni period i u Bugarskoj, Rumuniji, poljskoj........tako da ima itekako veze sa njim. Naprosto bio je vest.
Nas pasos je bio zlatan. Samo ne dirati u vlast i poredak i mogao si prilicno bezbrizno i sigurno da zivis.
Ne znam da li znas da je svojevremeno izvrsena "seca" Srpsih privrednika (Kardelj ko bi drugi) jer su hteli nesto sto sad Kinezi rade. I tada je sve krenulo naopako. Sistem proizvodnje je bio neodrziv.
Nazalost cifra pobijenih je mozda i veca. Pobednici zele da ucvrste vlast a to je bilo surovo vreme i to ne samo kod nas.
 
Pogledajte prilog 1541909

Eto 1,3 km pesaka....sa svim tackicama, ali krace je to nema vise od km...jer idete trotoarom a ne podvoznjacima i stepenicama, nego predjete ulicu kod same Kuce Cveca...

Ili jos krace ali sa slabijim vidikom
Pogledajte prilog 1541913
Prokop sada izgleda kao neki svetski aerodrom odlično su to naprednjaci zamislili da stotine hiljada ljudi dolazi u kuću cveća. Zato je i onaj gangula šapić poludeo od ludila. Mislim da se ti naprednjaci razvaljuju od kokaina.
 
Prokop sada izgleda kao neki svetski aerodrom odlično su to naprednjaci zamislili da stotine hiljada ljudi dolazi u kuću cveća. Zato je i onaj gangula šapić poludeo od ludila. Mislim da se ti naprednjaci razvaljuju od kokaina.
Nisu nista zamislili nego je vec postalo komicno da veliki grad kao BG ima popizdinu od zeleznicke stanice i 12 polazaka iz BG....
Ja sam ljudima vec par godina koji stizu iz CG a to nije mala brojka , govorio da sidju na novom BG da je tamo glavna stanica i bice i autobuska, i naravno ovi iz Subotice....sto da se pate u prokopu....koji je vise bio za samoubice i spolja i iznutra...

Samo su sravnili onaj zid samoubilacki i nasuli zemlje da ima pad , spust do stanice...

Mozes da zamislis smejuriju , mene potezu kao znalca Beograda, koji zna skoro svaki cosak i narocito one tajne coskove i sadrzaje, a kad me pitaju za zeleznicku stanicu samo kazem ne znam, nego sidjite na nbg, odatle znam...
 

Back
Top