Da li vam je malo dosadila seksualna revolucija?

...naravno postoje i neke negativne strane cele price...
...ako prestanes da se lozis na normalno , nago , zensko telo...prosto zato sto ga gledas svuda i oguglas...jednostavno nije ti vise izazovno...
...tvoja neispoljena , strast-na i seksualna energija se nagomilava u tebi...i to je stres...
...poceces da se lozis na neobicne stvari...kao fetisi , ili dr...medjutim posto se ide ka tome da nista vise nije ''neobicno'' i ''zabranjeno'' i sve se promovise...javljaju se totalno haoticne zelje u nekim ljudima , koji su se zasitili svega ostalog...npr...na zapadu ima sve vise bi-muskaraca...
...pa pedofilija,zoofilija...
...mozda gresim a mozda i ne...
...mislim da je najbolje kad bi se svi lozili na naga ljudska tela...ali posto ih vidjamo svuda,i manje vise sva savrsena...to vise uopste nije slucaj...:(
...strast je moja zivotna hrana...kad sam bez strasti kao da me nema...neznam kako je sa vama , ali meni su iskljucili sliku...a ton se retko cuje...sve je nekako sivo...
...jedino me jos ljubav drzi u zivotu :)...
 
Zefirra:
...naravno postoje i neke negativne strane cele price...
...ako prestanes da se lozis na normalno , nago , zensko telo...prosto zato sto ga gledas svuda i oguglas...jednostavno nije ti vise izazovno...
...tvoja neispoljena , strast-na i seksualna energija se nagomilava u tebi...i to je stres...
...poceces da se lozis na neobicne stvari...kao fetisi , ili dr...medjutim posto se ide ka tome da nista vise nije ''neobicno'' i ''zabranjeno'' i sve se promovise...javljaju se totalno haoticne zelje u nekim ljudima , koji su se zasitili svega ostalog...npr...na zapadu ima sve vise bi-muskaraca...
...pa pedofilija,zoofilija...
...mozda gresim a mozda i ne...
...mislim da je najbolje kad bi se svi lozili na naga ljudska tela...ali posto ih vidjamo svuda,i manje vise sva savrsena...to vise uopste nije slucaj...:(
...strast je moja zivotna hrana...kad sam bez strasti kao da me nema...neznam kako je sa vama , ali meni su iskljucili sliku...a ton se retko cuje...sve je nekako sivo...
...jedino me jos ljubav drzi u zivotu :)...

Ima istine, ali mislim da preterujes.
Ja sam jako dugo bio sa istom zenom, svaki njen delic sam znao (i jos znam) i nista me manje to nije uzbudjivalo. Cak naprotiv. Ni traga dosade. Drugi problemi su iskocili, ali to je druga tema.
Milsim da je glavni problem nametanje nedostiznih ideala, a ne da ces oguglati na obicno. Ljudi koje to pogodi su vecinom teen, osetljvi i ne formirani kao licnosti (iako to nikada nece priznati). Mene nervira, ali ne pogadja.
Primer, gde sada zivim i radim zabava je jako ogranicena, a ipak se nadje nacin da se uziva u tome sto se ima. Jeste ljudi kukakju, ali judi uvek kukaju.
Nesreca je u pomereni granicama koje su vec na prvi pogled nedostizne pa se zapada u ocajanje bez potrebe. Zivot tek pocinje, a deci se cini da od toga nema nista. Glupost. Ljubav je velika stvar, ali moras imati svoj svet nezavisno od toga.
 
Ivo Afrikanac:
Ima istine, ali mislim da preterujes.
Ja sam jako dugo bio sa istom zenom, svaki njen delic sam znao (i jos znam) i nista me manje to nije uzbudjivalo. Cak naprotiv. Ni traga dosade. Drugi problemi su iskocili, ali to je druga tema.
...jest... i ja to mislim.... mozzda je svaki **** u biti isti... ali je samo jedan njegov ****... :)
...i vizuelni klishei privlachnosti su oduvek postojali - i sa i bez prisustve medijske eksploatacije seksualnosti.... jok, zzene u onim baroknim haljinama nisu pokazivale sise.... :)...
 
Maslachak:
...jest... i ja to mislim.... mozzda je svaki **** u biti isti... ali je samo jedan njegov ****... :)
...i vizuelni klishei privlachnosti su oduvek postojali - i sa i bez prisustve medijske eksploatacije seksualnosti.... jok, zzene u onim baroknim haljinama nisu pokazivale sise.... :)...

Nemoj sada o tim haljinama i sisama, jos moram da radim, a kako cu pred ljude...
 
Ivo Afrikanac:
Ima istine, ali mislim da preterujes.
Ja sam jako dugo bio sa istom zenom, svaki njen delic sam znao (i jos znam) i nista me manje to nije uzbudjivalo. Cak naprotiv. Ni traga dosade. Drugi problemi su iskocili, ali to je druga tema.
Milsim da je glavni problem nametanje nedostiznih ideala, a ne da ces oguglati na obicno. Ljudi koje to pogodi su vecinom teen, osetljvi ine formirani kao licnosti (iako to nikada nece priznati). Mene nervira, ali ne pogadja.
Primer, gde sada zivim i radim zabava je jako ogranicena, a ipak se nadje nacin da se uziva u tome sto se ima. Jeste ljudi kukakju, ali judi uvek kukaju.
Nesreca je u pomereni granicama koje su vec na prvi pogled nedostizne pa se zapada u ocajanje bez potrebe. Zivot tek pocinje, a deci se cini da od toga nema nista. Glupost. Ljubav je velika stvar, ali moras imati svoj svet nezavisno od toga.

...ja bih rekla da mi je to u pitanju :) ...jedva cekam da mi bude 30godina,nadam se da cu se stabilizovati...

Ivo Afrikanac:
Milsim da je glavni problem nametanje nedostiznih ideala, a ne da ces oguglati na obicno.

...ima necega i u tome...medjutim glavni problem upravo i jeste zasicenje,potreba za necim novim i neistrazenim,za onim uzbudjenjem koje je bilo na pocetku...

Ivo Afrikanac:
Ljubav je velika stvar, ali moras imati svoj svet nezavisno od toga.

...mada moram da primetim da su muskarci , bar taj tip kao ti (posto sam sa takvima bila) , nekako...mnogo lakse se vezu za jednu zenu , i vrlo su svesni da se veza menja , prelazi u neku naviku...ali njihova ,ljubav,strast ili vec sta...ostaje ista...
...a ja bas imam periode...i zaista je sve manje stvari koje me uzbudjuju , jedino ostaje to osecanje zaljubljenosti koje osciluje kao sinusna funkcija ...
 

Back
Top