Da li ste bili ili ste još uvek nečiji/ja ljubavnik/ica?

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
13.291
Da li ste nekad bili, ili ste još uvek ljubavnik/ica nekoj osobi? I kakvo je uopšte vaše mišljenje o preljubi u vezi ili braku?

Pogledajte prilog 1171912

Ako jeste, recite šta vas je nagnalo na to i šta se očekivali iz te preljube?
Npr. da li je to bilo samo za jednu noć, ili vam je prijao povremeni dobar sex, možda ste hteli i emotivnu vezu ili čak da ostave partnera i da nastave sa vama.
Možete navesti i koliko je otrprilike to trajalo.

Ako niste, navedite da li ste nekad razmišljali o tome, i da li Vas je nešto sprečilo u tome. Ili jednostavno nikad niste razmišljali o tome.

@Mean Baby i @tab503 ostaviću svoj komentar kada se tema malo razvije, da ne bih uticao na odgovore. Nemojte odmah da prozivate... :D

Izbijena mi je iz glave ideja ljubavnice iz francuskih filmova.
Upoznala sam nekog mladica uvece i dala mu broj telefona. On spominjao zenu nije a ja pitala nisam. Kroz glavu mi nije proslo.
Nije to bilo neko upoznavanje, vise onako, usput...
Kroz par dana zvoni meni telefon, fin glas koji pripada - njegovoj zeni!
Pronasla je poruke, zna ona njega, da ga ostavim...koga da ostavim, jedva ga poznajem, jedva se secam coveka...i tako ona meni pridikuje a ja tonem sve dublje i dublje.
I to njeno zvanje je potrajalo tako da sam coveka komplet zaboravila ali nje cu se secati i za pedeset godina...od tada pitam najpre da li ima zenu a sada i gugutki koja mi se nasmesi kazem "muz i ja smo bas razgovarali"...gugutke se zbune jer ih bas briga za moj bracni status ali ko se na vrelo mleko opece i u hladan jogurt duva.

Manastirka

Elita
Poruka
22.962
Da li ste nekad bili, ili ste još uvek ljubavnik/ica nekoj osobi? I kakvo je uopšte vaše mišljenje o preljubi u vezi ili braku?

Pogledajte prilog 1171912

Ako jeste, recite šta vas je nagnalo na to i šta se očekivali iz te preljube?
Npr. da li je to bilo samo za jednu noć, ili vam je prijao povremeni dobar sex, možda ste hteli i emotivnu vezu ili čak da ostave partnera i da nastave sa vama.
Možete navesti i koliko je otrprilike to trajalo.

Ako niste, navedite da li ste nekad razmišljali o tome, i da li Vas je nešto sprečilo u tome. Ili jednostavno nikad niste razmišljali o tome.

@Mean Baby i @tab503 ostaviću svoj komentar kada se tema malo razvije, da ne bih uticao na odgovore. Nemojte odmah da prozivate... :D
Ne,...koliko ja znam o tome!
Prilično sam dobro obaveštena.

