Da li ste bili ili ste još uvek nečiji/ja ljubavnik/ica?

a to je sve toliko ljudski, jer nijedan odnos ne može da ode tačno u onom pravcu u kom je zacrtan sa naše strane iz prostog razloga što s druge strane takodje stoji ljudsko biće sa karakterom a ne predmet koji radi samo kada mu staviš nove baterije.

zgražavate se toliko nad preljubničkim odnosima da počinjem da sumnjam u vašu iskrenost.
 
Ја се не згражавам.
Него ми је накако и нехигијенски. Оно, јутрос спавао са женом а после подне са мном. Ко зна шта су радили и ја сада треба да се љубим са њим :lol:
То прво. Па сујета и понос. Па тек онда као морал. Уопште нисам анђелче и волим да читам туђа искуства.
 
eh nisam razumela da se tema bazira na jurnjavi udatih suknji.
bilo je čini mi se postavljeno tako da revidiramo kako smo došli dotle da nas seksualno privuče neko biće sa kojim ne delimo jutra
ili kako smo doveli sebe u situaciju da njuškamo gaćke svog partnera jer iz njega vrca energija koju nije dobio od nas
Ja sam odgovorio iz svog ugla.
Ja ne mogu da revidiram situaciju u kojoj se nisam našao.
 
Ја се не згражавам.
Него ми је накако и нехигијенски. Оно, јутрос спавао са женом а после подне са мном. Ко зна шта су радили и ја сада треба да се љубим са њим :lol:
То прво. Па сујета и понос. Па тек онда као морал. Уопште нисам анђелче и волим да читам туђа искуства.
evo, mnogi muškarci koji nisu bonvivani kao will to power zapravo dok imaju ljubavnicu, izbegavaju odnose sa važećom partnerkom.
mislim na onaj kulturniji deo stanovništva.

Ja sam odgovorio iz svog ugla.
Ja ne mogu da revidiram situaciju u kojoj se nisam našao.
jurio si udate suknje?
pa sram te bilo :lol:
 
a to je sve toliko ljudski, jer nijedan odnos ne može da ode tačno u onom pravcu u kom je zacrtan sa naše strane iz prostog razloga što s druge strane takodje stoji ljudsko biće sa karakterom a ne predmet koji radi samo kada mu staviš nove baterije
Kada mi nije dobro u vezi, izadjem iz nje. Ne treba mi niko da me otrezni, niti da mi pokaze pravi put.

zgražavate se toliko nad preljubničkim odnosima da počinjem da sumnjam u vašu iskrenost.

Svako ima pravo da veruje u sta zeli...
 
Ја се не згражавам.
Него ми је накако и нехигијенски. Оно, јутрос спавао са женом а после подне са мном. Ко зна шта су радили и ја сада треба да се љубим са њим :lol:
То прво. Па сујета и понос. Па тек онда као морал. Уопште нисам анђелче и волим да читам туђа искуства.
Bogomoljka je jedna iskrena i cestita osoba, nije se iskvarila na forumu....za razliku od drugih koji su se ovde iskvarili....meni ako se pruzi prilika ja je iskoristim....)))))
 
Kada mi nije dobro u vezi, izadjem iz nje. Ne treba mi niko da me otrezni, niti da mi pokaze pravi put.
to je tako u teoriji drago momče.
u praksi je drugačije.
obično se u lošim brakovima pusti da nezadovoljstvo napuni sve posude a onda je dovoljan trenutak da te tako izumrlog okrzne nečija toplina i podseti te da si živo biće
a to je već prvi korak u razbijanju kaveza u kome truliš lagano ne samo tudjom no i svojom voljom.
 
i da
retko ko je od nas pustio granu a da se prethodno nije uhvatio za drugu…
jer to sto pricate da izadjete iz veze kada vam nijedobro
nije bas tako ako se ta veza zove brak.
iz nje se ne izlazi tek tako bez velikih lomova
uključujući uzu i siru familiju koja se nadigne da spašava stvari

Nisam imao to zadovoljstvo.
Mada, nisam bio ni u dobrom braku...
malopre si rekao da nisi bio ni u kakvom braku.
ajd prvo se dogovori sa sobom
 
Bogomoljka je jedna iskrena i cestita osoba, nije se iskvarila na forumu....za razliku od drugih koji su se ovde iskvarili....meni ako se pruzi prilika ja je iskoristim....)))))
baš si fin. sediš i čekaš da ti prilika sama dodje.

Pa to i kazem. Nisam bio ni u lošem, ni u dobrom braku, jer se nisam ni zenio...
onda sam nesto lose povezala, sori
 
Druže, sad se pokaži...
Poliska je visa liga za to dete
Ne znam kako ste vas dvoje shvatili moje reci, ali, kada sam pomislio "Uzmi me pod svoje...", mislio sam, u smislu, "Uzmi me pod svoje (mentorstvo) i nauci, poduci i obuci me svemu sto znas o muvanju i "smuvanju" i kako do neobaveznog odnosa i malo zabave, pa da i ja, konacno, budem nekoj ono sto su bili tebi."

Ili bar otkri...
bio je i stariji 15 god od mene
...kako 35-ogodisnjak nadje/dodje do 20-ogodisnjakinje?

