Da li...

U svakoj vezi nailaze periodi kad je manje ili vise zabavno, a do nas je da svoju vezu stalno obnavljamo i radimo na njoj kako ne bi zapala u kolotecinu sitnim znacima paznje, razgovorom, zajednickim izlascima, sitnim poklonima i dr.
Ne bih to nazvala dosadjivanje, vec kolotecina u koju moze da zapadne svaki odnos, sto nije nista strasno i sto se lako prevazilazi sa malo truda i dobre volje
 
Dosadno je onima koji se sami sa sobom dosadjuju..partner sluzi za nesto konkretnije od zabavljanja

Istina.

Mada mislim da je ponekad sasvim normalno sto nam je dosadno s partnerom, posebno u dugim vezama..
ali ipak partner nije zabavljac niti klovn..ne moze uvek da nas zabavlja..

Potšuno se slažem , mora naići i period kada nadtupi dosada , al kad voliš i dosada je ok
 
vam je ponekad dosadno sa vašim partnerom

ili vam je uvek zanimljivo?

Možda zvuči kao malo glupo pitanje ali..:rumenko:

Nije mi uvek sve potaman.... ponekad mi je jako dosadno .... ali mislim da je to normalno. Nismo uvek istog raspoloženja i ne zadovoljavaju nas uvek iste stvari.

Ali generalno gledajući, meni je sa njim lepo .... zato i opstajemo.
 
Хаха, и код нас исти случај!

Можда звучи неистинито, али за скоро 30 година, ниједном нам није било досадно!
Није увек забавно, није увек ,,јупи ду'', али ни једног јединог момента није било досадно. И то ми је баш драго.

Cuj dosadno!!! Nikad,jer je ozenio putujucu zabavljacicu!!!! Kao i moj bivsi,pa me sad zove na sva veselja da i dalje uveseljavam drustvo,,,,ja nekad u pomoc zovnem drugarice,zabavljacice...!!!!! I sve bude JUPI DUUUUU...z:dm:z:dm4::ponoc:
 
Ovo je slicno onoj temi "kako razbijate bracnu monotoniju", samo sto ovde mogu da se dosadjuju i oni izvan braka-u duzim vezama.

Normalno da ti sve dosadi.Nije lako odrzati zainteresovanost jedno za drugo, ali naidju neki "svetli trenuci" koji te pokrenu pa onda period monotonije prebrodis bezbolnije.:)
 
...naravno da naidje period zasicenosti i monotonije, treba biti madjionicar i imati uvek keca u rukavu...z;)

Nije to uvek lako.

Kad si devojka..imas svoje kaprice,malo se volite,pa se svadjkate,pa se mirite.Pa prekinete,pa nadjes malo drugog ;)ili on drugu,pa se vratite jedno drugom i onda ljubav jos vise procveta.

U braku je sve drugacije. Moras da pronadjes neke nove izazove koji ce da te drze i da uvek iznova obogacujes svoju vezu.
 

Back
Top