Da li ste članovi drugih sajtova?

Da li ste članovi drugih sajtova?

  • 1. Da

  • 2: Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A kakve veze ima ova svemirski glupa anketa sa politikom? :roll:

Iz kog filma ti ispade???:dontunderstand:
tolerancija "Vlade" ove virtuelne države je za svaku pohvalu,kako na ovom pdf-u tako i na ostalim,možda su malo rigorozniji (netolerntniji) na istoriji.
Pišem na raznoraznim sajtovima i pišem ono što i ovde pišem,mahom što se odnosi na istoriju,na jednom sajtu su me neki klinci postavili za moda,ali taj sajt je promenio svoju ulogu pa nisam prisutan tamo.
Ovo obrazlažem da bi ste se uverili kakve su druge "Vlade",a predstavljaju se srpskim sajtovima.
Nema demokratije,nema odskakanja ili ne daj Bože da baš potenciraš srpstvo,ovde su dosta tolerantniji, treba da posetite i druge virtuelne države da bi ste se uverili u ovo što govorim.
Elem dođosmo do onog najbitnijeg,da odemo u EU kako bi postupali sa nama,jer ja što doživim ovde stavljam u stvarni život,zato razmislite malo o tome,a ne da budete pametnjakovići,kao ovaj što sam ga citirao,uvek trebate da sagledavate malo dublje,jer sve ima veze sa politikom.:ok:
 
Стално купујеш омиљене новине, што не значи да понекад не купиш и неке друге ... :lol:

Мени је најважније да на форуму постоје релативно једнако заступљени "обојени". То ја зовем интересантно. Крстарица обилује овим квалитетом као и великим бројем форумаша па ми је зато нјомиљенији.
 
Molim da ne zatvarate temu.
Hteo bih malo sa vama dragi građani Krstarice da prodiskutujem o ovoj našoj državi,Krstarici, i o drugim virtuelnim državama.

Više puta sam se ljutio na modove i admina,ali posećujući ostale virtuelne svetove kada bih na skali od 1-10 ocenjivao ,virtualni svet Krstarice bi zauzeo visoko prvo mesto sa maksimalnom ocenom 10.

Zaključio sam da smo mi kao građani krivi što ne poštujemo Ustav (Pravilnik) ove naše "države",i ponekad su modovi krivi,zato što po starom srpskom običaju rade i "po babu i po stričevima".
Kakvo je vaše mišljenje i viđenje virtuelnih država na našim prostorima,ne morate da ih pominjete,samo iznesite situaciju.

Ovo je bas lepo kad nisi ostrascen nego si fin i razuman.
 
По мени је Крстарица убедљиво најбоља и поред извесних недостатака. :tick:

Прво, одлично је дизајнирана, једноставно, што је мени јако важно, јер су ме неки други форуми већ на први
поглед одбили својим дизајном, рецимо не подносим тамну подлогу, а бела слова, шарениш, кич и типске аватаре....

Друго, веома је прегледна, што је за форум изузетно важно.

Треће, има обиље садржаја (подфорума), тема, значи, свако може да нађе нешто по својој мери и да задовољи
своје интересовање.

Четврто, има много чланова, што је изузетно важно за рад једног форума.

Пето, овај форум не посећују само истомишљеници. Форуми са истомишљеницима су бескрајно досадни.

Шесто, с времена на време уводи неке техничке иновације, као рецимо ове профиле корисника, друштвене
групе,....које подстичу активности форумаша.
 
Pa to sto neko ucestvuje na vise foruma ne znaci da je na njim non-stop. Svratis, ostavis poruku, pa setas dalje...
Sem toga, postoji opcija otvaranja vise prozorcica odjednom, secas se...:whistling:

Čitala sam da naš Morrison obilato koristi tu opciju, otvori prozorčiće i samo kopira i pastuje sa jednog na drugi forum... mada... stvarno ne verujem. To su verovatno insinuacije :mrgreen:
 
По мени је Крстарица убедљиво најбоља и поред извесних недостатака. :tick:

Прво, одлично је дизајнирана, једноставно, што је мени јако важно, јер су ме неки други форуми већ на први
поглед одбили својим дизајном, рецимо не подносим тамну подлогу, а бела слова, шарениш, кич и типске аватаре....

Друго, веома је прегледна, што је за форум изузетно важно.

Треће, има обиље садржаја (подфорума), тема, значи, свако може да нађе нешто по својој мери и да задовољи
своје интересовање.

Четврто, има много чланова, што је изузетно важно за рад једног форума.

Пето, овај форум не посећују само истомишљеници. Форуми са истомишљеницима су бескрајно досадни.

Шесто, с времена на време уводи неке техничке иновације, као рецимо ове профиле корисника, друштвене
групе,....које подстичу активности форумаша.

Posle ovakvog hvalospeva Jominiju preostaje samo da se penzioniše i prepusti ti dirigentsku palicu :mrgreen:
 

Back
Top