Da vidimo ko je pametan

Manipulacija je stvar karaktera ..neciji modus vivendi..ne vidim zasto se povezuje to dvoje ali
ako cemo bas bukvalno..manje lepi ljudi moraju da uslovno receno manipulisu...tj..moraju mnogo
vise da se trude da budu zapazeni..iako za mene neciji izgled nije presudan u stvaranju medjusobnih odnosa ..
ni na ljubavnom planu..ni poslovnom ni prijateljskom..

isuse ninchi, kak si ti obrazovana i eminentna :rumenko:
 
Plus da dodam da skidam kapu onoj osobi koja danas uspe da izmanipuliše na osnovu izgleda ili reči!
danas možeš manipulisati ljudima samo ako im predočiš da će od te radnje imati barem neki interes (čak i prividni interes) ...
 
Pitanje vise za one koji su iskusili zivotne probleme i preskakanje prepona..nebitno ko je sta zavrsio i koliko zaradjuje..ali da imate svest da na osnovu izgleda mozete bolje proci u zivotu da li bi taj potencijal iskoristili?ne striktno kao iebanje za kesh ili sponzorstvo..da li bi se samo udali dobro ili manipulisali ljude izgledom i na neki nacin ostali cisti?

Ne samo da imam svest, nego sam to puno puta primenio.

Odelo ne čini čoveka, ali ljudi koji te prvi put vide svoj prvi utisak o tebi stiču na osnovu spoljašnjeg izgleda.
Dakle, kako se približavaš nekoj osobi prvi utisak koji ostavljaš zavisi od stava, načina na koji se ponašaš u svom odelu. Ništa ti ne vredi Armani ako ga nosiš kao da je oklop. Potom ide samo odelo, a kako se približavaš još više na komunikacionu daljinu na scenu stupaju tvoje oči i izraz lica.

Kad ostaviš povoljan prvi utisak, posle možeš i u pecaroškim čizmama ...
Da dodam - mislim da posvećivanje pažnje spoljnom izgledu nije manipulacija.
 
Poslednja izmena:
A sto to mora biti manipulacija?
Ja svakako imam drugaciji tretman u firmi od kolega jer sam jedina zena tamo medj muskarcima :lol: a nit se provokativno oblacim nit sam seks bomba dakle ne radim nista provokativno -ali oni su DJentlmeni pa sta cu..
Mada verovatno bi me isto tako tretirali i da lose izgledam, samo zato sto sam zensko. Fine kolege :aha:
 
Pitanje vise za one koji su iskusili zivotne probleme i preskakanje prepona..nebitno ko je sta zavrsio i koliko zaradjuje..ali da imate svest da na osnovu izgleda mozete bolje proci u zivotu da li bi taj potencijal iskoristili?ne striktno kao iebanje za kesh ili sponzorstvo..da li bi se samo udali dobro ili manipulisali ljude izgledom i na neki nacin ostali cisti?

Mene ponekad smaraju na poslu, uglavnom muškarci. Nikada mi nijedna devojka nije rekla tako ešto sve muškarci. Svi su u fazonu: ,,Ja da sam žensko ja bih bio sa najbogatijim , ti Djika ne umes da iskoristis". Mene mnogo te stvari nerviraju, jer da sam takva prvi bi oni rekli da sam fuksa.

Šta tebe kolega briga sa kim sam i što sam sa njim!!!!! Ako bi se je---bo za pare, mozeš i kao muskarac to da radis. Ne treba ti capi.

( HVALA ZA PITANJE, BAŠ SAM OLAKŠALA SEBI)
 
Pitanje vise za one koji su iskusili zivotne probleme i preskakanje prepona..nebitno ko je sta zavrsio i koliko zaradjuje..ali da imate svest da na osnovu izgleda mozete bolje proci u zivotu da li bi taj potencijal iskoristili?ne striktno kao iebanje za kesh ili sponzorstvo..da li bi se samo udali dobro ili manipulisali ljude izgledom i na neki nacin ostali cisti?

Zavisi s kim imaš posla i kakva je lepota, da li je šarmantna, nasmejana, hladna...i zavisi od onog preko puta, da li je sve to slično ili nešto deseto i da li je sujetna i ljubomorna osoba ili normalna koja ceni lepotu i pozitivno zračenje prosto kao svaki drugi dar koji čovek ima ili nema.
 
Pitanje vise za one koji su iskusili zivotne probleme i preskakanje prepona..nebitno ko je sta zavrsio i koliko zaradjuje..ali da imate svest da na osnovu izgleda mozete bolje proci u zivotu da li bi taj potencijal iskoristili?ne striktno kao iebanje za kesh ili sponzorstvo..da li bi se samo udali dobro ili manipulisali ljude izgledom i na neki nacin ostali cisti?

Mislim da je muskarcima prirodno oruzje fizicka snaga, a zenama, paaa necu reci lepota, ali zenstvenost, dopadljivost- moze,... Sigurno ne bih zarad nekog napretka klekla nadredjenom pred slic, ali osmeh, treptaj,... nikoga nije uprljao.
 

Back
Top