Да ли вам смета да ваша девојка има много другова и обратно?

U principu i meni. Većina drugarica koje sam imao su u nekom trenutku pokušavale nešto da flertuju sa mnom, pa kad ja odbijem, onda se naljute. Spavanje u istom krevetu nije dolazilo u obzir 🤣
Е и ја сам имао исте случајеве али нисам одбијао нити оне мене, али је увек била ту нека доза флерта
 
Е и ја сам имао исте случајеве али нисам одбијао нити оне мене, али је увек била ту нека доза флерта
Znaš kako kažu: muškarac i žena mogu biti iskreni prijatelji samo ako je on gej, a ona lezbejka. :mrgreen:
 
Како то мислиш?
Pa na nekom lokalu postoje dozvoljeni modeli muvanja , dozvoljeni modeli upoznavanja.
Ima ih nekoliko I cilj je da dovedu sto sigurnije do intimizacije.
Npr u klubovima u bg cilj je stp pre stici do seksa a tek onda krece upoznavanje partnera.
To znaci da je dozvoljeno I pretvaranje I laganje koje zadovoljava da dovodi do seksa.
E tek onda krece upoznavanje koje ne moze da sadrzi obmane.
Ali to je samo jedan od modela muvanja kad je seks bitan kao pocetak ili zabavnost.
Postoje drugi modeli gde je nesto dozvoljeno a drugo zabranjeno.
Npr starlete imaju svoje modele muvanjs elita realiti svoje.
 
Јаој, како лупате :lol:
Cетите се жена из свог окружења које цените, којима бисте помогли, чији хумор волите, у које имате поверење, можда су лепе али вас не раде. Па таква жена може бити само другарица.
 
A ko bi trebalo da nas radi, ako ne lepe devojke? Mene lično ne rade samo glupe devojke, a sa glupim devojkama ne mogu ni da se družim.
То је у реду. Али зар те привлачи баш свака лепа и паметна? Не фали још нешто, оно необјашњиво?
 
Једна од мојих бивших девојака је имала скоро па искључиво мушко друштво. То ми се баш и није допадало, но нисам себи давао за право да јој одређујем или "браним" било шта.

Али некако колико год да знам да је моја девојка верна, сазнање да је окружена групом момака од којих би је већина радо ј*бала, није ми баш пријатно...

На крају смо се разишли. Мислим да се спанђала са другаром, није прошло ни пар дана.
prave muskarce ne brinu drugi muskarci
 
То је у реду. Али зар те привлачи баш свака лепа и паметна? Не фали још нешто, оно необјашњиво?
Ako je lepa i razumna, meni je dovoljno. Pri čemu pamet ima prednost u odnosu na izgled. Znam neke jako lepe, ali glupe, neke čak nisu ni glupe, samo nenormalne, sa takvima ne bih nikad imao ništa. U te neobjašnjive veze ne verujem.
 
Ako voli da ima i ima puno drugarica oko sebe sa kojima se često druži, onda to znači da bi kresnuo barem par njih a u dogledno vreme će se to i desiti. Što znači da mi to ne smeta još ću da se naložim ako je macan koji ima samo tu svrhu 😁. A ko želi neku monogamnu vezu ne bi trebalo takve da uzima ozbiljno. Dečko jedne moje drugarice je tako stalno imao cimerke i drugarice, pa se ispostavilo da se sa svima kresao 😁🙃.. Što veći broj cimerki veći grupnjak lol

Hoću da kažem da su to priče za malu decu
 
prave muskarce ne brinu drugi muskarci
Slavina je kod zene , sta ga briga za muskarce....
Svako iskusenje Slama posle nekog vremena.
Ali prevara je sitnica kad se ustanovi sta je plan kod zene.
Kad zena ima prevaru u planu , zivotnom planu , onda trpis uticaje sezone parenja.
Na balkanu Moral nije na ceni trenutno. Ali moral sa malim m uvek postoji makar I strahom I modricama.
Kako se ko snadje.
Nije dzaba navedeno da sto je veca sodoma veca je I gomora.
Samo sto ova prica uopste nije jasna srbima trenutno , zasto srbima , a ne bosancima , pa ne gledaju iste tv.
 
Pa na nekom lokalu postoje dozvoljeni modeli muvanja , dozvoljeni modeli upoznavanja.
Ima ih nekoliko I cilj je da dovedu sto sigurnije do intimizacije.
Npr u klubovima u bg cilj je stp pre stici do seksa a tek onda krece upoznavanje partnera.
To znaci da je dozvoljeno I pretvaranje I laganje koje zadovoljava da dovodi do seksa.
E tek onda krece upoznavanje koje ne moze da sadrzi obmane.
Ali to je samo jedan od modela muvanja kad je seks bitan kao pocetak ili zabavnost.
Postoje drugi modeli gde je nesto dozvoljeno a drugo zabranjeno.
Npr starlete imaju svoje modele muvanjs elita realiti svoje.
Да наравно, али овде мислимо на рају, на наше што ти кажеш "моделе мувања" :)
 
Јаој, како лупате :lol:
Cетите се жена из свог окружења које цените, којима бисте помогли, чији хумор волите, у које имате поверење, можда су лепе али вас не раде. Па таква жена може бити само другарица.
Девојке дефинитивно имају другачији однос у односу на мушкарце по том питању
 
А ако вас свака ради... Жалим случај :lol:
Не ради свака далеко било. Ја никад нисам имао многго другарица али кад се развије нека блискост и емоције јбг , не могу рећи да нисам био заљубљен у дугогодишњу најбољу другарицу

Дефинитивно су такве везе и најлепше и најдуже трају, знам пар случајева из окружења гдде су се смували најбољи друг и другарица. Ја не знам стварно али чини ми ссе да људи лажу сми себе и неће дс признају да се сексуалност не може само искључити тек тако када се мушка и женска особа зближе много
 
То је у реду. Али зар те привлачи баш свака лепа и паметна? Не фали још нешто, оно необјашњиво?
Ненене, мене не привлачи свака, јако мало девојака ме иначе привуче и с јако мало њих се могу замислити. Зато и немам другаррица
 
Не ради свака далеко било. Ја никад нисам имао многго другарица али кад се развије нека блискост и емоције јбг , не могу рећи да нисам био заљубљен у дугогодишњу најбољу другарицу

Дефинитивно су такве везе и најлепше и најдуже трају, знам пар случајева из окружења гдде су се смували најбољи друг и другарица. Ја не знам стварно али чини ми ссе да људи лажу сми себе и неће дс признају да се сексуалност не може само искључити тек тако када се мушка и женска особа зближе много
Различити смо.
Код мене је обрнуто. Ако страст не плане одмах неће никад. Одлагање ме хлади у том смислу и заиста особу заволим као пријатеља.
 
prave muskarce ne brinu drugi muskarci
Ни мене не брину нити сам љубоморан што говорим петнаести пут али није ми скроз свеједно. Ајде нека мми је 97% свеједно али подсетићу да је ддевојка, када смо се разишли, после пар дана смувала са другом, колико сам упућен, и ево идаље су заједно
 

Back
Top