Da li ste bili ili ste još uvek nečiji/ja ljubavnik/ica?

SilverStar

Domaćin
Poruka
4.815
Da li ste nekad bili, ili ste još uvek ljubavnik/ica nekoj osobi? I kakvo je uopšte vaše mišljenje o preljubi u vezi ili braku?

prelj454.jpg

Ako jeste, recite šta vas je nagnalo na to i šta se očekivali iz te preljube?
Npr. da li je to bilo samo za jednu noć, ili vam je prijao povremeni dobar sex, možda ste hteli i emotivnu vezu ili čak da ostave partnera i da nastave sa vama.
Možete navesti i koliko je otrprilike to trajalo.

Ako niste, navedite da li ste nekad razmišljali o tome, i da li Vas je nešto sprečilo u tome. Ili jednostavno nikad niste razmišljali o tome.

@Mean Baby i @tab503 ostaviću svoj komentar kada se tema malo razvije, da ne bih uticao na odgovore. Nemojte odmah da prozivate... :D

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.818
Sad sam u nekoj sličnoj "kombinaciji"... ali pošto je aktuelna ne bih o tome :)

Imala sam kada sam bila u 20tim jednu takvu "vezu" koja je otpočela tako što je on mene jurio, dakle nije baš da sam mu se bila nakačila, nisam to htela. No, nekako sam "poklekla" :roll:, zaista je bio zaljubljen u mene, i pošto je bio dobar sex, bio je i stariji 15 god od mene, bolji od svih mojih vršnjaka sa kojima sam do tada bila, nisam nikako mogla da se odlepim. Uz sva prekidanja, drame, trajalo je skoro 5 godina i posle svega sam bila slomljena. Nisam htela da napusti ženu i bude sa mnom. Čak me je posle i upoznao sa svojom ženom. Samo prosto nisam imala snage da odem. Do jednog momenta. Od tada su moja vrata bila zaključana.
Loše je to bilo po mene.. Sa jedne strane možda nikada ne bih toliko uživala u sexu da nisam bila sa njim, jer je to u nekom smislu bio vrhunac, a sa druge sam baš bila emotivno propala. Kada je žena mlada očekuje pažnju, nežnost, zajedničko vreme... Biti ta ipak druga koja iako te on "voli", tj više želi, i postoji zaljubljenost, uvek dovodi do emotivne iscrpljenosti, jer to nije zdravo, nije dobro.

A sada... Nemam nikakvu potrebu za velikom pažnjom. I ne gledam na to više isto. Brak je više neka socijalna kategorija za mnoge (govoim o onima koji "varaju"), posebno kada su već jako dugo u braku, a zbog dece nisu hteli da se raziđu. A ja lično ne, pre bih se razvela nego bila u nekom paralelnom odnosu.

Poslednja izmena:

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.849
pa to je veza !?
Па не мора бити. Може бити јака сексуална привлачност, можда и пријатељска наклоност, али из неког разлога не желите званичну везу. Знате да у том смислу нисте једно за друго.

gost 436421

Aktivan član
Poruka
1.732
Љубавница уопште не мора бити са заузетим мушкарцем. Могу обоје бити слободни а љубавници. Да, била сам.
Tooo, evo ko razumije dosta toga.

Isto tako ali je puklo kad to ljubavnici nije bilo dovoljno. Ili mozda zbog neceg drugog, nebitno, ali je smetalo dok je meni taj status bio odlican.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.849
Tooo, evo ko razumije dosta toga.

Isto tako ali je puklo kad to ljubavnici nije bilo dovoljno. Ili mozda zbog neceg drugog, nebitno, ali je smetalo dok je meni taj status bio odlican.
То су лепи односи где се највише оголиш а требали би бити без већих очекивања.

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
92.519
Љубавница уопште не мора бити са заузетим мушкарцем. Могу обоје бити слободни а љубавници. Да, била сам.
Ako ćemo ovako gledati -da, bila sam.
Ako se misli na muljažu sa oženjenim muškarcem -ne,I nikada ne bih .
To jednostavno nije nešto što bih ja mogla da progutam.

SilverStar

Domaćin
Poruka
4.815
U pitanju gore stoji u vezi ili braku.
Svojim odgovorom si samo skrenula temu na pogresan kolosek.
Šteta što te drugi prate...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.