DA LI STE ZA SAMOSTALNU SRBIJU ?

Za samostalnu Srbiju moj glas.Nesmem jedino da zamislim sta doslovno podrazumeva samostalnost,ako ce nam je doneti onaj ko zeli lose po nas drzavljane.Kako lepo zvuci da zivis u zemlji kojoj znas ime,izgovaras ga bez lomljenja jezika.
Koliko drzava Srbija kada stigne do samostalnosti moze znaciti svom narodu koji ce ostati sa one strane granica novonastale samostalne Srbije?
CG na svoju stranu,njihova ideja,KiM nekomentarisem,oteto prokleto.Naposletku kako ide spisak arhitekti samostalnosti do finalnog oblika i izgleda Srbije.
Sale se u glavnom gradu,pa kazu ostace samo "Beogradski "Pasaluk".
Nerazumem potpuno politicare ove zemlje,narod se sali kad je ves poludeo,ko ce ustvari da objasni pet godina unapred sta se sprema,ili je sve vec jasno,pa ce sala da predje u zbilju. :?:

serb_pagan:
ja bas gotivim sloveniju...znate da ih hrvati mrze vise nego nas? chak ih zovu "alpski srbi",na sta su slovenci ponosni...ko ne veruje,nek pita nekoga iz mase slovenaca koji non-stop dolaze u beograd,jer je za njih bgd bolji i od becha i minhena...

Само не знам да ли их волиш зато

1. ШТО СУ ОНАКО ХРАБРО ПОБИЛИ ВОЈНИКЕ ВЈ ПО КАРАУЛАМА И ОНЕ
МЛАДЕ ВОЈНИКЕ ШТО СУ ПОБИЛИ СА ЛЕЂА А ЗНАЛИ СУ ДА ТИ КЛИНЦИ
НЕМАЈУ МУНИЦИЈЕ, ТЈ. ДА СУ СА ПРАЗНИМ ПУШКАМА ...

2. ИЛИ ИХ ВОЛИШ ЗБОГ МАЈОРА ТЕПИЋА...

3. ИЛИ ИХ ВОЛИШ ШТО ПУТЕМ УЦЕНЕ И ПРЕВАРЕ ПО ДАМПИНГ ЦЕНАМА
ОД СРПСКОГ СЕЉАКА ОТКУПЕ ПАПРИКУ ПА НАПРАВЕ АЈВАР КОГА
ИЗВОЗЕ КАО СЛОВЕНАЧКИ "БРЕНД" У РУСИЈУ...хе,хе,хе...

п.с. Примећујем да разноразни познаваоци ратних и других злочина УОПШТЕ И
НЕ ПОМИЊУ ОВА БЕСТИЈАЛНА УБИСТВА (да не помињем како су затим
мртве војнике натрпали у вагоне, а преживеле поскидали до голе коже и
послали их за Србију . о томе је писала др Смиља Аврамов) ...

Такође примећујем да разни шпијуни и плаћеници на овом форуму свакодневно
говоре о стрељаним младићима у Сребреници А ЗЛОЧИНЕ БЕЧКИХ
КОЧИЈАША ПРЕЋУТКУЈУ... срамота... 8-)

Meni Janezi nit smrde, nit mirisu.....

ali istine radi, trebalo bi pomenuti i one koji su te vojnike poslali u borbu bez municije.....
Tu je bilo mladica iz cele SFRJ.....izginuli su i srbi, i shiptari, i madjari, i bosanci, a najvise makedonci.....

Kako to , da Kljukeci, sa svojom legendarnom vojnom vestinom, sjebu JNA...silu, bre..???????

A ovo o ucenama srpskih domacina je smejurija.....Kao dodju slovenacki mafijasi u Valjevo, kidnapuju dete domacinu, i prete da ce da mu odseku prst ako im ne proda papriku....ispod cene
hhahahahahahahhaahaa

Oni, bre ljudi ponesu kes.....i posteno plate papriku...a domacini, onako domacinski i patriotski stoje u redu da im je prodaju.....i sta tu nije u redu???

E, to sto je "Ajvar" slovenacki brend, i izvoze ga u nasu bratsku rusiju.........to je problem....

