Da vam vidim mrtvu prirodu, prirodu, baštu, cveće itd...

zima.s....jpg
zima.s..jpg
crni drim.jpg
 
što volim kada mi "pobegne" tekst a pola sata ga cinculiram :(
ja bih o5 u Carigrad, ..mada bi sada to bilo nemoguće kao turista ući na sva mesta na koje sam spec vodjena

Topkapi pod obavezno-što zbog Saraja i muzeja poklona za Sulejmana..pa sve zboh moštiju svetaca (koje nisu dali da slikam
kao ni silne dragulje na odeći..nakitu..oružju...prestolima itd TO treba da vidiš pod obavezno, a da ne pričam o odajama za svečanosti isl.)
eo samo jedna slička Yerebatan Sarnici, stari podzemni vodovod u neposrednoj blizini Aya Sofije i Plave džamije. (mooooraaam) :(
2ue4ao8.jpg

jesi li vrtela palac 360° bez prekida, za sreću u Aya Sofiji?
 
Poslednja izmena:
što volim kada mi "pobegne" tekst a pola sata ga cinculiram :(
ja bih o5 u Carigrad, ..mada bi sada to bilo nemoguće kao turista ući na sva mesta na koje sam spec vodjena

Topkapi pod obavezno-što zbog Saraja i muzeja poklona za Sulejmana..pa sve zboh moštiju svetaca (koje nisu dali da slikam
kao ni silne dragulje na odeći..nakitu..oružju...prestolima itd TO treba da vidiš pod obavezno, a da ne pričam o odajama za svečanosti isl.)
eo samo jedna slička Yerebatan Sarnici, stari podzemni vodovod u neposrednoj blizini Aya Sofije i Plave džamije. (mooooraaam) :(
2ue4ao8-1.jpg

bila i u cisterni..nisam stigla u topokapi i jos neke.

247-1.jpg


251-1.jpg


253-1.jpg


jesi ti pozelela zelju ispred meduze?
mom drugu se ispunila za 3 sata..:lol:
moja je malo dugoricnija bila ;)


jesi li vrtela plac 360° bez prekida, za sreću u Aya Sofiji?
34ruhro-1.jpg

vrtela? stala u centar gde je obelezeno krstom i meditirala 5min a onda naterala i sve koji su isli sa mnom da urade isto :lol:

240-1.jpg
 

Back
Top