DA LI STE ZA SAMOSTALNU SRBIJU ?

jomini:
A to.... Eto koristi od Foruma.

poster.jpg


http://www.obsessionthemovie.com/
 
tompus:
Hvalati na informacij. Reci mi za to idejno resenje nesto vise

Ma, nemam pri sebi...Ali evo opis rečima :cool:

Na plavom ( :?: ) štitu, stilizovan krst u beloj boji, s tim da je poprečna linija u boji srpske zastave ( što nije loše ). A na pri vrhu štita piše "ФСС" ( f-belo, s-crveno, drugo s-belo). 'Ebem li ga što baš tako....I mislim da je u sredini krsta fudbalska lopta. Ma, moralo je to bolje, nekako mi izgleda sterilno, al' ajd' sad, da ne kenyam previše...
 
Arhangel NS:
Ih, šta će to biti da smo se složili oko nečega.... :cool: Jeste da sam malo plagijator, ali lepo zvuči...Ma, samo da vidim Srbiju još ovog leta, pa neka i popušimo na SP... Yebi ga, zato i navijam za independiste u CG, malo mi bljutavo al' nadasve - korisno, bre!
Срби су то, али неби било лоше да имамо две три столице у ЕУ парламенту или УН , хмммм
 
Бл:
ПА СРБИ!!!!!!
Шта ти мислиш ко је био????????'
Узми читај СРБСКУ ИСТОРИЈУ, а не Југословенску(Бечку)
Vidi se koliko znate o istoriji Balkana. Vi tvrdite da su ovde uvek bili Srbi. Ako su Srbi bili ovde oduvek, gde su bili ostali slovenski narodi? Nije ih ni bilo gospodine.

Prvi narodi, koji su ovde živeli, bili su isključivo preistorijski ljudi. Drugi po redu su bili Kelti, Iliri i Tračani. Onda su došli Rimljani, onda stanovnici Vizantije; pa tek onda Srbi i Avari.
Preporučujem vam da malo bolje proučite istoriju srpskog naroda; pod uslovom da imate tu knjigu.
 
Замисли само ТРИ СТОЛИЦЕ У Е.У И У.Н .
Србија , ЦГ, РС, и РСК(као део РС)
Има да будемо главни партнери за гласање, е видиш зато ЕУ и САД недају ЦГ независност, јер су СРБИ ВЕЋИНА У ЦГ и кад тад че узму власт поново
 
James 007:
Vidi se koliko znate o istoriji Balkana. Vi tvrdite da su ovde uvek bili Srbi. Ako su Srbi bili ovde oduvek, gde su bili ostali slovenski narodi? Nije ih ni bilo gospodine.

Prvi narodi, koji su ovde živeli, bili su isključivo preistorijski ljudi. Drugi po redu su bili Kelti, Iliri i Tračani. Onda su došli Rimljani, onda stanovnici Vizantije; pa tek onda Srbi i Avari.
Preporučujem vam da malo bolje proučite istoriju srpskog naroda; pod uslovom da imate tu knjigu.
Иди у БЕЧ па филозофирај, прочитај Др.Проф. Ђорђа Јанковића Шефа катедре за СТАРИ ВЕК у БГ Универзитету и Богословији у Србињу па филозофирај ЗВАНИЧНА ИСТОРИЈА ПОТВРЂЕНА И ОД РУСА И СРБА
 
jomini:
Šta onda priča 007? Dajte neki link sa podacima obojica. Ko ne bude u pravu, da zaćuti. Može?
Е зато мораш на ФАКУЛТЕТ ДА НАЂЕШ Пеоф.Др.Ђорђа Јанковића, ја сам текстове његове пре објављивао на Историји, а Форум са којег сам скидао те текстове тренутно је у квару
 
Malo ste pritisli Bl-a, pa mi tema izgleda kao da je na forumu istorija...A dobro je rekao ono za stolice u EU i UN. Želim u tom pravcu da se ljudi izjasne, da skapiraju da nešto i Srbija može sama da uradi. Ne moramo uvek čekati signale sa zapada. Dve države ( u kojima je većinski srpski narod ) su naša prednost i moguće je to, što je i Bl zapazio, da nas Solana i slični zavlače, samo da do toga ne dođe...

JOMINI, šta ti misliš o samostalnoj Srbiji ?
 
Arhangel NS:
JOMINI, šta ti misliš o samostalnoj Srbiji ?
Meni je svejedno, samo da funkcioniše i da imam miran i normalan život sa mogućnošću da svojim radom, trudom, znanjem idem na još bolje. A ako sam blenta, da ipak imam i za more i te stvari...
Znači, može i samostalna i ne. Dok su obe (ili više) strana korektne, sve je dobro, čak ima dobrih izgleda za još bolje od navedenog! Sam niko nije uspeo, niti će.
 
A ovo je nešto još zanimljivije:

Neither Theophylact nor the author of the Strategikon knew any other area of Slavic settlements except that located north of the Danube frontier. Furthermore, no clear evidence exists of an outright migration of the Slavs (Sclavenes) to the regions south of the Danube until the early years ofHeraclius' reign. Phocas' revolt of 602 "was not followed by an irresistible flood of Sclavenes submerging the Balkans. In fact, there are no raids recorded during Phocas' reign, either by Sclavenes or by Avars. By con-trast, large-scale raiding activities resumed during Heraclius' early regnal years.
Kao što vidite, oni jesu bili iznad Dunava, ali nisu se spuštali sve do velike seobe naroda.
 
Бл:
Замисли само ТРИ СТОЛИЦЕ У Е.У И У.Н .
Србија , ЦГ, РС, и РСК(као део РС)
Има да будемо главни партнери за гласање, е видиш зато ЕУ и САД недају ЦГ независност, јер су СРБИ ВЕЋИНА У ЦГ и кад тад че узму власт поново


Е, те три столице то би била прва црна четничка тројка у међународним организацијама...

:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top