Да ли сте приметили поскупљење?

Jel' poprskaš veš sa alkoholom kad peglaš?

Jok, pljunem ga pljuvackom, prema starom "Reefer-natural" receptu.

Covece, okani me se, dosadan si.

WC ili računar ???

Mis'im ako si ga maznula na gejmersku mašinu
onda - no comment ....


A i ti si izgleda neka "štroka" cim nikad nisi cuo za alkohol za domacinstvo, niti ti ga zena koristi, makar povremeno?

Smrad se siri ovim pdf-om, dakle, od pojedinih ljudi.
 
Poslednja izmena:
Био сам пре пола сата у једном маркету у НС и имао сам шта да видим сви производи су скупљи, од меса до кондиторских производа.
Питајте владу Просербије колика је сада просечна плата и колика је инфлација!

kladim se da statisticari kazu da je inflacija jednosifrena....
gde li su ucili matematiku ******* bem....a u racunicu su vec poceli da ubacuju komponente za svemirske stanice i nuklerane podmornice..
 
Jok, pljunem ga pljuvackom, prema starom "Reefer-natural" receptu.

Covece, okani me se, dosadan si.




A i ti si izgleda neka "štroka" cim nikad nisi cuo za alkohol za domacinstvo, niti ti ga zena koristi, makar povremeno?

Smrad se siri ovim pdf-om, dakle, od pojedinih ljudi.

Па хвала на комплиментима,
и ја сам тако нервозан пред пеглање ....

:bye:

Поготово кад ми нестану залихе алкохола "за домаћинство"
па ме дрма апстиненцијална криза ....

:roll:
 
Poslednja izmena:
I sta mi imamo od toga?

Meso ne pojeftinjuje, a hleba za ovih 2,5 din. i da se ne racuna.

Inflacija je "pojela" i plate i penzije, evro takodje za ove 4 godine otkako su zamrznute.

Danas poskupela struja 11% i zimus cemo da se "slikamo".

najveca obmana naroda je kad vlast kaze da ce biti "povecanja plata i penzija"za 02%....a inflacija od zamrzavanja 400%...i bre niko da ih otera u PM...
 
Па хвала на комплиментима,
и ја сам тако нервозан пред пеглање ....

:bye:

Поготово кад ми нестану залихе алкохола "за домаћинство"
па ме дрма апстиненцијална криза ....

:roll:


Otkaci se bre, prostaku, od mene!

- - - - - - - - - -

Па хвала на комплиментима,
и ја сам тако нервозан пред пеглање ....

:bye:

Поготово кад ми нестану залихе алкохола "за домаћинство"
па ме дрма апстиненцијална криза ....

:roll:


Otkaci se bre, prostaku, od mene!
 
Ništa.

Statistika je kao bikini, otkriva sve, a ne pokazuje nista

Statistika je tacan zbir netacnih podataka.

najveca obmana naroda je kad vlast kaze da ce biti "povecanja plata i penzija"za 02%....a inflacija od zamrzavanja 400%...i bre niko da ih otera u PM...

Pa smesno. Ma "otera" ih, ali u kuci.
 
kladim se da statisticari kazu da je inflacija jednosifrena....
gde li su ucili matematiku ******* bem....a u racunicu su vec poceli da ubacuju komponente za svemirske stanice i nuklerane podmornice..

Нешто у задње време не помињу цене,потрошачку корпу и тако то, вероватно да се људи не замарају превише тим неважним стварима сад кад имамо зелено светло!
 
Ništa.

Statistika je kao bikini, otkriva sve, a ne pokazuje nista

Ali ovo pokazuje pravu katastrofu:


31.07.2013 Beograd
Paprena poreska rešenja, u Novom Sadu obračuni veći za 300 odsto

Vlasnicima stanova u pojedinim gradovima stigla paprena poreska rešenja: u Novom Sadu obračuni veći i do 300 odsto, Kragujevcu 15 a u Beograd bez promene.

Prema pisanju Novosti, dok Beograđane "poreski šok" očekuje naredne godine, u pojedinim gradovima vlasnicima nekretnina stigla su "paprena rešenja".

Tako je Novosađane, vlasnike kuća i stanova, neugodno iznenadio ovogodišnji obračun poreza na imovinu, pošto su iznosi koje treba da uplate povećani i do 300 odsto.

Veliki broj prijava građana stigao je na adresu Ministarstva finansija, koje se oglasilo nenadležnim, jer su za obračun i naplatu poreza zadužene isključivo opštine i gradovi.

 
Нешто у задње време не помињу цене,потрошачку корпу и тако то, вероватно да се људи не замарају превише тим неважним стварима сад кад имамо зелено светло!

Ne smeju da spominju, jer bi se tek onda videlo da je cela Srbija "socijalni slucaj"...izuzev nekoliko procenata bogatasa.
 
Jok, pljunem ga pljuvackom, prema starom "Reefer-natural" receptu.

Covece, okani me se, dosadan si.




A i ti si izgleda neka "štroka" cim nikad nisi cuo za alkohol za domacinstvo, niti ti ga zena koristi, makar povremeno?

Smrad se siri ovim pdf-om, dakle, od pojedinih ljudi.

Ima li nekoga na ovoj temi da mu nisi tako agresivno pisala? Ne razumem čemu to?
Možeš li da mi objasniš kakav je to "Reefer-natural" recept? Da li zaista postoji ili je to pokušaj uvrede?
Evo ja tebi šaljem :cmok:
 
Pa umesto da preduzmemo nesto, mislim i na sebe,mi ovde razglabamo u prazno.Kad se bune grci za ovo, italijani za ono, francuzi za gej brakove itd. sta smo gori od njih.Samo cujem na poslu, a i van njega, ljude kako se bune, negoduju a nikako da lupimo rukom od sto i kazemo dosta!

- - - - - - - - - -

Valjda kolje nekog šarana ili soma za Sv. Iliju? :think:

Sutra je petak treba da je posno.
 
Био сам пре пола сата у једном маркету у НС и имао сам шта да видим сви производи су скупљи, од меса до кондиторских производа.
Питајте владу Просербије колика је сада просечна плата и колика је инфлација!

Plate su nam Africke cene Evropske .

Rekli su da nista nece poslupeti sem struje,niko im nije verovao i eto narod je bio u pravu-poskupela struja za 11 posto i sve je poskupelo.
 

Back
Top