Dokaz nase gluposti.....njihove sposobnosti..

A Ruskoj Dumi da se uputi ostra protesna nota, sto ne pazare od brace ajvar, nego od konjusara....beckih :p

billy_THE_kid:
Meni Janezi nit smrde, nit mirisu.....

ali istine radi, trebalo bi pomenuti i one koji su te vojnike poslali u borbu bez municije.....
Tu je bilo mladica iz cele SFRJ.....izginuli su i srbi, i shiptari, i madjari, i bosanci, a najvise makedonci.....

Kako to , da Kljukeci, sa svojom legendarnom vojnom vestinom, sjebu JNA...silu, bre..???????

A ovo o ucenama srpskih domacina je smejurija.....Kao dodju slovenacki mafijasi u Valjevo, kidnapuju dete domacinu, i prete da ce da mu odseku prst ako im ne proda papriku....ispod cene
hhahahahahahahhaahaa

Oni, bre ljudi ponesu kes.....i posteno plate papriku...a domacini, onako domacinski i patriotski stoje u redu da im je prodaju.....i sta tu nije u redu???

E, to sto je "Ajvar" slovenacki brend, i izvoze ga u nasu bratsku rusiju.........to je problem....

Dokaz nase gluposti.....njihove sposobnosti..

A Ruskoj Dumi da se uputi ostra protesna nota, sto ne pazare od brace ajvar, nego od konjusara....beckih :p

Питам се да ли је Твој ник ТОША или БИЛИ... немаш потребе да преправљаш чињенице, наиме, колико се сећам, МЛАДЕ ВОЈНИКЕ НИЈЕ НИКО ПОСЛАО У БОРБУ - напротив, они су се враћали кући после убистава и заузимања караула... и питам се који је Твој морал и част и поштење, ЗАШТО СЕ НАД ТИМ УБИСТВИМА НЕ ЗГРАЖАВАШ КАО ШТО ДРОБИШ О СРЕБРЕНИЦИ ... или причај часно о свим злочинима и све злочинце па и Јанезе назови правим именом или завежи.

... а осталу спрдачину Твог поста не желим ни да коментаришем... :roll:

Ne prdi, napamet.......nikada nisam pomenuo Srebrenicu...ali NIKADA...Ne me interesuje, uopste..

Nadji post, gde sam je pomenuo, povlacim se zauvek sa foruma....

Zato...ne kenjaj napamet

Gde si ti video da se ja ne zgrazavam nad pogibijom vojnika????
Zato sto kazem da su debeloguzi generali krivi sto im ni municiju nisu dali ???

Jesu...krivi su....smradovi
I oni, i vi koji branite JNA bandu iz generalstaba.....mozda volite uniforme...fetis, sta li??

A sto neces da obrazlozis glupost kako to Janezi ucenjuju srpske seljake za papriku?????

Pa kazi slobodno...loopam gluposti.....nije blam loopiti, blam je praviti se lud, kao ko hebe...

billy_THE_kid:
Ne prdi, napamet.......nikada nisam pomenuo Srebrenicu...ali NIKADA...Ne me interesuje, uopste..

Nadji post, gde sam je pomenuo, povlacim se zauvek sa foruma....

Zato...ne kenjaj napamet

Gde si ti video da se ja ne zgrazavam nad pogibijom vojnika????
Zato sto kazem da su debeloguzi generali krivi sto im ni municiju nisu dali ???

Jesu...krivi su....smradovi
I oni, i vi koji branite JNA bandu iz generalstaba.....mozda volite uniforme...fetis, sta li??

A sto neces da obrazlozis glupost kako to Janezi ucenjuju srpske seljake za papriku?????

Pa kazi slobodno...loopam gluposti.....nije blam loopiti, blam je praviti se lud, kao ko hebe...

Ево шта Ти пишеш...
billy_THE_kid
Registrovan korisnik

Учлањен:: 17.08.2005.
Локација: Bgd
Поруке: 661 Re: Zasto porede Srbe sa nacistima

------------------------------------------------------------------------------

Pa ne mogu da verujem.......ebo te , pretera u zatucanosti, bajo.....
Ni svojim ocima ne verujes....pa to je loodilo

Ljudi priznali bez blama da su pobili one muslimane, samo sefu zao sto se snimalo.....
A ti ni u njihovo priznanje ne verujes........

