Da li zaljubljenost traje najviše godinu dana?

Da li zaljubljenost traje godinu dana???

  • netačno, traje manje od godinu dana

  • potpuno tačno

  • netačno, traje više od godinu dana

  • zaljubljenost, what the **** is that?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
HeBePoBaTaH_:
Kod mene sve to ide zajedno i zajedno prestaje. Ne verujem u priče o kvalitativnom prerastanju u nešto značajnije i veće, to kod mene ne funkcioniše. Sve ili ništa..Znači - više od godinu dana, mnogo duže, zapravo..
Ali nije uvek tako. I ne meri se, bre, u ljubavi..ništa se ne meri.

ti si znaci uvek samo za duge staze

maratonci trce pocasni krug ...............wow :D
 
A kako se vrše ta istraživanja i kojim sredstvima se rade, kojim mernim instrumentom? Od datuma i časa zaljubljivanja? Ja to zajedno, ali nije to labava koalicija, nego granit, dijamant, sve.. Kad nema onda nema ničega, ne postoji, onda ne izmišljam da postoji. Pre ču da budem sam, sam je biti super. Jesam maratonac, mnogo meljem jbte danas :)
 
HeBePoBaTaH_:
A kako se vrše ta istraživanja i kojim sredstvima se rade, kojim mernim instrumentom? Od datuma i časa zaljubljivanja? Ja to zajedno, ali nije to labava koalicija, nego granit, dijamant, sve.. Kad nema onda nema ničega, ne postoji, onda ne izmišljam da postoji. Pre ču da budem sam, sam je biti super. Jesam maratonac, mnogo meljem jbte danas :)
Mi stojimo postojano, kano klisurine! :lol:
 
HeBePoBaTaH_:
A kako se vrše ta istraživanja i kojim sredstvima se rade, kojim mernim instrumentom? Od datuma i časa zaljubljivanja? Ja to zajedno, ali nije to labava koalicija, nego granit, dijamant, sve.. Kad nema onda nema ničega, ne postoji, onda ne izmišljam da postoji. Pre ču da budem sam, sam je biti super. Jesam maratonac, mnogo meljem jbte danas :)

ma jok
samo ti se tako cini ;)
 
bobba:
couple.jpg



8-) 8-) 8-) :lol:
ljubav je ovo
Meni izgledaju kao da su se strmeknuli na taj kamen pa se sad drže da ne nastave sa padanjem! :lol: :lol:
Slatki su ono dvoje...
Gledaju jedno u drugo...
Ne smeju da gledaju nigde okolo! :lol:
 
HeBePoBaTaH_:
Bolje nego da radi ono što rade golubovi svakih 3 minuta...
Bobo, pričaj nam o svojim pogledima na život, posebno o onom finom mladiću, o onooom pilotuuu... kome si rekla NE. On bi prošao aviJonom između ovih stena, onda bi se zagledao u tvoje oči, boje glečera jezera Michigen..
Osim što si NeVeRoVaTaN, malko si i providan. :lol:
Koji si razred osnovne? ;-)
Šta si se uplašio, ne muvam Bobbu, samo pišem šta mislim o ljubavi... 8) 8)
 
III/2 sam, što znači da idem u TLEĆi razred...a ja sam baš mislio da te branim od pogleda na svet iz ptičje perpektive i da si lepo objasnio šta je ljubav, a da to ne isključuje zaljubljenost. Lep primer si naveo...A ti meni tako... I još imaš lascivne tu neke pomisli o mojim namerama prema Bobbi, a ni na kraj srca mi nije da tako nešto pomislim, a kamoli uradim. Neka te, neka..
 
HeBePoBaTaH_:
I još imaš lascivne tu neke pomisli o mojim namerama prema Bobbi, a ni na kraj srca mi nije da tako nešto pomislim, a kamoli uradim. Neka te, neka..
Nemoj da si takav, a šta ako ona čeka da ti pomisao s kraja srca predje malo bliže, pa da već jednom nešto uradiš?
Koliko sam primetio, prema tebi se Bobba odnosi sa više nežnosti nego prema ostalima ;-)

Jbg. Bobbo, znam da čitaš ovo, možda ti je malo neprijatno, ali moram da kažem šta je moj utisak... :roll:
 

Back
Top