Da vidimo ko je pametan

Mene bas zanima ko to ne bi iskoristio?Ajde bre budimo jednom iskreni(bar prema sebi)..Ako izuzmemo seks za novac,sponzorstvo i ostale posasti savremenog drustva,svako bi(ako skonta da moze)iskoristio svoj izgled radi postizanja nekog cilja.
Nazvati to manipulacijom ili snalazljivoscu,stvar je izbora.

I ja se slazem da padne priznanje..a ne da upakuju u ljubav prodavanje pice na parce
 
Pitanje vise za one koji su iskusili zivotne probleme i preskakanje prepona..nebitno ko je sta zavrsio i koliko zaradjuje..ali da imate svest da na osnovu izgleda mozete bolje proci u zivotu da li bi taj potencijal iskoristili?ne striktno kao iebanje za kesh ili sponzorstvo..da li bi se samo udali dobro ili manipulisali ljude izgledom i na neki nacin ostali cisti?

ne toliko lepota... šarm i harizma obave pola posla
da, ako se to ne kosi sa nekim etičkim pitanjima, što da ne
 
Pitanje vise za one koji su iskusili zivotne probleme i preskakanje prepona..nebitno ko je sta zavrsio i koliko zaradjuje..ali da imate svest da na osnovu izgleda mozete bolje proci u zivotu da li bi taj potencijal iskoristili?ne striktno kao iebanje za kesh ili sponzorstvo..da li bi se samo udali dobro ili manipulisali ljude izgledom i na neki nacin ostali cisti?

iskrena da ti budem, ovako ne[to planiram u drugom životu...prepustiti se liniji manjeg otpora
za promjenuz:mrgreen:
 
Pitanje vise za one koji su iskusili zivotne probleme i preskakanje prepona..nebitno ko je sta zavrsio i koliko zaradjuje..ali da imate svest da na osnovu izgleda mozete bolje proci u zivotu da li bi taj potencijal iskoristili?ne striktno kao iebanje za kesh ili sponzorstvo..da li bi se samo udali dobro ili manipulisali ljude izgledom i na neki nacin ostali cisti?

Pametan ne moze bez gadjenja da odgovori na ovo glupo pitanje.
Djordji se izgleda vratio starim navikama...a bas je bila pozitivna promena jedno vreme..steta :/
 
Na ovako glupo pitanje ne znam sta da odgovorim. Sta znaci "dobro udali"? Jel to znaci srecno, ili to znaci bogato..? Razliciti su nam arshini..
Da ne pricam ovo za izgled koliko je glupo..pogotovo sto niko nema dobar izgled ceo zivot...svi na kraju postanemo matori i ruzni, i sta onda, kako da funkcionise covek koji nema izgled?

sto si nervozna, opusti se bwe <3
 
Na ovako glupo pitanje ne znam sta da odgovorim. Sta znaci "dobro udali"? Jel to znaci srecno, ili to znaci bogato..? Razliciti su nam arshini..
Da ne pricam ovo za izgled koliko je glupo..pogotovo sto niko nema dobar izgled ceo zivot...svi na kraju postanemo matori i ruzni, i sta onda, kako da funkcionise covek koji nema izgled?

ja sam rešila da budem lepa baba
 
Na ovako glupo pitanje ne znam sta da odgovorim. Sta znaci "dobro udali"? Jel to znaci srecno, ili to znaci bogato..? Razliciti su nam arshini..
Da ne pricam ovo za izgled koliko je glupo..pogotovo sto niko nema dobar izgled ceo zivot...svi na kraju postanemo matori i ruzni, i sta onda, kako da funkcionise covek koji nema izgled?

Па имаш добар изглед ајде да кажемо до 50-те, мсм немам појма лупам сад, а ако до 50-те не искористиш, после ти и не треба јелте..
 
Mene bas zanima ko to ne bi iskoristio?Ajde bre budimo jednom iskreni(bar prema sebi)..Ako izuzmemo seks za novac,sponzorstvo i ostale posasti savremenog drustva,svako bi(ako skonta da moze)iskoristio svoj izgled radi postizanja nekog cilja.
Nazvati to manipulacijom ili snalazljivoscu,stvar je izbora.
Izgled nije nešto šta zapaziš jedno jutro i postaneš svjestan njegovog uticaja na druge... osim možda krajem osnovne škole kada počnu djevojčicama rasti grudi pa se suočavaju sa novonastalom pažnjom.
To je potencijal koji si dobio rođenjem i na čemu si sam radio. I svako je svjestan šta posjeduje. Ali, kako će to koristiti zavisi od karaktera.
Svaka žena koja dobro izgleda može manipulisati muškarcima. Kakvim profilom muškaraca, to je već diskutabilno, ali neće to baš svaka raditi.
Jedno je ljubaznost i osmjeh koji donose pozitivnu atmosferu u društvu, pa možda pomažu ljupkim ljudima da nailaze na prijatniji odziv, nego što je slučaj sa drkošima, a sasvim drugo svjesno korišćenje tjelesnih atributa da bi se napredovalo.
Jedan od primjera jeste i flert sa asistentima, profesorima i slično zarad polaganja ispita. Raskopčavanje majice da malo zablista poprsje, pa da se lakše dobije ocjena. To nisu rijetke situacije, i to jejedan od načina korišćenja izgleda zbog cilja. A čist si.
E sad, da li će svaka dobro izgledajuća djevojka koja studira faks na kojem se zna da ovaj način prolazi raditi to? Naravno da neće.
Izuzela si seks za novac i slično, znači i sama postavljaš granicu moralnog, pristojnog... zašto onda reći da bi svako iskoristio izgled ako je jasno da granice postoje. To je onda pitanje karaktera. I nije nam on svima istovetan.

Georgejune je pomenuo dobru udaju. Žene koje dobro izgledaju svakako imaju mogućnost većeg izbora. Za njih se u startu lijepi više muškaraca i širina profila tih muškaraca je veća. Al' ako je dobra udaja isto što i bogat muž, onda je i brzina razvođenja ultra mega cica sa bajama pokazatelj koliko je to najvažniji parametar.
Dobro proći u životu u sebi sadrži i dobru udaju, a to znači naći nekoga sa istom vizijom, sa kim će se kvalitetno provesti sve preostale godine. A koliko je život dug, pa mogu da posvjedoče osobe u lošim brakovima iz kojim ne mogu da izađu. Beš ti tada pare.
 
Pitanje vise za one koji su iskusili zivotne probleme i preskakanje prepona..nebitno ko je sta zavrsio i koliko zaradjuje..ali da imate svest da na osnovu izgleda mozete bolje proci u zivotu da li bi taj potencijal iskoristili?ne striktno kao iebanje za kesh ili sponzorstvo..da li bi se samo udali dobro ili manipulisali ljude izgledom i na neki nacin ostali cisti?

naravno da bi iskoristio svoj izgled, da ga imam...
a to oko savesti...pusti to...ko još to danas gleda i vrednuje...
 
Manipulacija je stvar karaktera ..neciji modus vivendi..ne vidim zasto se povezuje to dvoje ali
ako cemo bas bukvalno..manje lepi ljudi moraju da uslovno receno manipulisu...tj..moraju mnogo
vise da se trude da budu zapazeni..iako za mene neciji izgled nije presudan u stvaranju medjusobnih odnosa ..
ni na ljubavnom planu..ni poslovnom ni prijateljskom..
 

Back
Top