E, sad ....ako je to neverica tipa NE MOGU DA VERUJEM DA MOJI SUNARODNICI MOGU DA BUDU TAKVE ZIVOTINJE.....to i mogu da shvatim..

Ali, cisto sumnjam da si na to mislio......

Pred ocima svih nas je prikazano pogubljenje mladica od 17 god....i ti mrtav ladan lupis....
NAMESTALJKA......kakvo odsustvo hriscanskog milosrdja na koje se stalno pozivate, veliki vernici......i kakav bezobrazan cinizam......

п.с. Ти не само што прдиш... него и пуваш... :roll:
======================================================

Словенија и Јанези НЕМАЈУ НИКАКВЕ ВЕЗЕ СА ОВОМ ТЕМОМ - А ОНАЈ КОЈИ ЈЕ ОВУ ТЕМУ СКРЕНУО ЗНА ЗАШТО ЈЕ ТО УРАДИО !

eremita:
Верујем да ниси мислио ништа лоше када си поставио ову тему и овај пост али буди сигуран да су изнете идеје и расправа и оних као "Срба" и оних као "антисрба" у служби антисрпске пропаганде и националног самоубиства.
Покушаћу да објасним.

Још у време Броза (Устав 1974.) Доланц је и њему и КПЈ утувио у главу да је Србија хегемонистичка змија коју треба исецкати на комадиће, како онда тако и данас се неодустајно спроводи та аустроугарска "задаћа" али мало модификованим и веома лукавим средствима где спада и сам назив ове теме. Све државе и сви околни народи и нације раде потпуно супротно - зар то није чудно... па сетите се само М.Тачер како се авионима сјурила на Фокландска острва, а код нас аргументи за "независност"(читај самоубиство) су на нивоу ретардираног детета. Освестите се !

Аргументе за напред наведено даћете сами путем мале игре коју зовем СРПСКИ РАЧУН. Ваш задатак је да према својим сазнањима унесете цифре на празним местима и да на крају сведете рачун да би разумели у каквој сте заблуди.

СРПСКИ РАЧУН (???!!!)

1. Шта ме, бре, брига за непостојећу........................................................................
Републику Српску Крајину...........................број Срба __________________

2. Који, бре, Срби из Славоније, ......................број Срба __________________

3. Каква Република Српска, тамо су злочинци..........................................................
К. и М. убијали у наше име ......................... број Срба_________________

4. Космет већ и онако има "независност", а могли.....................................................
би Шиптари да уђу у парламент.................... број Срба _________________

5. Подразумева се да ће у том случају и АП.............................................................
Војводина стећи ИСТИ статус ...................... број Срба _________________

6. Ма нек' се већ једном Црна Гора отцепи .............................................................
биће нам јевтиније без Савезне владе...........број Срба__________________

7. Шта, бре, има да се питају Срби из дијаспоре.......................................................
њима је боље него нама............................... број Срба _________________

8. Београд треба да буде дистрикт...................број Срба __________________

САБЕРИ КОЛИКО СЕ СРБА ОДРИЧЕШ:============================

ОДУЗМИ БРОЈ СРБА КОЈИХ СЕ ОДРИЧЕШ
ОД УКУПНОГ БРОЈА СРБА .................. =============================

Нека свако рачуна за себе и према својим сазнањима... али како год да рачунате (ако томе додамо и белу кугу) разумећете да је свесно или несвесно самоубиство као излаз из препрека које нам поставља Лукави - само шаргарепа за магарца који узалуд трчи за њом - и не зна да трчи у нестајање и смрт.

И још ако ми неко проповеда "доста емоција" а затим набраја "добробити" у виду: јевтинија државна бирократија, химна, застава, грб, фудбалски клуб(хехехе)...е, само још фали и "виза".... Ако узмемо да је НАЦИОНАЛНО БИЋЕ једно тело, онда је потпуно јасно да се стреми ка томе да од тог тела остане патрљак, инвалид који неће служити ни Богу ни људима...

