Srećan vam 20. april - dan iskrenosti, nežnosti i ljubavi prema samome sebi!

KPCTAHK

Poznat
Poruka
8.781
Poštovani prijatelji i, podrazumeva se, još draže, slađe i rađe prijateljice, SA MALIM ZAKAŠNJENJEM, juče sam bio, opravdano, odsutan

SREĆAN VAM 20. APRIL - DAN ISKRENOSTI, NEŽNOSTI I LJUBAVI PREMA SAMOME SEBI !

Za mene je to, lično i personalno, najveći praznik ljudske intelektualne zrelosti, jer upoznajući, obrazujući, kroteći, ceneći i voleći samoga sebe, onu Mrvicu Boga u nama, naročito onu klicu misaonosti kojoj moramo dati šansu da procveta i zamiriše kao najlepši cvetak-zanovetak, naučimo se upoznavati, poučavati, usmeravati, ceniti i, naravno, voleti i druge, jer da ih nema naš život ne bi imao nikakvog smisla ...

Isto tako, bez straha krivice i bez bojazni od ljudske, istorijske i nebeske pravice, razmišljajući kako sebi pomoći i do sopstvene sreće doći, shvatimo, te svoje misli objeručke prihvatimo, da i drugima moramo pomoći kako bi ih utešili i kako bi i oni svoju sreću osetili ...

Kada sve to sagledamo nema više vrludanja, ni tamo - ni `amo, naučićemo se da izbegavamo toksične, namćoraste i zle spodobe koje, samom svojom pojavom i negativnom energijom, i sebi, a i nama samo nesreću donose ...

Zato, rode plemeniti, veruj sebi i ti, čak i onda kada se to namćorima ne sviđa, jer samo ćeš tako mir u duši osetiti, misli će ti, kao one nežne rajske ptice, lutalice, ka nebesima slobodno poletiti, osmeh na licu će ti se, onako sam od sebe, zapatiti, ljubav u srcu zapaliti i tako ćeš i sebe i druge silno usrećiti ...

Budi dobar, ne bud` zao, i na sreću ćeš tek tada da imaš pravo !!!

Volim vas sve - ovolikačke !!!❤❤❤

OSMEH - OVOLIKO VAS VOLIM.jpg

Back