Danas je 4 maj, godisnjica smrti Tita

Nemojte samo reci da vam nije bilo zao

Ja se rodio iste godine 3 meseca posle i to je najvazniji dogadjaj u mom zivotu 🤗

I @Jugoslav Čvarak je bio iste srece da se rodi u godini kad je Tito pandrknuo...

Premda sam uhvatio tj bio poslednja valjda generacija Titovih Pionira....(to ti je kao sad recimo clanstvo u SNS podmladku...)

...
 
Čovjek umro, nije on kriv što su preuzeli neki klipani.
Na kraju krajeva Sovjetski Savez je izgubio hladni rat, Zapad si je zgrabio plijen, sasvim normalno u politici, uvijek bilo i biti će.
Poput smjena voditelja javnih ustanova nakon izbora.

Nda...sve se menja periodicno...Tako ce i Rusi umarsirati opet u Pariz, a Vucic pobeci u Patagoniju🤗

....
 
Ko je propustio sad moze doci za 25maj...isto je besplatan ulaz i bice jos i vise ljudi i guzve, zato sam napisao i danas, iako znam da mnogima danas nije raspolozivo vreme...

Dolazak u Muzej Jugoslavije i Kucu Cveca nije politicki dogadjaj kao sto je okupljanje ljudi za SNS ili besplatni izleti autobusima gde se zapisuje ko je sve dosao i koristio tu pogodnost....pa da se posle razduzi...
 
Nda...sve se menja periodicno...Tako ce i Rusi umarsirati opet u Pariz, a Vucic pobeci u Patagoniju🤗

....
Ja ne kažem da neće, ali tako stvari idu.
Evo ti primjer mog bratića koji nije u stranci, ali je demokršćanski konzervativac kojeg je HDZ postavio na mjesto ravnatelja jedne državne ustanove.
Kada je SDP došao na vlast, ekspresno je smijenjen, da bi ga nakon ponovnog dobijanja izbora HDZ opet vratio na mjesto ravnatelja.
 
Najveća srpska tragedija je što 1,3 miliona srba nema završenu osnovnu školu a nema nijedan zub u glavi.
Ja iskreno nemam vise kriterijume za velike Srpske tragedije...
Kao mlad i mali sam mislio toliko nesreca se dogadja Srbima, sto su brojni , sto su vredni , sto su napredni , a onda vidis da su ostrasceni , da nanose zlo ljudima, da su jednoumni , da su prokleti , da nisu mudri, da sve rade blentavo , da ne postuju nikog, to je mozda najveca mana Srba, sto nikog ne postuju...
 
Dodjite za dan Mladosti , to je bas dobro osmisljen praznik za 25maj, onako kako mura glava Tita je mogla da osmisli.....Steta sto omladina smatra da je sramota biti mlad i slaviti svoju mladost....

Od skora je glavna Beogradska zeleznicka stanica odlicno povezana sa Kucom Cveca, tj samo se popnete blagim usponom i malo pesaka trotoarom i vec ste kod Kuce Cveca...

Steta sto vise vozovi iz BG ne voze nikuda, osim ako bude srece mozda uskoro do Budimpeste....i 3 puta do Nisa...
Ali eto iz Nisa preko cuvene Velike Plane gde ide 6km na sat...pa do kuce Cveca...
Bez upadanja u BG guzve i smaranje..
 

Back
Top