Dalaj lama pozvao Suu Kyi da zaštiti Rohinje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mingo kaže da slatkim Rohinjanima odgovara više vlažna tropska klima i da ih zato ne primaju u Arabiji...:sad2:

Saudijska Arabija nije za naseljavanje. To je pustinjska drzava i naravno da je nelogicno da se Rohingje sele za Saudijsku Arabiju. Gambija je pogodnija sto je to tropska i vlazna drzava i mogu da zive i da se osjecaju kao u Burmi. Gambija nije zaostala zemlja i to je lijepa zemlja i mogli bi Rohingje da uzivaju i da se mijesaju sa crncima.
 
Saudijska Arabija nije za naseljavanje. To je pustinjska drzava i naravno da je nelogicno da se Rohingje sele za Saudijsku Arabiju. Gambija je pogodnija sto je to tropska i vlazna drzava i mogu da zive i da se osjecaju kao u Burmi. Gambija nije zaostala zemlja i to je lijepa zemlja i mogli bi Rohingje da uzivaju i da se mijesaju sa crncima.

al vidiš Mingo...Gambija nije bogata država i džamije su nekako oronule i uopšte nisu slatke...
 
Za mene je sve slatko sto je muslimansko. Meni je Gambia slatka drzava i zivio bih u toj drzavi. Dovoljno je samo klanjati redovno i druziti se sa tim narodom. Sta fali ovoj Dzamiji koju sam postavio? Nista ne fali i lijepo izgleda.

ma, nije, Mingo...vidi kako je ružan minaret..kako neko može sa merakom da klanja u onako ružnoj džamiji...vidi se da Gambijci nisu nikakvi muslimani kada ne ulažu u tako slatku džamiju...mnogo si me razočarao, Mingo...ja sam mislio da si ti ozbiljan vernik.
 
gambia-Serekunda_market.jpg


Serekunda glavni grad Gambije.

- - - - - - - - - -

ma, nije, Mingo...vidi kako je ružan minaret..kako neko može sa merakom da klanja u onako ružnoj džamiji...vidi se da Gambijci nisu nikakvi muslimani kada ne ulažu u tako slatku džamiju...mnogo si me razočarao, Mingo...ja sam mislio da si ti ozbiljan vernik.

Za mene je to slatka Dzamija a Gambija stvarno lici na podneblje gdje zive Rohingja muslimani. Mislim da bi se oni dobro uklopili u Gambiji.
 

Prilozi

  • gambia-Serekunda_market.jpg
    gambia-Serekunda_market.jpg
    81,7 KB · Pregleda: 0
Saudijska Arabija nije za naseljavanje. To je pustinjska drzava i naravno da je nelogicno da se Rohingje sele za Saudijsku Arabiju. Gambija je pogodnija sto je to tropska i vlazna drzava i mogu da zive i da se osjecaju kao u Burmi. Gambija nije zaostala zemlja i to je lijepa zemlja i mogli bi Rohingje da uzivaju i da se mijesaju sa crncima.

mingo, meni nije jasno zasto bas gambija? iz jugoistocne azije u zapadnu afriku...msm, nidje veze...
 
добри Рохињани треба да се одрекну Мухамеда и пригрле Буду. онда ће моћи да живе у Бурми као сав нормалан свет. овако, не преостаје им ништа друго него да буду храна рибама.

Zar Budizam nije religija mira i tolerancije za razliku od netolerantnog Hrišćanstva?
 
A šta im je ovo, neka gambijska verzija Knez Mihajlove ulice?

То је један леп град назван по Кунди славном истраживачу из Меке. Када је пролазио туда притерала га нужда па се пос.ао на обали реке. Његовима се учинило да су то црни каменчићи и знак да се ту настане и клањају.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top