Da li ste članovi drugih sajtova?

Da li ste članovi drugih sajtova?

  • 1. Da

  • 2: Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Posle ovakvog hvalospeva Jominiju preostaje samo da se penzioniše i prepusti ti dirigentsku palicu :mrgreen:

Није никакав хвалоспев, већ пуке чињенице. Колико пута кад се "наљутим" на Крстарицу сам покушавала да одем,
кад оно код неких је тако језив дизајн, да моментално одустанем, код других, све сами истомишљеници, код
трећих три форумаша у два реда... :bye:
 
Није никакав хвалоспев, већ пуке чињенице. Колико пута кад се "наљутим" на Крстарицу сам покушавала да одем,
кад оно код неких је тако језив дизајн, да моментално одустанем, код других, све сами истомишљеници, код
трећих три форумаша у два реда... :bye:

Da, poznato mi je to osećanje. Inače, u stručnim krugovima nazvano: Marlonov sindrom :sad2:
 
По мени је Крстарица убедљиво најбоља и поред извесних недостатака. :tick:

Прво, одлично је дизајнирана, једноставно, што је мени јако важно, јер су ме неки други форуми већ на први
поглед одбили својим дизајном, рецимо не подносим тамну подлогу, а бела слова, шарениш, кич и типске аватаре....

Друго, веома је прегледна, што је за форум изузетно важно.

Треће, има обиље садржаја (подфорума), тема, значи, свако може да нађе нешто по својој мери и да задовољи
своје интересовање.

Четврто, има много чланова, што је изузетно важно за рад једног форума.

Пето, овај форум не посећују само истомишљеници. Форуми са истомишљеницима су бескрајно досадни.

Шесто, с времена на време уводи неке техничке иновације, као рецимо ове профиле корисника, друштвене
групе,....које подстичу активности форумаша.
:super::super::super:
MA LJUDI MOJI JEL TO MOGUĆE DA SE PO PRVI PUTA MOGU OD PRVE DO POSLEDNJE REČI SLOŽITI SA STRELOM?:D
koja ne samo da je moja politička neistomišljenica već mnogo više od toga:)

aj da i to doživim

post je inaće napisan baš kako bih ga i ja napisao od reči do reči

samo eto nije mi se dalo kucat

pozz:bye:
 

Back
Top