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
208
Ti zelis seks sa 20-ogodisnjakinj?
Sa bilo kim.
A kako 35-ogodisnjak dodje do sexa sa 20-ogodisnjakinjm me posebno zanima. To ne mogu ni da zamislim...
Pa brate izadji negde i upoznaj se, kao da je to problem
To sam uradio toliko puta u zivotu, i nikad nista, Ne znam da vodim razgovor na nacin koji bi doveo do sexa
da bi lik 35-45 kresao devojke 20-25 on mora dobro da izgleda, da je u formi i da drzi do sebe
Za jednog polu-starca, nisam los.
Nadji ti sebi neku vezu, ozbiljnu, mani se svalerisanja
Slicno su mi govorili i na prethodnoj platformi, "Nadji devojku, pa ce biti i sexa".
Ali, treba misliti i na tu devojku i na njena osecanja. Siguran sam da niti jedna ne bi zelela nekog bez seksualnog iskustva, a skoro svaka bi od takvog pobegla glavom bez obzira. Ja to nikada necu reci i priznati, ali postoji velika mogucnost da necu uspeti da odglumim i prikrijem...
Stoga, bolje da takav razocaram neku neobaveznu za vece, nego da to priredim devojci...
Ima tako mnogo mesta gde mozes da upoznas ljude
Naravno, ali ja ne znam sta nakon upoznavanja...
Ostalo je na tebi...
Pa o tome se i radi... Do sada nisam znao sta i kako reci/uraditi pa da se desi nesto nakon upoznavanja...
Hvala na predlozima!
najbitnije ispred ogledala svako jutro sam sebi da kazes
Ovo nisam i necu raditi, ali primecujem da zadnjih dana dobijam i razmenjujem vise pogleda nego ranije za 6 meseci. Ne znam zasto i sta je drugacije, ali sve je pocelo pre prosle nedelje u obilasku trznih centara i radnji sa garderobom. Od prodavacica, preko devojaka u kupovini, devojaka koje ispred kabina za presvlacenje cekaju svoju jacu polovinu... Zagledao sam se u ogledalu, da nemam nesto na licu, kosi...
Nastavilo se i u narednim danima, u prolazu na ulici, gradskom prevozu... Nesto se desava...
Tj. moglo bi da se desi, da ja nisam nesposobni debil, koji ne zna sta i kako da uradi...

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
208
Ima tako mnogo mesta gde mozes da upoznas ljude, samo treba biti maštovit...

Ostalo je na tebi...
Ako dozvolis, iskoristio bih tvoju dobrotu, dobro raspolozenje i davanje konkretnih primera i pitao sta bi uradio u sledecoj konkretnoj situaciji koja mi se desila juce, kada sam bio na psihickom maltretiranju. Drugi to zovu "Bio sam na Adi".

Naime, manja grupa momaka se na plazi smestila neprijatno blizu mene, iako je bilo dosta mesta na plazi. Ispostavilo se da su momci bili skroz ok, govorili normalno, ne dernjaju se i nisu neki polu-debili kao vecina danasnjih.

Kao sto rekoh, bili su blizu, pa, hteo-nehteo, cuo sam deo razgovora. Na Adu su dosli da bi rostiljali, a usput, i pre no sto neko donese meso za rostilj, malo i okupaju i rashlate. A ispostavi se da cekaju i da meso donosi - Rus. A na rostilj dolaze, i Rus dovodi, i 5, 6 Ruskinja!

Ne sumnjam da su neki od momaka, pored nabijanja mesa na raznjice, nabijali i Ruskinje nakon rostilja do sada... Ne na raznjice....
A kako sam ja toliko nesposoban, da ne bih uspeo da je8em ni da sam jedini muski ucesnik u Rijalitiju Zadruga, tako ne znam ni kako bih pokusao da pricam i sta da uradim, pa da dodjem u priliku da nagnem Ruskinju...

Siguran sam da ti znas i da bi se snasao, kao i "Will To Power", koji ovde preti da bi obrnuo onu nakon jedne setnje...

SilverStar

Domaćin
Poruka
4.815
Ako dozvolis, iskoristio bih tvoju dobrotu, dobro raspolozenje i davanje konkretnih primera i pitao sta bi uradio u sledecoj konkretnoj situaciji koja mi se desila juce, kada sam bio na psihickom maltretiranju. Drugi to zovu "Bio sam na Adi".

Naime, manja grupa momaka se na plazi smestila neprijatno blizu mene, iako je bilo dosta mesta na plazi. Ispostavilo se da su momci bili skroz ok, govorili normalno, ne dernjaju se i nisu neki polu-debili kao vecina danasnjih.

Kao sto rekoh, bili su blizu, pa, hteo-nehteo, cuo sam deo razgovora. Na Adu su dosli da bi rostiljali, a usput, i pre no sto neko donese meso za rostilj, malo i okupaju i rashlate. A ispostavi se da cekaju i da meso donosi - Rus. A na rostilj dolaze, i Rus dovodi, i 5, 6 Ruskinja!

