DA LI VAM SMETA...

da li vam smeta?


  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
LUDICA:
Zasto me ne cudi sto su se uglavnom zene izjasnile da im smeta :lol:

Pa naravno da mi smeta kad mi napise nesto nepismeno, sad ja treba da desifrujem sta je on htio da kaze....
Ko mu je kriv sto je bjezao sa casova srpskog???
Neke stvari jednostavno ne mogu da se tolerisu, i tu pocinjem od sebe, ako nisam sigurna kako se neka rijec pise, radije cu je preskociti nego se blamirati bez potrebe...
Mislim, svakom se desi da pogrijesi, ali hronicna nepismenost kod mene izaziva bijes....
Jesam li spomenula da sam kcerka nastavnice srpskog? :roll:

klap, klap...:D
 
Naravno da mi smeta .... toliko mi smeta da ga ne bih mogla gledati kao ''kandidata''.
Ustvari, kad malo bolje razmislim, prvo bih ga poslala kod moje sestre na časove srpskog jezika i književnosti ... pa bih ga tek onda uzela u razmatranje :) Spojila bih lepo i korisno :)
 
Copy_Cat:
...sto serija "Domacice" ne pocinje na vreme? :lol: Salim se, nisam to htela da pitam.:lol:

Dakle, da li vam smeta, govorim o osobi suprotnog pola koja je potencijalni kandidat za vezu, kada on ili ona ne govori/pise pravilno, da ne kazem kada se frlja sa padezi? Ok, to moze da bude simpaticno kada se radi o strancu ili strankinji, ali ja tek sada, kada sam upisala fakultet, sVatam da takvih osoba ima jako puno...Ne govorim samo o osobama koje nisu iz Beograda, vec i o rodjenim Beogradjanima.
Jednom sam dobila sms od izvesnog momka u kome je pisalo nesto kao : "BiJo sam danas u bioskopu i vidO kuma, dali izlazimo...itd. itd." sto me je u momentu preseklo, jer do tada to nisam primetila u govoru. E sad, neznam da li ja trazim dlaku u jajetu, ali to me je malo oLadilo...Bila sam u pocetnom stadijumu zaljubljivanja...
(ovo sto sam boldovala su namerne greske ;-) )
A evo i male ankete da bude zanimljivije...
Dali samnom nesto nije u redu neznam volela bi da mi neko kaze ali meni nazalost to smeta.
Da to smeta, ali se lakše leči od drugih stvari -impotencija. Ako dečko - devojka -ima drugih ljudskih i muških-ženskih- kvaliteta, onda nije neki problem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top