DALI JE POD TITOM BILO BOLJE??

eremita:
Па да, разумем... некима је заиста било ЛЕПО, ово-оно, зузе и војници,
па оно ДИПЛОМАТСКИ МАГАЦИНИ, па фино, све џабе, па 93%
нац.дохотка на војску........супер.......па оно ЗЗЗЗЗЗЗЗ.......ЗУМБЕЛАЈА -
ПУНА КОРПА ЈАЈА....... супер је било......... 8-)

ДАНАС ТО ПЛАЋАМО !

Meni je bilo super, a i danas nije lose........ :wink:

Iako, mnoooogo bolje bese za vreme Tita......kome nije valjalo, taj neka se buni, i pljuje ....
Ima pravo.......bar to moze , onako za DZ :D :D :D
 
Psihologue:
Bio sam malji deca ne sećam se stambenog...
Irone zašto se to uplaćivalo ..u koju svrhu?

Сви су МОРАЛИ да уплаћују у сврху да ако си члан СКЈ ондК
можеш да добијеш СТАН (ако се нагузиш),
или здравствену негу, или бању ЗА ЏАБЕ само ако си члан СКЈ,
а АКО НИСИ - МОЖЕШ ДА СЕ СЛИКАШ !

П.С. А ако се, не дај Боже, разболиш, ПРВО ЗОВУ КОМИТЕТ ДА ПИТАЈУ
ШТА ДА РАДЕ: ДА ЛИ ДА ТЕ ЛЕЧЕ - ИЛИ ДА ПУСТЕ ДА ЦРКНЕШ !
 
Iron Lord:
I ja sam bio malji dec tada...
Pa to je kad radiš u nekoj firmi puno godina pa na osnovu radnog staža dobiješ neke poene i daju ti neke čike tvoj stan! Tako je moj deda dobio stan, a kod ćaleta ukinuli kad je bio treći na spisku...
:roll:

Pa i danas najmanje 90 % forumasha sedi , ovog momenta u gajbama, koje su im dede ili ocevi dobili za vreme Tita........inace bi sada na klupicama u parku kuckali na lap top :roll:

Sto neko rece........pametno:" ono sto je Tito napravio, ovi posle njega ne mogu ni da okrece"

A za kredite.........pojma nemate :wink:

Da se pojavi , kao vampir, na sledecim predsednicim izborima, pobedio bi ubedljivo od Hrvatske do Makedonije, u svim bananamen republikama........ :D :D

TILE , CARE, KUPI NAM CIGARE.....!!!!!!!
 
eremita:
Сви су МОРАЛИ да уплаћују у сврху да ако си члан СКЈ ондК
можеш да добијеш СТАН (ако се нагузиш),
или здравствену негу, или бању ЗА ЏАБЕ само ако си члан СКЈ,
а АКО НИСИ - МОЖЕШ ДА СЕ СЛИКАШ !

Pa , posto su svi bili clanovi SKJ , svi su dobijali gajbe i isli besplatno na letovanja :D :D

Nego, ne secam se, jel i besplatno skolovanje i besplatno zdravstvo bilo isto za clanove SKJ???? :roll: :roll: :roll:
 
inagadadavida:
a u gajbama, koje su im dede ili ocevi dobili za vreme Tita........inace bi sada na klupicama u
У, је које достигнуће, неки бедни станови, у просеку 60 квадрата.
А које уосталом и нису добили сви.

Друго, уопште их и нису "добили", него им је деценијама одузимано од плате.

Да, уопште...

Ви комуњаре често патите од тога да нека општецивилизацијска достигнућа приписујете себи, као ексклузивну заслугу.
 
Norma Kampl:
У, је које достигнуће, неки бедни станови, у просеку 60 квадрата.
А које уосталом и нису добили сви.

Друго, уопште их и нису "добили", него им је деценијама одузимано од плате.

Да, уопште...

Ви комуњаре често патите од тога да нека општецивилизацијска достигнућа приписујете себи, као ексклузивну заслугу.

Mislim......."bedni stanovi od 60 kvadrata"???? :confused: :confused: :confused:
Gospo , vi mora da pisete sa nekog Beverli Hillsa, ali u Srbiji bi mnogi voleli da imaju te "bedne stanove"......ne budite toliki snob....... :roll:

A to sto im je decenijama oduzimano od plate?? :-D :-D :-D :-D

Kakva glupost........pa sto im sada neko ne oduzima od plate, i u roku od nekoliko godina pokloni stan???.........siguran sam , da se niko ne bi bunio........ali....neeeeeemaaaa :D

i kako sad, ja *********, a glasao za LDP??? :confused:
Mislim , odlucite se..... :D
 
inagadadavida:
Sto ti je lose, mito??
Sedis , kao i ja, zezas se na compu.......doduse, ti nista jos pritom i ne radis........

