Da li takva veza može opstati

To funkcionise savrseno i bez greske.
Ajde izvoli udaj se za mladjeg pa da vidis da li je brak ili mrak.
I sta ce taj tvoj neiskusan da ti radi..

ali ako jer si tvrdoglava i nista bolje nisi ni zasluzila..

Ko ti je rekao takve gluposti,ma izbij takve gluposti iz glave jer nije tako.Ako mi ne verujes probaj sa nekim starijim pa da vidis sta ce da ti radi❗

E tu si vec u pravu.Ja znam neke zene sa58g pa i vise koje izgledaju carobno i da nista ne pozelim trenutno u zivotu vec samo nju u pm..
Znam tako i muskarce za koje je vreme izgleda stalo..


Treba biti realan i sve do 15g razlike Crkva vencava jer je razlika neprimetna i uocava se tek u starosti..
zene ostare brze..porodzaj npr.
 
nezreli mladzi..stariji ima zivce za sve.
Ma ti si mudra osoba i pametno razmisljas i zboris.
A ne ko neke,udaju se mlade za nekog tamo slicnog godista pa posle kuku lele jer su razvedene, zivot im propao i cista 0.,pa posle godinama lece frustracije ovde na forumu kako su pametne i samo one valjaju i plus nabijaju sebi teske komplekse..
I posle se cude sto ih niko nece..pa nece,nece takve.

Pa nek pisu i dalje na temi:

Da li takva veza moze opstati.
 
Poslednja izmena:
Ma ti si mudra osoba i pametno razmisljas i zboris.
A ne ko neke,udaju se mlade za nekog tamo slicnog godista pa posle kuku lele jer su razvedene, zivot im propao i cista 0.,pa posle godinama lece frustracije ovde na forumu kako su pametne i samo one valjaju i plus nabijaju sebi teske komplekse..
I posle se cude sto ih niko nece..pa nece,nece takve.

Pa nek pisu i dalje na temi:

Da li takva veza moze opstati.
a lakse starijeg zadrzati..drugo..oni znaju sta je zivot..
 
Ma ti si mudra osoba i pametno razmisljas i zboris.
A ne ko neke,udaju se mlade za nekog tamo slicnog godista pa posle kuku lele jer su razvedene, zivot im propao i cista 0.,pa posle godinama lece frustracije ovde na forumu kako su pametne i samo one valjaju i plus nabijaju sebi teske komplekse..
I posle se cude sto ih niko nece..pa nece,nece takve.

Pa nek pisu i dalje na temi:

Da li takva veza moze opstati.
mladji nadje mladju kad tad..moze im se.
 
Dali može da opstane veza?
Može.Sve zavisi kako se slažete.Zavisi i od izgleda partnera.Koliko vodi računa o sebi.U suštini glavna muka ženskog sveta je-sex.Dali će ga biti,kakav će biti,koliko će ga biti...
Rešenje je sasvim jednostavno.

IMG_20210903_065347.jpg
 
Šta je ostalo od prepreka i problema?
Razlika u zrelosti zbog godina?
To je mit.
Stariji partner ako se odlučio za drastično mlađeg partnera je uvek neko ko je večno mlad u duši sa tom razlikom što poseduje životno iskustvo i tačno zna šta je opasno a šta ne,šta je pametno a šta glupo i kuda nešto vodi
 
Naravno.Uvek postoje određene poteškoće.
Starijem partneru će biti teže da isprati ritam života mlađeg partnera ali to se opet rešava istim onim preparatima koje sam slikao.Slike nisu sa neta.
Samo treba da ste zdravi.
Ako niste zdravi ne upuštajte se u takve stvari.
Nije poenta jedne takve veze da stariji partner ubije život u mlađem partneru da bi ga prilagodio sebi jer ne može da ga isprati.Već upravo obrnuto.E sad.Dali ste vi ZAISTA spremni za povratak u mladost i dali ste spremni da platite cenu za to.Koliko to iskreno želite.To svako mora sam dobro da proceni.Povratak organizma je mnogo težak i mnogo bolan.
Ići u teretanu svaki drugi dan.
Odreći se normalne ishrane,svega.
Danas sam trčeći istegao ligament u kolenu.
Koliko ste spremni na to?
Seks sa dosta mlađom osobom ni iz bliza ne može biti dovoljan motiv
 
Koje je vaše mišljenje o vezama u kojima je muškarac stariji 10, 15 ili čak 20 godina? Da li je moguće da u takvim vezama ima ljubavi i kolike su šanse da se takva veza održi? U kojoj je meri moguće planirati budućnost u takvoj vezi? Oni koji su u takvoj vezi bili/jesu neka podjele kakvo je za njih bilo/je to iskustvo?
Cesto pomisle da su mladji pa se ponasaju kao klinci. jos im dodjes mama.
 
Šta će ti ta se.nja čoveče?
Mani se toga, dok si još "pod libelom".Ti preparati utiču i na ponašanje, kao i nezdrava ishrana.Podižu nivo agresivnosti.
Def.podsećaš sa tom pričom na klimakterične žene, koje se besomučno podvrću estetskim tretmanima da bi izgledale večito mlade.
Niko ne brine o tvom duhu i kako se osećaš iznutra, jer to je ključ svega.A ne "druga" mladost, na uštrb zdravlju.Lol:)
 
Šta će ti ta se.nja čoveče?
Mani se toga, dok si još "pod libelom".Ti preparati utiču i na ponašanje, kao i nezdrava ishrana.Podižu nivo agresivnosti.
Def.podsećaš sa tom pričom na klimakterične žene, koje se besomučno podvrću estetskim tretmanima da bi izgledale večito mlade.
Niko ne brine o tvom duhu i kako se osećaš iznutra, jer to je ključ svega.A ne "druga" mladost, na uštrb zdravlju.Lol:)
A alternativa je da ličim i duhom i telom na moje unesrećene vršnjake,hodajuće leševe,koji čekaju da im poštar donese potvrdu da su umrli?
Jeli tiii imaš predstavu kako izgleda prosečan muškarac od 50 godina i kako izgledam ja?Spolja i iznutra i po energiji i po SVEMU.
 

Back
Top