Ne sumnjam da su neki od momaka, pored nabijanja mesa na raznjice, nabijali i Ruskinje nakon rostilja do sada... Ne na raznjice....
A kako sam ja toliko nesposoban, da ne bih uspeo da je8em ni da sam jedini muski ucesnik u Rijalitiju Zadruga, tako ne znam ni kako bih pokusao da pricam i sta da uradim, pa da dodjem u priliku da nagnem Ruskinju...

Siguran sam da ti znas i da bi se snasao, kao i "Will To Power", koji ovde preti da bi obrnuo onu nakon jedne setnje...

Ajde ovako bez razmisljanja, na prvu...
Ja da sam na tvom mestu bio, otisao bi do prodavnice, kupio gajbu piva, i pridruzio bih se momcima...

Kada bi dosle Ruskinje, ne bih bio napadan, već ono, sto ti pricas na drugarskom nivou. Ne mora uvek ti da pokazujes inicijativu. Mozes nekad samo i da se opustis. Ako se bas zasviđaš devojci, napasce ona tebe... 😁
Ruskinje su poznate po tome, ako nešto zele, one to i uzmu... 😉

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
208
Ja da sam na tvom mestu bio, otisao bi do prodavnice, kupio gajbu piva, i pridruzio bih se momcima...
Dobro, ja sam napravio gresku kada sam rekao "konkretnu" situaciju. Nisam mislio bukvalno tad i u tj situaciji, nego nesto slicno sto bi se meni desilo, gde bi doslo i par novih devojaka, ne moraju nuzno biti strankinje.
Kada bi dosle Ruskinje, ne bih bio napadan, već ono, sto ti pricas na drugarskom nivou. Ne mora uvek ti da pokazujes inicijativu. ..
Joj, samo nemoj to, polagano, drugarski, ne pokazuj inicijativu... To radim celoga zivota, pa nista.
Mozes nekad samo i da se opustis. Ako se bas zasviđaš devojci, napasce ona tebe..
Pa svidece joj se jos neko, ko ce znati i umeti i reci pravu stvar, pa ode ona s njim... 'Oces da joj neki sapne "Imam dvadeseticu u gacama",..

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
208
Ima li neka tema, neko prikladnije mesto za ovakve komentare?

Sto sam danas na stanici gradskog prevoza ugledao devojku, u drustvu starije dame, zagledanu u izlog.

Brate mili, kakva gracija!
Vretenasta, vitka, visoka... Esencija elegancije i stila.
Drzanje, kako zabacuje kosu, nacin na koji govori... Dok koraca, zemlju ne dodiruje...
Na nas ni ne gleda, a na nivo ovih primalnim stvari, se ni ne spusta.

Kako takvoj prici i ukrasti trenutak paznje?

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
37.325
Ima li neka tema, neko prikladnije mesto za ovakve komentare?

Sto sam danas na stanici gradskog prevoza ugledao devojku, u drustvu starije dame, zagledanu u izlog.

Brate mili, kakva gracija!
Vretenasta, vitka, visoka... Esencija elegancije i stila.
Drzanje, kako zabacuje kosu, nacin na koji govori... Dok koraca, zemlju ne dodiruje...
Na nas ni ne gleda, a na nivo ovih primalnim stvari, se ni ne spusta.

Kako takvoj prici i ukrasti trenutak paznje?

kleknes iza nje i ugrizes je za doope ... makar ce te osamariti i to je neki kontakt
a od mrznje do ljubavi samo dva treptaja oka :D

analiticki 12

Domaćin
Poruka
3.138
Seks je bitna al i precijenjena stvar,Veza je bitna al i precijenjena stvar.Samoca moze da se upotpuni stvaralastvom ucenjem,mozes da pravis muziku neku, pjesme itd to je prednost.E sada covjek moze biti frustriran ako nema vezu ili brak ali to je zato sto nema te stvari a slobodno vrijeme trosi na gluposti,normalno da se frustrira jel dangubi bleji i vodi se logikom e da sam ovo e da sam ono a nisam,ostadoh sam.Samoca ima svoje prednosti.Tesla da je bio ozenjen niko ne bi znao za njega,a svi koji su u njegovo doba imali tone veza i zena za njih niko ne zna.Seksaju se i zivotinje, al zivotinje nisu stvaraoci.

