Да ли вам смета да ваша девојка има много другова и обратно?

pravda za zene...:mrgreen:
Али обично жене мушкарце стварно платонски доживљавају, сем ако не лажу и себе и друге око себе, за рсзлику од мушкараца који добром већином развију и дубље односе
 
koje i sta kazu ..
Па горе девојке што су писале - да платонски доживљавају другове?

Елем баш сам се пре неки дан дописивао са неком девојком на ову тему и на крају више није хтела да се дописујемо, када сам изјавио да не верујем у потпуно платонску пријатељску везу момка и девојке
 
Па горе девојке што су писале - да платонски доживљавају другове?

Елем баш сам се пре неки дан дописивао са неком девојком на ову тему и на крају више није хтела да се дописујемо, када сам изјавио да не верујем у потпуно платонску пријатељску везу момка и девојке
mislis platonska ljubav..ono kao vole ih ali bez seksa ..to su budalastine..a tema je da li je u redu da vasa devojka ima puno muskih drugara
u tom smislu sam napisala da nije u redu al;i ako muskarac moze da ima puno zenskih drugarica ..sto ne bi i zene..imale pored svog decka puno muskih drugova
 
mislis platonska ljubav..ono kao vole ih ali bez seksa ..to su budalastine..a tema je da li je u redu da vasa devojka ima puno muskih drugara
u tom smislu sam napisala da nije u redu al;i ako muskarac moze da ima puno zenskih drugarica ..sto ne bi i zene..imale pored svog decka puno muskih drugova
Па да мислим логично ако ја имам пуно другарица нмг да очекујем да ће она презати од другова

Но ја немам😭 а она имала!! Пу😭😭
 
I ne volim dečake.
Nisam pedofil.
Volim muškarce.

I don't need a boy I need a man 👍✌️
OK, ali šta onda gledaš neke golobrade, kratkonoge, kosooke, žute, korejske jazavce koji pjevaju K-POP?

Vidi ovog gospodina:


Ne zafrkavam se, film se stvarno u doslovnom prijevodu zove "Gospodin".
 
OK, ali šta onda gledaš neke golobrade, kratkonoge, kosooke, žute, korejske jazavce koji pjevaju K-POP?

Vidi ovog gospodina:


Ne zafrkavam se, film se stvarno u doslovnom prijevodu zove "Gospodin".
zato sto su dobri ljudi, talentovani, uspesni su, ne hvale se i ne rasipaju novcem, i svih sedmorica su gospoda
eto zato ih gledam.
 
Једна од мојих бивших девојака је имала скоро па искључиво мушко друштво. То ми се баш и није допадало, но нисам себи давао за право да јој одређујем или "браним" било шта.

Али некако колико год да знам да је моја девојка верна, сазнање да је окружена групом момака од којих би је већина радо ј*бала, није ми баш пријатно...

На крају смо се разишли. Мислим да се спанђала са другаром, није прошло ни пар дана.
Била је на тесту и није прошла. Буди срећан. Нађи неку која неће од тебе правити будалом.
 
Ма другарице су безопасне иако се често ту дешавају трачања оговарања саветовања и мешања у све живе аспекте живота, али ако није лезба другарица бар неће у маказе са њом
Ne podcenjuj "drugarice" takve znaju i da se mesaju i zavade.
Od ljudi treba drzati distancu, moj princip je uvek bio da se ne mesam u tudje odnose niti da me neko uvlaci u to, dovoljno mi mojih problema pa jos tudje brige da brinem.
 
zato sto su dobri ljudi, talentovani, uspesni su, ne hvale se i ne rasipaju novcem, i svih sedmorica su gospoda
eto zato ih gledam.
Има ту истине и то добре. Ако су гејчићи мали никакви бар ми се чини да не пропагирају неке погрешне вредности што је врло битно, бар на прву
 
Ne podcenjuj "drugarice" takve znaju i da se mesaju i zavade.
Od ljudi treba drzati distancu, moj princip je uvek bio da se ne mesam u tudje odnose niti da me neko uvlaci u to, dovoljno mi mojih problema pa jos tudje brige da brinem.
И то је истина, но мени се , да ја знам, још то, хвала Богу, није десило
 
Моногамиста...сад и то постаде угрожена категорија
Tesko je vise nego sto mislis.
Zene lazu da su bile sa tobom iako ih nisi video skoro godinu.
Ista pravila za pozudu I nezrelost za oba pola samo su popularne igrice drugacije , ali ako zakazu popularne igrice , upotrebe se iste igrice.
Zavist kad te nema je gora nego kod muskih , ide I na zaveru I pakost.
A imas I grupu polupasivnih koje odgovaraju balkancima sa dubljim dzepom , koji su uspeh u njihovim I tajinim ocima , makar bile 5ta svalerka u nizu.
E ta kvazi monogamija je u vezi sa onom tvojom drugom temom , "gde su" .
 
Tesko je vise nego sto mislis.
Zene lazu da su bile sa tobom iako ih nisi video skoro godinu.
Ista pravila za pozudu I nezrelost za oba pola samo su popularne igrice drugacije , ali ako zakazu popularne igrice , upotrebe se iste igrice.
Zavist kad te nema je gora nego kod muskih , ide I na zaveru I pakost.
A imas I grupu polupasivnih koje odgovaraju balkancima sa dubljim dzepom , koji su uspeh u njihovim I tajinim ocima , makar bile 5ta svalerka u nizu.
E ta kvazi monogamija je u vezi sa onom tvojom drugom temom , "gde su" .
Не знам, брате. Ја знам да волим да се посветим једној девојци. Расипање пажње на остале девојке губи чари :(
 

Back
Top