da vam ispricam...

ej...danas su se izdesavale mnogo stvari...
dan u skoli je poceo OK
e , na velikom odmoru mi ta devojka ispricala nesto...
ustvari,dok je bila sa tim bivsim deckom on joj je na ulazu u skolu napisao VOLIM TE...
e sad je to neko preskrabao i ona je na osnovi nekih njenih misljenja dosla do zakljucka da sam to JA...i bila je sigurna
rekla je da joj je krivo sto je to preskrabano,jer joj to puno znaci iako vise nije sa njim...
ja sam joj se lepo zahvalio sto me je obavestila da sam to ja preskrabao jer nisam znao...

nakon treceg casa ona se ponasala skroz normalno...
posle skole smo zajedno isli kuci...bili su tu jos 2 moja druga ali je bila i ona...

sta sve ovo znaci...devojke , stavite se u njenu poziciju i kazite mi sta mislite o meni...

a da...sad u nedelju idemo na "Sanac"...na izlet...zajedno nas 10-15 druga i drugarica...
dali tamo da radim nesto,msm da joj priredim neko iznenadjenje...i ako da,koje???
naravno,da za to znamo samo ja i ona...
ona je romanticna,verna,iskrena,avanturistickog duha...
 
obavezno...
pa tu kucku koja mi je slomila srce i zbog koje sad placem ko poslednja *****...jaoooooo...
nju da ljubim...nema sanse...nekad ce da shvati sta je izgubila...ali bice jeebeno kasno...

Čitam divne tekstove i čim je napisala onaj sms,ti je nazivaš pogrdnim imenom, samo zato jer ne moze emotivno isto da ti uzvrati,pa je odmah, da te ne citiram šta...Mislim,sram da te bude. Tako ne govori osoba koja nekoga voli a pre svega nije odlika jednog dzentlmena. Bolje bi ti bilo da te je zavlačila i davala lažnu nadu nego što je odmah rekla? Umesto da ceniš to,ti je nazivaš ružnim imenom,da te bude sram.:sad2:
 
ej...danas su se izdesavale mnogo stvari...
dan u skoli je poceo OK
e , na velikom odmoru mi ta devojka ispricala nesto...
ustvari,dok je bila sa tim bivsim deckom on joj je na ulazu u skolu napisao VOLIM TE...
e sad je to neko preskrabao i ona je na osnovi nekih njenih misljenja dosla do zakljucka da sam to JA...i bila je sigurna
rekla je da joj je krivo sto je to preskrabano,jer joj to puno znaci iako vise nije sa njim...
ja sam joj se lepo zahvalio sto me je obavestila da sam to ja preskrabao jer nisam znao...

nakon treceg casa ona se ponasala skroz normalno...
posle skole smo zajedno isli kuci...bili su tu jos 2 moja druga ali je bila i ona...

sta sve ovo znaci...devojke , stavite se u njenu poziciju i kazite mi sta mislite o meni...

a da...sad u nedelju idemo na "Sanac"...na izlet...zajedno nas 10-15 druga i drugarica...
dali tamo da radim nesto,msm da joj priredim neko iznenadjenje...i ako da,koje???
naravno,da za to znamo samo ja i ona...
ona je romanticna,verna,iskrena,avanturistickog duha...


Samo ne znam šta bi ta cura rekla, da zna pre nekoliko postova kojim si je imenom nazvao...što "volim" takve, boli glava...:mrgreen::besna:
 
pa nzm sta da radim...
stv nzm...

toliko je zelim a nekako sam skoro siguran da je nmg osvojiti...

Oće piški, neće piški... odluči se, preduzmi nešto i skrati sebi muke.
Ovo što radiš nije zdravo...
Iskreno, ne razumem devojke koje su navodno još uvek zaljubljene u bivšeg dečka, pri tome znaju da je i najboljio drug zaljubljen u njih... pričaju sa njim o tom istom dečku... ona zna šta ti radi. A ti vidi koliko je vredno/vredna...
Ja ne bih gubila vreme sa njom... nađi si devojku bez repova iz prošlosti, i teraj dalje.
Ne znam koliko imaš godina, vidim da ideš u školu... meni je simpatično ovo što sam pročitala... ali, bre... ne gubi vreme... pokreni se, ili odustani. Osim ako se ne plašiš konačnog prekida odnosa, u slučaju odbijanja.
 
Ej ljudi...
malopre sam se smuvao...ali sa nekom drugom curom...
msm ona mi pise poruke 1-2god. ali eto...veceras se desilo...
a odjednom su pocele da mi pisu poruke jos 4 cure...
stv nmg da verujem...nmg da im pobegnem...sve me jure...
 
Naravno da nije...
ta famozna je najbolja i najlepsa koju poznajem...
ali me ova najvise voli...vi ne znate kolko mi je ona SMS-a napisala...
kolko me voli...pa to je nevidjeno...ali ipak...ne voli me koliko ja volim tu famoznu...mada,smuvao sam se sa ovom da bi zaboravio tu famoznu...i nadam se da hocu...
 
E , ljudi...da o5 ozivimo temu...
Izdesavale su se neke stvari...
ali ja cu samo ono najvaznije...
U sredu dam je u SKOLI izmedju 4 i 5 casa zagrlio 2-3 puta...u poljubio 1 u kosu...
i napalio se na njen miris , i miris njene kose...aaa...
a malopre me je poljubila ta druga cura koju sam ja smuvao pre...u obraz isto...iako sam joj rekao da je ne volim...
Ali zaboravite na nju...Sta da radim sa ovom mojom famoznom!>!>!>???!?!?!?>>!?
ej,gledajte njene usne:

sta kazete?!?!?!? :per:

ma , pisite sta hocete...ja sam cisto napisao i ovo...hteo sam da podelim sa vama...
o5 sam :heart: :heart: :heart:
 

Back
Top