Da li bi, ili ste, skidali dlake sa tela voskom a sve zarad potencijalnog čina?

A dobro brate, sta sad, zaljubis se u zenu koja ti kaze: izvini sve ok ali mene pali sredjen muskarac. I provalis da bi je to zesce razjarilo u krevetu.
Pa sredjen...u stvari napisaću možda ih ima koji ne znaju, pa sa crnim noktima skidaju dlake sa grudi....dok im gaće smrde, neobrijani, i sa perspirantom na znojavim dlakama....neobrijani znojave kose, ali "sredjeni" :) užas, ne bi ih pustili u medjugradski bus....i sa depliranim grudima....
" Šta, u bus da mi udješ takav? Još i da se izuješ?"...."al ja se depilirao..." " sad se poli benzinom da se dezinfikuješ"
 
Poslednja izmena:
Pa sredjen...u stvari napisaću možda ih ima koji ne znaju, pa sa crnim noktima skidaju dlake sa grudi....dok im gaće smrde, neobrijani, i sa perspirantom na znojavim dlakama....neobrijani znojave kose, ali "sredjeni" :) užas, ne bi ih pustili u medjugradski bus....i sa depliranim grudima....
" Šta, u bus da mi udješ takav? Još i da se izuješ?"...."al ja se depilirao..." " sad se poli benzinom da se dezinfikuješ"
Brate sta ti je?
 
Ja cu da se depiliram na leto. Sta brate. Ionako svi se sredjuju, kad je bal nek je na vodi. I ima da kupim neke skupe kremice za sunce. Cela playa da se oseti. Dolche gabana fazon krema i trapam toga, da trapam, da budem ko slaninica. I onda ustanem s peskira i protegnem se ko macak da mackice zagledaju i komentarisu. Vidi ovog jbte. Hej Tarzaneu, omasio si oko ociju od naocara sa sunceu.
 

Back
Top