Да ли вам смета да ваша девојка има много другова и обратно?

Једна од мојих бивших девојака је имала скоро па искључиво мушко друштво. То ми се баш и није допадало, но нисам себи давао за право да јој одређујем или "браним" било шта.

Али некако колико год да знам да је моја девојка верна, сазнање да је окружена групом момака од којих би је већина радо ј*бала, није ми баш пријатно...

На крају смо се разишли. Мислим да се спанђала са другаром, није прошло ни пар дана.
Bolje da si je 'otkupio' u vlasnistvo. Pretpostavljam da je to ultimatna ideja.
 
Ne smeta mi mnogo osim ako je isključivo muško društvo i svi su neženje, onda je malo čudno i frka. Mada takvih nije bilo puno. Mahom su imale samo drugarice
Ма другарице су безопасне иако се често ту дешавају трачања оговарања саветовања и мешања у све живе аспекте живота, али ако није лезба другарица бар неће у маказе са њом
 
Meni je to bzvz rezon. Ja nemam sestre, samo gomilu braće, i nekako je život uvek sklapao da budem u muškom okruženju ,vrtić, škola itd i uvek sam ( u tim mladim danima) imala gomilu drugova.
Nikad, ali nikad mi nije palo na pamet da sa nekim od njih budem u vezi. Stvarno. Ali jeste nezgodno ako tebi to smeta, teško je da se izboriš sa tim, ali je ružno očekivati da će ljude koje poznaje hiljadu godina šutnuti tek tako. Zar bi to bio dobar njen karakter ako može precrtati prijateljstva preko noći ? :think:


E sad imam i gomilu žena za prijatelje. 😁
 
Meni je to bzvz rezon. Ja nemam sestre, samo gomilu braće, i nekako je život uvek sklapao da budem u muškom okruženju ,vrtić, škola itd i uvek sam ( u tim mladim danima) imala gomilu drugova.
Nikad, ali nikad mi nije palo na pamet da sa nekim od njih budem u vezi. Stvarno. Ali jeste nezgodno ako tebi to smeta, teško je da se izboriš sa tim, ali je ružno očekivati da će ljude koje poznaje hiljadu godina šutnuti tek tako. Zar bi to bio dobar njen karakter ako može precrtati prijateljstva preko noći ? :think:


E sad imam i gomilu žena za prijatelje. 😁
Ма да, скроз се слажем, али видиш како жене, бар по ономе шро говоре, другачије перципирају односе. За тебе је друг друг и то је то. А мени може да се свиди свака која је за то кандидат макар ми најбоља другарица била.
 
Ма да, скроз се слажем, али видиш како жене, бар по ономе шро говоре, другачије перципирају односе. За тебе је друг друг и то је то. А мени може да се свиди свака која је за то кандидат макар ми најбоља другарица била.
I to je tačno.
:think:
Po tvome , ja sam propustila milion šansi zbog gomile drugova 😁 živa nisam sad ko li je sve hteo da me muva 🤣
 
I to je tačno.
:think:
Po tvome , ja sam propustila milion šansi zbog gomile drugova 😁 živa nisam sad ko li je sve hteo da me muva 🤣
Врло могуће!!! Али ја стварно не могу да девојку држим "само" као пријатеља, сем ако ми је пар екселанс непривлачна
 
Врло могуће!!! Али ја стварно не могу да девојку држим "само" као пријатеља, сем ако ми је пар екселанс непривлачна
Ok. Polako. Tek si pile malo. Ima vremena. A i s godinama se smanji taj obruč prijatelja. A ti ćeš umeti bolje da vladaš sa ljubomorom koja proviruje,i sve će doći na svoje
 

Back
Top