Milina jedna, pa to nema ni u Ingusetiji :D :D :D

Ахахахахаааааааааа.........а ти као нешто радиш.....једино
што једном месечно ОВЕРАВАШ ЗРАВСТВЕНУ КЊИЖИЦУ......
и што под обавезно навијаш за глодарску варијанту.. за мишеве
који грицкају ТУЂЕ - за Мики Маусе.......



 
inagadadavida:
Mislim......."bedni stanovi od 60 kvadrata"???? :confused: :confused: :confused:
Наравно да су то ништа друго него бедни.


A to sto im je decenijama oduzimano od plate??
Другим речима - пљачкано.
А није, дакле ништа "поклоњено". Све дебело плаћено.


i kako sad, ja *********, a glasao za LDP???
Ово није ни у каквој контрадикцији.
"Исто то, али друкчије", како се оно каже.

И ЛДП је само један од (многобројних у Србији, као уосталом и читавој бившој Југ.) огранака бивше КП.
 
inagadadavida:
Glasao sam za Cedu narkomana i Zareta pedera.......... :D :D :D

Nije valjda da ces da odvalis da u LDPu ima vise bivsih komunista negu u DSSu??? :D :D :D :D :D

О, *еботе, луда ли човека!!!!!! ПА НАРАВНО!
Проблем је са тобом што ти мислиш да поседујеш ИСТИНУ о СКЈ, али си у великој заблуди. Свуда наравно постоји тај сифилис СКЈ, у свим странкама, али ти бивши чланови СКЈ се разликују и то веома битно. Имаш ЛУДАКА и ОЛОША као што је та Латинка, а имаш и потпуно безазлене идеалисте и дивне људе који су једном тренутку у својој глупавој заблуди били чланови. А ТИ БИ СВЕ ХТЕО ДА ИХ СТРПАШ У ИСТИ КОНТЕЈНЕР, међутим, постоје паметни људи који праве СЕЛЕКЦИЈУ и знају ко је био друкара и доушник и ко је шта радиЈо, и ко је кога послао на робију и ко је шта покрао....БУДИ СИГУРАН ДА ЈЕ КОШТУЊАВИ ВЕОМА ДОБРО ПРОУЧИО ТАЈНУ АРХИВУ СА ДОСИЈЕИМА ПОЈЕДИНАЦА и да многу ђубрад држи у шаци 8-)
 
eremita:
О, *еботе, луда ли човека!!!!!! ПА НАРАВНО!
Проблем је са тобом што ти мислиш да поседујеш ИСТИНУ о СКЈ, али си у великој заблуди. Свуда наравно постоји тај сифилис СКЈ, у свим странкама, али ти бивши чланови СКЈ се разликују и то веома битно. Имаш ЛУДАКА и ОЛОША као што је та Латинка, а имаш и потпуно безазлене идеалисте и дивне људе који су једном тренутку у својој глупавој заблуди били чланови. А ТИ БИ СВЕ ХТЕО ДА ИХ СТРПАШ У ИСТИ КОНТЕЈНЕР, међутим, постоје паметни људи који праве СЕЛЕКЦИЈУ и знају ко је био друкара и доушник и ко је шта радиЈо, и ко је кога послао на робију и ко је шта покрао....БУДИ СИГУРАН ДА ЈЕ КОШТУЊАВИ ВЕОМА ДОБРО ПРОУЧИО ТАЈНУ АРХИВУ СА ДОСИЈЕИМА ПОЈЕДИНАЦА и да многу ђубрад држи у шаци 8-)



Budi ti, decko siguran, da je mlohavi upravo zato sto mu je partija udbasko leglo , na celu sa njim ,koji je stara udbaska drukara, ogorceni protivnik otvaranja dosijea........

Siguran sam da ih je debelo iscitavao ovih godina, i unistavao kompromitujuce dokaze protiv njega licno, njegove Zoce, pa onda ostale bagre tipa Stojkovica, Jocica, Marsicanina, i ostale udba specijale dousnicke ekipe..........
 
inagadadavida:
[/B]

Budi ti, decko siguran, da je mlohavi upravo zato sto mu je partija udbasko leglo , na celu sa njim ,koji je stara udbaska drukara, ogorceni protivnik otvaranja dosijea........

Siguran sam da ih je debelo iscitavao ovih godina, i unistavao kompromitujuce dokaze protiv njega licno, njegove Zoce, pa onda ostale bagre tipa Stojkovica, Jocica, Marsicanina, i ostale udba specijale dousnicke ekipe..........

Еј, брате, немаш потреба да се са мном фолираш, а и смешно је више. Ти радиш по принципу "сви смо ми по мало социјалисти" - па онда сходно томе "сви смо ми
по мало доушници и удбаши" - Е НЕЋЕ МОЋИ ПРИЈАТЕЉУ. И ти врло добро
знаш да НЕЋЕ МОЋИ - зато се толико и упињете да склоните Коштуницу, јер са тим Шумадинцем НЕМА ПОГОДБЕ.