Gde se dvoje takvih nadji, upoznaju, sta ih spoji, kuda se krecu... Na prosloj platformi je bilo dosta takvih iskustava, ali nikada nisam dobio odgovor na pitanje, gde i kako se 35-ogodisnjak nadje medju, i upozna sa, 20-ogodisnjakinjama?
 
Akumulirala je negativu ima je na pretek
možda bi joj bilo bolje da izbaci negativnu energiju iz sebe na drugi način…..
ne razumem ovo vredjanje gde mu nije mesto.
Imala sam utisak da je Bambi dama, a ona se svadja ko najgora.
Ne ulazim u razloge, ali da se dodam sto se tice te energije, zaista mogu biti od pomoci, posle mene jako dugo treba da se ponovo nakupi negativna energija.
 
Ne znam kako ste vas dvoje shvatili moje reci, ali, kada sam pomislio "Uzmi me pod svoje...", mislio sam, u smislu, "Uzmi me pod svoje (mentorstvo) i nauci, poduci i obuci me svemu sto znas o muvanju i "smuvanju" i kako do neobaveznog odnosa i malo zabave, pa da i ja, konacno, budem nekoj ono sto su bili tebi."

Ili bar otkri...

...kako 35-ogodisnjak nadje/dodje do 20-ogodisnjakinje?

Gde se dvoje takvih nadji, upoznaju, sta ih spoji, kuda se krecu... Na prosloj platformi je bilo dosta takvih iskustava, ali nikada nisam dobio odgovor na pitanje, gde i kako se 35-ogodisnjak nadje medju, i upozna sa, 20-ogodisnjakinjama?
naivan si ko francuska sobarica

Ne ulazim u razloge, ali da se dodam sto se tice te energije, zaista mogu biti od pomoci, posle mene jako dugo treba da se ponovo nakupi negativna energija.
nemaš pojima koliko mi znači što mogu da računam na tebe:heart:
a neee, to nije energija za mene, to je za bambi:cry:
 
...kako 35-ogodisnjak nadje/dodje do 20-ogodisnjakinje?

Gde se dvoje takvih nadji, upoznaju, sta ih spoji, kuda se krecu... Na prosloj platformi je bilo dosta takvih iskustava, ali nikada nisam dobio odgovor na pitanje, gde i kako se 35-ogodisnjak nadje medju, i upozna sa, 20-ogodisnjakinjama?
Ti zelis seks sa 20-ogodisnjakinj? Pa brate izadji negde i upoznaj se, kao da je to problem. Ako trazis vezu onda ti je devojka sa 20 godina mozda velika razlik, trazis nesto blize svojim godinama.

Jos nesto da bi lik 35-45 kresao devojke 20-25 on mora dobro da izgleda, da je u formi i da drzi do sebe, jer one itekako imaju izbora.

Nadji ti sebi neku vezu, ozbiljnu, mani se svalerisanja, za svalerisanje treba uvek biti spreman ali uvek biti spreman i uteci, nije to laka rabota kao sto ti mislis. :D
 
Ne znam kako ste vas dvoje shvatili moje reci, ali, kada sam pomislio "Uzmi me pod svoje...", mislio sam, u smislu, "Uzmi me pod svoje (mentorstvo) i nauci, poduci i obuci me svemu sto znas o muvanju i "smuvanju" i kako do neobaveznog odnosa i malo zabave, pa da i ja, konacno, budem nekoj ono sto su bili tebi."

Ili bar otkri...

...kako 35-ogodisnjak nadje/dodje do 20-ogodisnjakinje?

Gde se dvoje takvih nadji, upoznaju, sta ih spoji, kuda se krecu... Na prosloj platformi je bilo dosta takvih iskustava, ali nikada nisam dobio odgovor na pitanje, gde i kako se 35-ogodisnjak nadje medju, i upozna sa, 20-ogodisnjakinjama?
Da se ne prebacujemo sa teme, ali ajde...
Ima tako mnogo mesta gde mozes da upoznas ljude, samo treba biti maštovit...
Idi npr. na planinarenje, tu je raspon godina od 18-70. Idi na ples, tu su ti 80% zena, sto mladjih, sto starijih...
Upisi neki kurs o priremi hrane, ista priča...
Idi na rock, punk, metal koncerte... Tamo su devojke koje nisu silikonke, i koje ne furaju modu, vec nose starke, farmerice i majicu svog omiljenog benda. Takodje su mnogo druzeljubivije i ne glume finoću.
Prosetaj se do biblioteke, ima dosta pametnih i lepih devojaka koje zive u svom nekom svetu koji zele da podele sa nekim...

Pro tip. Skini aplikacije Couchsurfing i BlaBla car.
Na prvoj se registruj da si slobodan da pokazes okolinu svog grada strancima. Naićiće neka koja će želeti da prošeta sa tobom i da se malo zabavi.
Ako vozis kola, i cesto putujes ostavi na aplikaciji da trazis drustvo do zadate destinacije. Ako vozis do nekog studentskog grada, pre ili kasnije će ti naići neke studentkinje...
Ostalo je na tebi...
 

Back
Top