da vam ispricam...

pa nzm...
ali nije bila kao pre...
pre je prolazila pored mene kao da ne postojim...a sad mi se javi...
jednom me je pogledala pa nesto rekla drugarici i onda su se nasmejale...(msm da je nesto o meni)
dosla je kod mene kad sam je pozvao(pozvao sam je da vidi sta pise na klupi,vezano za nju)...do pre je samo pricala "ne mogu sad"...
.....................................
 
Tu sam bre sta vices :lol:
Pa mozda je shvatila kako sam ja vec rekla da ti nisi los i da ne smara sa tim prijateljstvom.:p
Mada to smejanje mi malo sumnjivo... I sta je to na klupi pisano za nju. Jel to neko nju ogovarao ili prozivao...
 
Axa... Ja reko neko ogovaranje.
Nemam pojma mozda je uvidela da si ti mozda za nesto vise od prijatelja... Jer realno ako je vec to rekla trebala je da te bar malo ignorise ili vec nesto a ona ti se javlja pa se smeska..
 
Axa... Ja reko neko ogovaranje.
Nemam pojma mozda je uvidela da si ti mozda za nesto vise od prijatelja... Jer realno ako je vec to rekla trebala je da te bar malo ignorise ili vec nesto a ona ti se javlja pa se smeska..

sta je rekla???
Kad je trebala da me ignorise???
Kad se javlja???
ti si nesto lose razumela,ili ja...
nije se sve to zajedno desilo...
prvo mi se javila...pa sam je ja na sledecem casu pozvao da joj pokazem to na klupi a posle svega toga se smeskala...
 
Aman ti ne razumes :lol:
Pazi ona ti je rekla da moze da ti ponudi samo prijateljstvo ali ne i vezu. Pa te je posle ignorisala i nije ti se javljala. Ako je stvarno to mislila ona bi te ignorisala jos i ne bi ti se i dalje javljala. Ali ne ona ti se sad em javlja em se smeska.
 
koja bre devojka???

jao...ja ove tvoje komentare nikad ne razumem...:neutral:

vrlo malo stavri ti razumes....ali porasces, ima vremena, naucices neke stvari....

ti si u tu devojku, devojcicu, dete ili sta je vec, zaljubljen, navodno, koliko to moze da se bude u 6-7 razredu. e sad ona te gleda kao druga, klasicna zenska demagogija kada odbijaju muskarca.

a videces, cim ti neka treca devojka bude prisla, ili ti budes saznao da joj se svidjas, zaboravices ti sve pre nje....iz prostog razloga, jer to nije ljubav, vec neka vrsta zaljubljenosti, stvaranja slike u mozgu "moram da imam nekoga" jer takvo je drustvo.
 
vrlo malo stavri ti razumes....ali porasces, ima vremena, naucices neke stvari....

ti si u tu devojku, devojcicu, dete ili sta je vec, zaljubljen, navodno, koliko to moze da se bude u 6-7 razredu. e sad ona te gleda kao druga, klasicna zenska demagogija kada odbijaju muskarca.

a videces, cim ti neka treca devojka bude prisla, ili ti budes saznao da joj se svidjas, zaboravices ti sve pre nje....iz prostog razloga, jer to nije ljubav, vec neka vrsta zaljubljenosti, stvaranja slike u mozgu "moram da imam nekoga" jer takvo je drustvo.


Donekle si u pravu, ali, gledaj stvari iz drugacijeg ugla malo, kolko god da je mlad, on je zaljubljen i imam jedan slucaj, doduse, to mi je drugarica, ali nmvz, voli decka, pise njegovo ime po obrzau, telu, nogama, hmmm, grudima... :mrgreen:, i ono bas se lozi na njega, i to je dobra riba, medjutim, on nju kao da ne primecuje, tako da ne moze shvatiti da je ona tu visak...
Kao ni sto doticni ovde ne shvata sta, kako, bez iskustva je, i samo zato i ide toliko pitananja...
Voli je slobodno, ali jedno je sigurno, razocaraces se u sebe posle izvesnog vremena sto su ti oci bile zatvorene, sto si ziveo u iluziji da ce biti bolje sutra, prekosutra...
Jedini nacin da je smuvas jeste da je odvedes u vrtic, naslonis na zidic i onda, znas vec sta sledi... :per:
Devojke tog tipa, njenog, vole takve muskarce koji preuzimaju prvi korak... ;)
Moje misljenje je da ona tebe ne zasluzuje, ali, znas kako kazu, na greskama se uci... ;)
 
e kad smo vec kod tog ispisivanja, ova moja hoce da tetovira pocetno slovo mog imena na vratu, tacnije ispod uha....sad nzm dal' to treba da mi imponuje ili sta...sta kad raskinemo....mada opet me zabole...:P
 
e kad smo vec kod tog ispisivanja, ova moja hoce da tetovira pocetno slovo mog imena na vratu, tacnije ispod uha....sad nzm dal' to treba da mi imponuje ili sta...sta kad raskinemo....mada opet me zabole...:P

hahahaha, pa ako nema preko 18 godina, onda mi je cak i razumno, ali da se neko toliko ponizava, naravno, ne shvataj ovo nista licno, glupo mi je...
Msm, ako ona nece osecati sramotu kad raskinete, a ona bude obelezena tvojim imenom, mora da je plavusa! :hahaha::mrgreen:

Uz duzno postovanje... :D
 
nije ni plavusa, niti ima ispod 18, tacnije 19, a i kao sto rekoh zabole me...ona hoce da joj to bude cin izvinjenja ili tako nesto za ono sto je uradila...
a i meni licno, to jeste glupo, ali opet da kazem zabole me...:P
 

Back
Top