Da li takva veza može opstati

Koje je vaše mišljenje o vezama u kojima je muškarac stariji 10, 15 ili čak 20 godina? Da li je moguće da u takvim vezama ima ljubavi i kolike su šanse da se takva veza održi? U kojoj je meri moguće planirati budućnost u takvoj vezi? Oni koji su u takvoj vezi bili/jesu neka podjele kakvo je za njih bilo/je to iskustvo?
opet sestra?
 
Znači,..."deda " in prevod! :hehe:
Ako je dobro očuvan, why not?
ne deda. deda mora da pije afričku šljivu i da čeka nekoliko sati da proradi šljiva. Neka iskustva kažu da je šljiva proradila tek u zoru i da su se učesnici razišli kućama pre nego što je došlo do sexa, kakav fijasko ahaha

mislila sam čiku u najboljim godinama zdravog potentnog i bezobraznog :zaljubljena:
 
Koje je vaše mišljenje o vezama u kojima je muškarac stariji 10, 15 ili čak 20 godina? Da li je moguće da u takvim vezama ima ljubavi i kolike su šanse da se takva veza održi? U kojoj je meri moguće planirati budućnost u takvoj vezi? Oni koji su u takvoj vezi bili/jesu neka podjele kakvo je za njih bilo/je to iskustvo?
ja se svidjam jednoj 25 godina mladjoj i jednoj tvoje godiste.najveci problem je upoznavanje. tesko se upoznat kad je tako velika razlika.ja niti jednu od njih nisam upoznao
 
Mislim da su retki slucajevi kad velike razlike u godinama mogu opstati. Tipa ona 30, on 50, to moze ici neki period.. ali sto ce bit kad on bude imao recimo 65, a ona 45.. ona je jos u punoj snazi, a on tesko da je..Ne kazem da je nemoguce,zavisi eto i od nacina zivota ali opet.. treba biti realan, sve do desetak godina razlike je ok.
 
Mislim da su retki slucajevi kad velike razlike u godinama mogu opstati. Tipa ona 30, on 50, to moze ici neki period..
To funkcionise savrseno i bez greske.
Ajde izvoli udaj se za mladjeg pa da vidis da li je brak ili mrak.
I sta ce taj tvoj neiskusan da ti radi..

ali ako jer si tvrdoglava i nista bolje nisi ni zasluzila..
ali sto ce bit kad on bude imao recimo 65, a ona 45.. ona je jos u punoj snazi, a on tesko da je..
Ko ti je rekao takve gluposti,ma izbij takve gluposti iz glave jer nije tako.Ako mi ne verujes probaj sa nekim starijim pa da vidis sta ce da ti radi❗
Ne kazem da je nemoguce,zavisi eto i od nacina zivota ali opet..
E tu si vec u pravu.Ja znam neke zene sa58g pa i vise koje izgledaju carobno i da nista ne pozelim trenutno u zivotu vec samo nju u pm..
Znam tako i muskarce za koje je vreme izgleda stalo..

treba biti realan, sve do desetak godina razlike je ok.
Treba biti realan i sve do 15g razlike Crkva vencava jer je razlika neprimetna i uocava se tek u starosti..
 
To funkcionise savrseno i bez greske.
Ajde izvoli udaj se za mladjeg pa da vidis da li je brak ili mrak.
I sta ce taj tvoj neiskusan da ti radi..

ali ako jer si tvrdoglava i nista bolje nisi ni zasluzila..

Ko ti je rekao takve gluposti,ma izbij takve gluposti iz glave jer nije tako.Ako mi ne verujes probaj sa nekim starijim pa da vidis sta ce da ti radi❗
Treba biti realan i sve do 15g razlike Crkva vencava jer je razlika neprimetna i uocava se tek u starosti..
mozda je frustrirajuce ali je fakat da muskarac sve manje moze da zadovolji zenu sa godinama

nista strasno
prosto je tako

priroda je udesila


zena mozda ne moze da radja kasnije
a muskarac ne moze da **be


za zene u tom smislu nema zime ako ne zele porod
dok muskarac vec nailazi na sve vece probleme
 
To funkcionise savrseno i bez greske.
Ajde izvoli udaj se za mladjeg pa da vidis da li je brak ili mrak.
I sta ce taj tvoj neiskusan da ti radi..

ali ako jer si tvrdoglava i nista bolje nisi ni zasluzila..

Ko ti je rekao takve gluposti,ma izbij takve gluposti iz glave jer nije tako.Ako mi ne verujes probaj sa nekim starijim pa da vidis sta ce da ti radi❗

E tu si vec u pravu.Ja znam neke zene sa58g pa i vise koje izgledaju carobno i da nista ne pozelim trenutno u zivotu vec samo nju u pm..
Znam tako i muskarce za koje je vreme izgleda stalo..


Treba biti realan i sve do 15g razlike Crkva vencava jer je razlika neprimetna i uocava se tek u starosti..
nezreli mladzi..stariji ima zivce za sve.
 
To funkcionise savrseno i bez greske.
Ajde izvoli udaj se za mladjeg pa da vidis da li je brak ili mrak.
I sta ce taj tvoj neiskusan da ti radi..

ali ako jer si tvrdoglava i nista bolje nisi ni zasluzila..

Ko ti je rekao takve gluposti,ma izbij takve gluposti iz glave jer nije tako.Ako mi ne verujes probaj sa nekim starijim pa da vidis sta ce da ti radi❗
A ko si ti da meni govoris sto cu ja ? :)
 
Mislim da su retki slucajevi kad velike razlike u godinama mogu opstati. Tipa ona 30, on 50, to moze ici neki period.. ali sto ce bit kad on bude imao recimo 65, a ona 45.. ona je jos u punoj snazi, a on tesko da je..Ne kazem da je nemoguce,zavisi eto i od nacina zivota ali opet.. treba biti realan, sve do desetak godina razlike je ok.
Ko u punoj snazi od 45?
Pa on ce nadrljati. Morace da trazi sa strane.
 

Back
Top