Poslednja izmena:

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.818
Seks je bitna al i precijenjena stvar,Veza je bitna al i precijenjena stvar.Samoca moze da se upotpuni stvaralastvom ucenjem,mozes da pravis muziku neku, pjesme itd to je prednost.E sada covjek moze biti frustriran ako nema vezu ili brak ali to je zato sto nema te stvari a slobodno vrijeme trosi na gluposti,normalno da se frustrira jel dangubi bleji i vodi se logikom e da sam ovo e da sam ono a nisam,ostadoh sam.Samoca ima svoje prednosti.Tesla da je bio ozenjen niko ne bi znao za njega,a svi koji su u njegovo doba imali tone veza i zena za njih niko ne zna.Seksaju se i zivotinje, al zivotinje nisu stvaraoci.
Pa dobro, pojedini stvaraoci baš imaju nekog za povremeno, jer se ne mogu sasvim posvetiti vezi. Ne mislim nekog bilo kog, kako ko, može to biti neko sa kim je sve lepo, ali je baš tako, povremeno. Nekako, lepo je stvarati, ozbiljno se posvetiti nečemu, ali ipak lepo je i imati fizički kontakt tako lepe vrste 😊

analiticki 12

Domaćin
Poruka
3.138
Pa dobro, pojedini stvaraoci baš imaju nekog za povremeno, jer se ne mogu sasvim posvetiti vezi. Ne mislim nekog bilo kog, kako ko, može to biti neko sa kim je sve lepo, ali je baš tako, povremeno. Nekako, lepo je stvarati, ozbiljno se posvetiti nečemu, ali ipak lepo je i imati fizički kontakt tako lepe vrste 😊
To je rijetko spojivo

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.194
Sad sam u nekoj sličnoj "kombinaciji"... ali pošto je aktuelna ne bih o tome :)

Imala sam kada sam bila u 20tim jednu takvu "vezu" koja je otpočela tako što je on mene jurio, dakle nije baš da sam mu se bila nakačila, nisam to htela. No, nekako sam "poklekla" :roll:, zaista je bio zaljubljen u mene, i pošto je bio dobar sex, bio je i stariji 15 god od mene, bolji od svih mojih vršnjaka sa kojima sam do tada bila, nisam nikako mogla da se odlepim. Uz sva prekidanja, drame, trajalo je skoro 5 godina i posle svega sam bila slomljena. Nisam htela da napusti ženu i bude sa mnom. Čak me je posle i upoznao sa svojom ženom. Samo prosto nisam imala snage da odem. Do jednog momenta. Od tada su moja vrata bila zaključana.
Loše je to bilo po mene.. Sa jedne strane možda nikada ne bih toliko uživala u sexu da nisam bila sa njim, jer je to u nekom smislu bio vrhunac, a sa druge sam baš bila emotivno propala. Kada je žena mlada očekuje pažnju, nežnost, zajedničko vreme... Biti ta ipak druga koja iako te on "voli", tj više želi, i postoji zaljubljenost, uvek dovodi do emotivne iscrpljenosti, jer to nije zdravo, nije dobro.

A sada... Nemam nikakvu potrebu za velikom pažnjom. I ne gledam na to više isto. Brak je više neka socijalna kategorija za mnoge (govoim o onima koji "varaju"), posebno kada su već jako dugo u braku, a zbog dece nisu hteli da se raziđu. A ja lično ne, pre bih se razvela nego bila u nekom paralelnom odnosu.
I ja sam isto morao biti sa udatom jer su ove mojih godina tada trazile samo kesh

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.