Da li takva veza može opstati

20121225015540_photo_3.jpg
 
A alternativa je da ličim i duhom i telom na moje unesrećene vršnjake,hodajuće leševe,koji čekaju da im poštar donese potvrdu da su umrli?
Jeli tiii imaš predstavu kako izgleda prosečan muškarac od 50 godina i kako izgledam ja?Spolja i iznutra i po energiji i po SVEMU.

Plaćam cenu bez razmišljanja.
bavljenje sportom, izbalansirana ishrana i koliko je moguce smanjenje stresa su sasvim dovoljni da se covek oseti i izgleda dobro.
Meni drugo upada u oci, ti se trujes hemijom da bi izgledao bolje od drugih? Toliko ti je bitno misljenje okoline da si spreman da platis preveliku cenu za to? A budi iskren prema sebi pa razmisli, da li se u dubini duse osecas dobro? Ne moras to ovde da kazes, ali priznaj sebi.
 
bavljenje sportom, izbalansirana ishrana i koliko je moguce smanjenje stresa su sasvim dovoljni da se covek oseti i izgleda dobro.
Meni drugo upada u oci, ti se trujes hemijom da bi izgledao bolje od drugih? Toliko ti je bitno misljenje okoline da si spreman da platis preveliku cenu za to? A budi iskren prema sebi pa razmisli, da li se u dubini duse osecas dobro? Ne moras to ovde da kazes, ali priznaj sebi.
O brate.Ne znaš pa šta da ti kažem.
Evo.Anonimni smo ovde.
Pa mogu ti reći samo.
Da.
DA!
Osećam se jako dobro.U sebi.
Osećam se sjajno.
Zamisli sebe.Kao osobu puta realno 1.3
Imaš sebe 130% u svemu.A u nekim stvarima nemerljivo.
To je realno.
Kakva okolina.Ne radi se to zbog okoline.Niko nije vredan toga.
Moraš da probaš pa da znaš.
Užasna je greška ući u to u mladosti jer poremetiš ceo organizam.
Ali sa 50 godina!Već i sa 40 i kusur.
Kakav osećaj.Kakav osećaj.Nema cenu.
Sramota me da pišem..
 
bavljenje sportom, izbalansirana ishrana i koliko je moguce smanjenje stresa su sasvim dovoljni da se covek oseti i izgleda dobro.
Meni drugo upada u oci, ti se trujes hemijom da bi izgledao bolje od drugih? Toliko ti je bitno misljenje okoline da si spreman da platis preveliku cenu za to? A budi iskren prema sebi pa razmisli, da li se u dubini duse osecas dobro? Ne moras to ovde da kazes, ali priznaj sebi.
Poslao sam ti jedan pp.
 
Није иста разлика 10 и 20 година. Али ако се бића препознају може да траје и то врло лепо.
mudrost dopadanja nekome se ne sastoji u imitaciji bilo kog ljudskog karaktera, vec u ispoljavanju licnog kroz razlicite provokativne forme, jer se emotivno intelektualna osoba ne pronalazi u bilo kome, tako da godine nikada ne predstavljaju prepreku vec samo pospesuju tu kombinaciju o kojoj pises.
 
bavljenje sportom, izbalansirana ishrana i koliko je moguce smanjenje stresa su sasvim dovoljni da se covek oseti i izgleda dobro.
Meni drugo upada u oci, ti se trujes hemijom da bi izgledao bolje od drugih? Toliko ti je bitno misljenje okoline da si spreman da platis preveliku cenu za to? A budi iskren prema sebi pa razmisli, da li se u dubini duse osecas dobro? Ne moras to ovde da kazes, ali priznaj sebi.

Ovo me je podsetilo na jedno moje iskustvo. Lik je išao na manikir, pedikir, solarijum, svake nedelje kod frizera, isticao lepotu i izgled, a u stvari je bio duboko nesiguran i nesrećan. Potpuno infantilan sa 36 godina.
Ja ne bih imala problem da je neko stariji 10-15 godina od mene ali ako je ta starost samo u telu, a u glavi smo na istom nivou ili, daleko bilo da sam ja još zrelija od njega, e onda je to katastrofa. Bio bi mi interesantan 15min i to pod uslovom da izgleda kao Bred Pit.
 
