Da li zaljubljenost traje najviše godinu dana?

Da li zaljubljenost traje godinu dana???

  • netačno, traje manje od godinu dana

  • potpuno tačno

  • netačno, traje više od godinu dana

  • zaljubljenost, what the **** is that?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
minon:
...ma pusti goluba...

madar-str.jpg


Ovo je golub mira i ljubavi! :-D :-D :-D

@ggolube,valjda ces i ti naci put do nekog srca! :wink:
@Minon,nadam se da dises! :lol:
 
Neva:
Uvek se na pocetku daje nada,ali pazi da ne preteras....posle ume da boli :-( ! Jos ako je sve dato pogresnoj osobi! :roll:

sad sam bas ozbiljna
celo vreme sam se salila

ja nikome nadu ovde na forumu necu dati
ali sa svakim ko hoce da se sali salim se i ja
o bolu znam jako mnogo
i necemo mi o tome ovde

znam ako se ja salim da se sala uvek vraca

zao mi je Neva ako si me pogresno razumela
 
bobba:
Pa kaze:


"Kako pokazuju rezultati novih naučnih istraživanja, zaljubljenost može da traje najviše godinu dana jer emocije koje ljude obuzimaju kada su zaljubljeni izaziva molekul poznat kao Faktor nervnog rasta, NGF, pokazalo je istraživanje naučnika sa Univerziteta u Padovi. Naučnici su našli daleko viši nivo NGF-a u krvi 58 osoba koje su se nedavno zaljubile u poredenju s grupom samaca i osoba koje su dugo u stabilnoj vezi. Posle godinu dana sa istim partnerom, nivo NGF-a u krvi zaljubljenih
ispitanika pao je na nivo onog u drugim grupama. Italijanski naučnici, čije je istraživanje objavljeno u žurnalu "Psihoneuroendokrinologija", saopštili su da nisu poznati mehanizmi pomoću kojih zaljubljivanje utiče na povećanje koncentracije NGF-a, ali da taj molekul očito ima važnu ulogu u "hemiji" između partnera na početku veze. (FoNet)"



verujte li u ovo???

Pa kad si zaljubljen letis,u oblacima si,leptirici u stomaku....sve ti je divno.....a onda posle nekog vremena taj ruzicasti svet se pretvara u surovu realnost,sa sve manama oba partnera,a onda se vidi kome je koliko stalo.Mislim da to sto sledi nakon razumnog sagledavanja onog ZA i PROTIV,ustvari pokazuje prava osecanja,tu vise nije u igri zaljubljenost-ili VOLIS ili ne. Ona prva zaljubljenost nije pokazatelj da li je ta osoba zaista za tebe ili ne.
 
Nina_20:
Pa kad si zaljubljen letis,u oblacima si,leptirici u stomaku....sve ti je divno.....a onda posle nekog vremena taj ruzicasti svet se pretvara u surovu realnost,sa sve manama oba partnera,a onda se vidi kome je koliko stalo.Mislim da to sto sledi nakon razumnog sagledavanja onog ZA i PROTIV,ustvari pokazuje prava osecanja,tu vise nije u igri zaljubljenost-ili VOLIS ili ne. Ona prva zaljubljenost nije pokazatelj da li je ta osoba zaista za tebe ili ne.

bez obzira da li imali i ruzicaste naocare za sve to istina ipak pobedi tj nasa osecanja nam kazu istinu i s'ovim se slazem , mislim sa Ninom se slazem hehehe ;)

ajme sto sam ga sad zapetljala ;)
al' ja sam to ipak ........ta...............da
 

Back
Top