Коштуница иначе ЈЕДВА ЧЕКА ДА СЕ ОТВОРЕ ДОСИЈЕИ! Али, као и за све
до сада, жели КОНСЕНЗУС! Зато и хистеришете. Шта ће очеви и дедови рећи
својима? Ко су и шта су били? А ти то врло добро знаш, јер си имао од кога да чујеш. 8-)
 
Andreavk:
...i sta ce da im rade kad otvore te dosijee

Лично верујем ДА НЕЋЕ НИШТА ДА ИМ РАДЕ, али ће се бар више знати
КО ЈЕ КО - и неће моћи неки злочинац, или човек који је другим људима
намештао и робију и несрећу ДА СЕ ДАНАС ЛАЖНО ПРЕДСТАВЉА -
верујем да ће отварање досијеа одмах узроковати праву ЛУСТРАЦИЈУ,
зато толико и креште........ 8-)
 
Da bilo je iako nisam star sjecam ga se kao dijete i gledao sam ga uzivo.
Novokomponovani vjernici i nacionalisti (sovinisti) nisu u stanju ni da mu budu neuspjele kopije zato ga i blate a jeli bilo bolje neka svako pita svoje roditelje oni najbolje znaju. E stvarno mi je zao one koji su htjeli da se bave politikom a nisu bili ni nacitani ni kompetentni. Njima sigurno nije bilo bolje A i danas kada bi svi imali dobre plate i prosjecan standard da mozemo na odmor otici u neku od susjednih drzava a da se to ne odrazi na kucni budzet, sigurno ne bi ih zanimala ni aktuelna vlast niti politika vec provod i licni interes.
 
eremita:
Еј, брате, немаш потреба да се са мном фолираш, а и смешно је више. Ти радиш по принципу "сви смо ми по мало социјалисти" - па онда сходно томе "сви смо ми
по мало доушници и удбаши" - Е НЕЋЕ МОЋИ ПРИЈАТЕЉУ. И ти врло добро
знаш да НЕЋЕ МОЋИ - зато се толико и упињете да склоните Коштуницу, јер са тим Шумадинцем НЕМА ПОГОДБЕ.

Коштуница иначе ЈЕДВА ЧЕКА ДА СЕ ОТВОРЕ ДОСИЈЕИ! Али, као и за све
до сада, жели КОНСЕНЗУС! Зато и хистеришете. Шта ће очеви и дедови рећи
својима? Ко су и шта су били? А ти то врло добро знаш, јер си имао од кога да чујеш. 8-)


Коштуница иначе ЈЕДВА ЧЕКА ДА СЕ ОТВОРЕ ДОСИЈЕИ! Али, као и за све


Sta reci........... :D :D :D :D :D :D :D
Kakva glupost......konsenzus........ :D .......da da ,,,,,,bas on "jedva ceka" :D


А ти то врло добро знаш, јер си имао од кога да чујеш. 8-)

Mnogi ce i od vas da se iznenade, kako su im tetke tece, ujaci , komsije i profesori bili drukare UDBE :D :D :D :D :D

Ja sa tim nemam problema, jer moj stari otac, i dan danas okoreli komunista, koji ne menja misljenje ni za jotu, nikada nije mogao biti smrdljivi dousnik.........

Naime, on je bio u UDBI, pa je samim tim nemoguce da bude jedan od najljigavijih oblika zivota na planeti......DOUSNIK :roll:
 
Ето видиш, сам убацујеш свога ОЦА у ову причу... и сада када би ја договорио
оно што мислим - ТИ ЋЕШ ОДМАХ ДА КУКАШ ИРОНУ ЛОРДУ... зато боље
немој! 8-)
 
eremita:
Ето видиш, сам убацујеш свога ОЦА у ову причу... и сада када би ја договорио
оно што мислим - ТИ ЋЕШ ОДМАХ ДА КУКАШ ИРОНУ ЛОРДУ... зато боље
немој! 8-)

Ovo je trebalo , bar u tvom ogranicenom mozgu da bude provokacija..:

А ти то врло добро знаш, јер си имао од кога да чујеш.

A ja ti na to , lepo kazem da mi je cale radio jedno vreme u UDBI, KOSu, osnovao Vojnu policiju u Jugoslaviji, pa presao u vojnu diplomatiju...........

I ima besprekorno cistu karijeru, i savest, a svojih se ideala ne odrice,,,,,ni sada sa osamdeset godina.........za razliku od novokomponovanih cetnika.......pa da ih je bilo toliko koliko su vam svima babe i strine bile cetnici, sami bi syebali nemce, a verovatno i dalje....

I , sta god ja pisao o MOM ocu, ti nemas pravo da stavljas bilo kakvu ruznu insinuaciju, narocito u tvom , dobro poznatom debilnom stilu
 

Back
Top