Ovo me je podsetilo na jedno moje iskustvo. Lik je išao na manikir, pedikir, solarijum, svake nedelje kod frizera, isticao lepotu i izgled, a u stvari je bio duboko nesiguran i nesrećan. Potpuno infantilan sa 36 godina.
Ja ne bih imala problem da je neko stariji 10-15 godina od mene ali ako je ta starost samo u telu, a u glavi smo na istom nivou

ili, daleko bilo da sam ja još zrelija od njega, e onda je to katastrofa. Bio bi mi interesantan 15min i to pod uslovom da izgleda kao Bred Pit.

Ja ne bih imala problem da je neko stariji 10-15 godina od mene ali ako je ta starost samo u telu,-
Znači ne bi ti smetalo ako izgleda starije.Ako ti je mentalno blizak i na tvom nivou mlađe osobe.
-a u glavi smo na istom nivou

-daleko bilo da sam ja još zrelija od njega, e onda je to katastrofa.
??
Znaš li koliko je tanka linija između + i - o kojoj govoriš.
Ustvari,šta si konkretno pokušala da kažeš ne znaš ni sama ili si se loše izrazila.
 
Dobro izvini glup sam.Bitno je da si se ti razumela sama sa sobom.Svako dobro.

Hvala, takođe :heart:

Ja ne bih imala problem da je neko stariji 10-15 godina od mene ali ako je ta starost samo u telu,-
Znači ne bi ti smetalo ako izgleda starije.Ako ti je mentalno blizak i na tvom nivou mlađe osobe.
-a u glavi smo na istom nivou

-daleko bilo da sam ja još zrelija od njega, e onda je to katastrofa.
??
Znaš li koliko je tanka linija između + i - o kojoj govoriš.
Ustvari,šta si konkretno pokušala da kažeš ne znaš ni sama ili si se loše izrazila.

Upravo suprotno, smetalo bi mi ako mi je mentalno blizak s obzirom na toliku razliku u godinama. Ipak očekujem od nekog ko je toliko stariji da bude i zreliji, pametniji, iskusniji, emotivno i psihički stabilniji etc.
Što se izgleda tiče, ako sam već u toj vezi znači da mi se taj neko i fizički dopada bez obzira na godine.
 
Hvala, takođe :heart:



Upravo suprotno, smetalo bi mi ako mi je mentalno blizak s obzirom na toliku razliku u godinama. Ipak očekujem od nekog ko je toliko stariji da bude i zreliji, pametniji, iskusniji, emotivno i psihički stabilniji etc.
Što se izgleda tiče, ako sam već u toj vezi znači da mi se taj neko i fizički dopada bez obzira na godine.
To bi trebalo da se podrazumeva valjda.Osim ako nije neki retard.Ali samo bih želeo da ti kažem.Da je jako dosadno biti uvek zreo ozbiljan odgovoran pametan...u tim godinama ne predstavlja više kvalitet nego smor.Ja se ne družim sa mojim vršnjacima.Od njih padam u depresiju i razmišljam kad ću da umrem a izgledaju ko moj pokojni ćale.
 
To bi trebalo da se podrazumeva valjda.Osim ako nije neki retard.Ali samo bih želeo da ti kažem.Da je jako dosadno biti uvek zreo ozbiljan odgovoran pametan...u tim godinama ne predstavlja više kvalitet nego smor.Ja se ne družim sa mojim vršnjacima.Od njih padam u depresiju i razmišljam kad ću da umrem a izgledaju ko moj pokojni ćale.

Pa sad ja ne znam koliko ti to imaš godina kad su ti vršnjaci tako propali.

Kad je neko tako zreo i pametan onda ja mogu malo da se opustim (jer sam po prirodi ozbiljna i odgovorna) i onda tako utičemo jedno na drugo.