У целој "еуропејској" јевтиној булеварској фарси мени лично није криво што ме лажете - него што мислите да вам верујем.

СРБИЈА СЕ МОРА ОДУПРЕТИ ПЛАНСКОМ УНИШТЕЊУ ДРЖАВЕ И НАРОДА !!!

===============================================================
===============================================================

Цитат:
оригинал поставио Архангел НС

Nikoga se ja ne odričem...Srba, hvala Bogu, ima ne samo u Srbiji, ali ova tema ne govori o njima, već o MATICI - SRBIJI...

Šansa da se postave granice za vreme rata su propuštene, sada je bitno izgraditi snažnu Srbiju, koja može štititi interese Srba u okolnim državama...To podrazumeva potpuni preporod našeg društva (socijalni, ekonomski, demokratski, nacionalni...). naravno, NE onako kako "propovedaju" minorni pojedinci, stranke i NVO-i..

Govorim o državi Srbiji, ali pri tom ne mislim da se tako zanemaruje odnos prema sunarodnicima van matice, naprotiv, smatram da će jedino tako UVEK IMATI OSLONAC.

Slaba Srbija (a slaba je i zbog ucenjivanja CG independista), je lak zalogaj za dalje rasparčavanje...

Srbi u CG, sigurno neće biti ugroženi (ako se ujedine), šta više, mislim da će vrlo brzo na vlast doći prosrpska koalicija, pa uz Božiju pomoć, sa samostalnom R.Srpskom, mislim da će srpski narod polako stati na noge i sačuvati svoje prostore...
===========================================================
===========================================================

еремита:
А извини НА КОМ МЕСТУ И У КОЈИМ ГРАНИЦАМА ТИ ВИДИШ ТУ МАТИЦУ... можда на Калемегдану ??? Или у неком дому културе... мислим да ниси добро протумачио мој пост...

eremita:
Ево шта Ти пишеш...
billy_THE_kid
Registrovan korisnik

Учлањен:: 17.08.2005.
Локација: Bgd
Поруке: 661 Re: Zasto porede Srbe sa nacistima

------------------------------------------------------------------------------

Pa ne mogu da verujem.......ebo te , pretera u zatucanosti, bajo.....
Ni svojim ocima ne verujes....pa to je loodilo

Ljudi priznali bez blama da su pobili one muslimane, samo sefu zao sto se snimalo.....
A ti ni u njihovo priznanje ne verujes........

E, sad ....ako je to neverica tipa NE MOGU DA VERUJEM DA MOJI SUNARODNICI MOGU DA BUDU TAKVE ZIVOTINJE.....to i mogu da shvatim..

Ali, cisto sumnjam da si na to mislio......

Pred ocima svih nas je prikazano pogubljenje mladica od 17 god....i ti mrtav ladan lupis....
NAMESTALJKA......kakvo odsustvo hriscanskog milosrdja na koje se stalno pozivate, veliki vernici......i kakav bezobrazan cinizam......

п.с. Ти не само што прдиш... него и пуваш... :roll:
======================================================

Словенија и Јанези НЕМАЈУ НИКАКВЕ ВЕЗЕ СА ОВОМ ТЕМОМ - А ОНАЈ КОЈИ ЈЕ ОВУ ТЕМУ СКРЕНУО ЗНА ЗАШТО ЈЕ ТО УРАДИО !

I, gde se tu pominje Srebrenica ????
I, sta tu nije tacno??????

Puvam, puvam......sve zube izbijam :p

Arhangel NS:
@ EREMITA,

Možda nisam razumeo najbolje...Dešava se...

Granice?

SRBIJA - današnje, uključivši i KIM, naravno...Nebitno na odluku MZ..

To ne znači odricanje od sunarodnika iz priznato-nepriznatih država, već SUPROTNO, podršku u očuvanju srpskih zajednica na prostorima van matice...

Добро, сада се разумемо - али то може једино ако ПРОГЛАСИМО ОКУПАЦИЈУ КИМ !

Back