Da li veličanje D.MIhailovića u Srbiji vredja susedne države.

ljuta_mamba:
u pravi si Dikane 101% izvini,jesam i ja omanuo,ali samo sam hteo da kazem,da su ti ljudi mozda maltene jedini razlog zbog kojeg neki preko nevole da cuju tu rec,jer se svako tako predstavljao.

o drazi ovi pored nas nemaju sta da komentarisu,jer ni nemaju nikakve veza sa njim,sta briga hrvate o Drazi,draza je autenticni srbijanski proizvod :)

samo sam eto hteo da kazem,da su neki ljudi,koji su dosli dobrovoljno u rat,a voleli rakiju,podosta uradili da se ime tih junaka malko ocrni,eto,inace o Drazi i ravnogorcima imam stvarno ok misljenje

Разумем ја то, само нагласи да ти људи немају везе са Дражом Михаиловићем јер су сви
били под каквом таквом контролом ЈНА (комунистичка творевина).
Дража никад не би био сарадник УДБЕ, КОС-а (бивше ОЗНЕ) они су га мучки убили
мајку му божију. ;-)
 
Dikan:
Тема је о Дражи Михаиловићу вођи ''Равногорског четничког покрета'', комаданту
''Југословенске краљевске војске у отаџбини'' и министру војном у влади Краљевине
Југославије у иизбеглиштву од 1941-1945

Људи које су водили генерали са петокракама илити комуњаре у ратовима на Балкану
у последњој деценији 20.века генерално нису тема ма како они себе називали.
Istruli mi dunja u fijoci, dunja u fijoci
dragi mi je kod Draze u vojsci.

Djenerale, mole te devojke, mole te devojke
da im pustis na odsustvo momke.

Da ih pustis na nekol'ko sati, na nekol'ko sati
pa ih onda u planinu vrati.

Seje moje, odsustva sad nema, odsustva sad nema
Srbija se na Hitlera sprema....

:)
 
ljuta_mamba:
nisam te lose procenio,nego ti i svi vi procenjujete kako vi hocete...jesi li videla temu o kojoj pricamo....cetnici i okolina...ne hos ili zng ili abih i okolina,da je to tema pricao bih o stvarima o kojima si ti pisala,nijednom nisam rekao da su samo srbi krivi,niti da nisu bili zrtve,vec sam pisao o cetnicima koji su tema,ajd postavi neku drugu,tipa hrvatske paravojne formacije u istocnoj slavoniji pa ces videti sta ces sve cuti,nijednu lepu,tako da nemas potrebe da se ljutis,jer smo valjda na istoj strani.....samo sam hteo da kazem,da je alkohol,jednostavno,bio nesto kao gorivo tamo,bez cega mnogi nisu mogli,i jednostavno,hoce alkohol da napravi cudo u glavi
E pa, onda ti preostaje jedino da ponovo pročitaš moj post na koji si se prethodno oglasio.
Onaj sa nepristojnim glagolom k.enjati! Ali obrati pažnju na sta sam ja odreagovala.
Čisto da ne bude zabune.
 
ljuta_mamba:
Sevilja..............ja sam bio i video,cetnici su 90-tih...tacnije ona pijana bagra koja se tako predstavljala ukaljali obraz srbiji i srbima za narednih 100 god

mozete sad da pisete o meni svasta ovde i da sam ustasa i da sam za cedu i sta vam volja,zabole me,ali ovo je cista istina....to u bili dobrovoljci,pogotovo u hrvatskoj,koji neznam gde u se krili pre svog tog sranja u kakvim su pecinama ziveli,to su bili vandali koji su dosli tamo i npravili nevidjena sranja,
u bosni pak,to je bio najprimitivniji sloj domaceg stanovnistva,ljudi kojima niko nebi reko dobar dan kad bi prosao pored njih,lokalni alkosi,neradnici...ma sve ono najgore,...e takvi su sebe NAZIVALI cetnicima,brukali ime tih nekada elitnih jedinica,stalno pijani,nikad u borbi,a ako nekoga dohvate zivog,bilo civila bilo ratnog zarobljenika,bolje idi odatle i sipaj vosak u usi...da necujes i nevidis

prema tome devojcice,ti si u to vreme cesljala barbike,i crtala radove u blok br5,za domaci iz likovnog,i nepricaj nikome da nekenja,jer neke stvari neznas.........ovo 90-tih ovde,casne brbe nije idelo ni u obrisima,ovo je bio pakao na zemlji

Ljudi su sebe nazivali četnicima i pravili svašta...

Ja sada nazovem sebe vatrogascem i napravim niz gluposti. Da li bi to značilo da u budućnosti o vatrogascima treba pričati isključivo loše?
 
*BILJA*:
Istruli mi dunja u fijoci, dunja u fijoci
dragi mi je kod Draze u vojsci.

Djenerale, mole te devojke, mole te devojke
da im pustis na odsustvo momke.

Da ih pustis na nekol'ko sati, na nekol'ko sati
pa ih onda u planinu vrati.

Seje moje, odsustva sad nema, odsustva sad nema
Srbija se na Hitlera sprema....

:)

Свака част, дамо, сестро, г-ђице/г-ђо Српкињо !!! Јако волем дотичну пјесмичицу !!! Вјечнаја памјат правим србским херојима погинулим у славу и част Србства и отаџбине !!! Слава неумрлом равногорском горостасу, легендарном ЧИЧИ !!! Све за Србство, Србство низашта !!!
 
Hvala Tebi Cica DRAZO !

Hvala tebi Cica Drazo za sve sto si Srpstvu Dao.
Djenerale Srpski sine ti si dika otadzbine.

Sluzio si Kralja Peru branec nasu Srpsku veru.
Djenerale svetla lika ti si ponosnik svih Cetnika

Ubise te komunisti, izdajice antihristi.
Cuvacemo tvoje ime mili sine Otadzbine
.


Draza%20Mihajlovic.jpg
300px-Drazam.jpg
 

Back
Top