Od razmišljanja na ovu temu počeh da mislim o tome koje potencijalne matorce od 45+ poznajem :lol:
 
Pa sad ja ne znam koliko ti to imaš godina kad su ti vršnjaci tako propali.

Kad je neko tako zreo i pametan onda ja mogu malo da se opustim (jer sam po prirodi ozbiljna i odgovorna) i onda tako utičemo jedno na drugo.

Od razmišljanja na ovu temu počeh da mislim o tome koje potencijalne matorce od 45+ poznajem :lol:
50
Matorce?
Hahahahahahaha..
Mada razume te.Definitivno su matorci.
Ne.Nemogu.Ne družim se.Mrtvi ljudi.Čekaju da im stigne rešenje da su umrli.Strašno.
Ubio ih loš život.Ne znam.Nešto ih je ubilo
 
50
Matorce?
Hahahahahahaha..
Mada razume te.Definitivno su matorci.
Ne.Nemogu.Ne družim se.Mrtvi ljudi.Čekaju da im stigne rešenje da su umrli.Strašno.
Ubio ih loš život.Ne znam.Nešto ih je ubilo

Pa dobro, sa 50 si još mlad. U Srbiji je ejdžizam mnogo zastupljen ali na zapadu je čovek sa pedeset i dalje mlad i počinje drugo poglavlje.

Ne.Nemogu.Ne družim se.Mrtvi ljudi.Čekaju da im stigne rešenje da su umrli.Strašno.

Toga ima bez obzira na godine, zavisi od života i od snage ličnosti da se nosi sa problemima.
Možda jedino... kad je čovek mlađi više se nada pa je zato pozitivniji, a kad je stariji je razočaran jer se previše nadao.
 
Pa dobro, sa 50 si još mlad. U Srbiji je ejdžizam mnogo zastupljen ali na zapadu je čovek sa pedeset i dalje mlad i počinje drugo poglavlje.

Ne.Nemogu.Ne družim se.Mrtvi ljudi.Čekaju da im stigne rešenje da su umrli.Strašno.

Toga ima bez obzira na godine, zavisi od života i od snage ličnosti da se nosi sa problemima.
Možda jedino... kad je čovek mlađi više se nada pa je zato pozitivniji, a kad je stariji je razočaran jer se previše nadao.
Vrlo moguće.Prestanu da se nadaju,gube samopouzdanje,psihički klonu i predaju se da ih život nosi.Da.Potrebna je snaga ličnosti.Jaka volja.
 
Mislim da nije čuda radi to što je, gotovo svugde, prihvaćeno i smatra se normalnim, da je muškarac stariji. Ne bi narod prihvatio i usvojio, ne bi se toliko održalo to da je to samo slučajnost i glupost. Ali ovo je vreme kada je moderno sve rušiti, pa bi neki i poginuli samo da bi bili sa ženom koja im mama može biti. Ne kažem da nema i onih koji to izistinski vole, ali ne razumem ni prve, ni druge.
Inače, u svakodnevici, često sam čuo da žene ni pod razno ne bi bile sa mlađim tipom. Pretpostavljam da je to zato što znaju ili naslućuju sve opasnosti za svoj ego i sujetu, koje mogu proizići iz takvog odnosa.
 
Mislim da nije čuda radi to što je, gotovo svugde, prihvaćeno i smatra se normalnim, da je muškarac stariji. Ne bi narod prihvatio i usvojio, ne bi se toliko održalo to da je to samo slučajnost i glupost. Ali ovo je vreme kada je moderno sve rušiti, pa bi neki i poginuli samo da bi bili sa ženom koja im mama može biti. Ne kažem da nema i onih koji to izistinski vole, ali ne razumem ni prve, ni druge.
Inače, u svakodnevici, često sam čuo da žene ni pod razno ne bi bile sa mlađim tipom. Pretpostavljam da je to zato što znaju ili naslućuju sve opasnosti za svoj ego i sujetu, koje mogu proizići iz takvog odnosa.
Ma od ovog naroda se nemoze disati.

Sta duse,majko moja,pitaju koliko je muz stariji od tebe?Ko da su godine bitne.Mene bi bilo stid pitati.
 

Back
Top