Da li Srbija treba da prizna Kosovo?

Da li Srbija treba da prizna Kosovo?

  • Da, svakako.

  • Da, ako autonomija i prava Srba na Kosovu budu zagarantovana

  • Ne

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Гласају, као што видиш, Шипци, Рвати, домаћи издајници...

Njega ili Njju posebno.......mada si ga ili je turio među Š-ce..........ne mo da zaboravljaš samopriznatog *tzv. GAZDU* ili lično modifikovanog EKZEMPLARA informacije kao robe sa lica mesta..............ONA u NJEMU ili ON u NJOJ..............pa *virusno*......kloniranog od iste-og Dalibora bg....ne mogu bez avatara u kome su što nisu a žele da jesu..il obrnuto.....a to mu dođe na istu OĆU ONO ŠTO MI NE PRIPADA................... a o domaćim..........u njih gledaj kao *reumatsko oboljenje * koje prouzrukoje spajanje kičmenog vrha sa mestom gde se ista završava.....kičma normalno......tu *pomaže* samo unutrašnje misaono telesno otrežnjenje...retuširanje...ispiranje..sa edukacijom relevantnih istorijskih i arhivskih objektivno činjeničnih ZAPISA.............ali...............ajd i ovo ako se shvati.....i mene ovo.................. TEK TOLIKO...........pozdrav................dok se *samoprozvani* ili prepoznatljivi na tekstualno ukazivanje ne jave VRISKOM SOPSTVENOG SVRABEŽA..........z:poz:
 
Poslednja izmena:
Kako bi Srbija trebala da reaguje ako bi eventualno Kosovo priznalo Srbiju?
To bi bila izuzetno delikatna diplomatska igra?!

p0a trebala bi vas ldpovce da strpa u jedan stocni vagon i da vas sve uputi u djakovicu i drenicu u kojima bi vi osnovali multietnicku koloniju prosiptarskih ldpovaca

a posto ste prosiptarski siptarski narkodileri i ubice bi vas docekali rasirenih ruku . samo mozda bi nekog od vas prodali kad im zafali para trgovcima ljudskim organima.
 
Svasta . Svaka drzava lezi na nekom minimumu principa . Bas svaka . U koliko sama drzava prekrsi taj minimum , nema vise onog zrnca temalja , raspada se . Nema razloga da postoji . U koliko bi mi sami priznali Kosovo , kao Drzavu , nema razloga da i ostale delove nase teritorije ne proglasimo za samostalne oblastti , i da vidimo ,,, mozda neke komsije hoceda ih pripoje . A ako nece , nek se organizuju kako znaju . Pa zar ne vidite , bas u komsiluku . Hrvatska nece da da dva km kvadratna mora Sloveniji , kako bi i Slovenija imala prolaz do medjunarodnih voda . Zasto . Pa zbog tog principa . Malo sta je vaznije od tog teritorijalnog princiipa . A oni , koji su poreklom Srbi , a glasali su ovde za priznanje Kosova, neka znaju da se urbani sebicluk nije nikakvo opravdanje . Cak ni roditelji Kumunisti, i njihovo nakaradno vaspitanje , takodje nisu nikakvo opravdanje . Ovde se radi o trajnim stvarima , trajnim akcijama . U kolko priznamo , zauvek je izgubljeno . U koliko ne priznamo , vretice mo ga , kad , tad . Na ovaj ili onaj nacin . Sa Siptarimma u njemu , ili bez njih, u njemu . To, gde ko zivi , nije nikakv dokaz nicega , niti predstavlja bilo kakav osnov bilo za sta . Dokaza za to ima koliko oces . Pa u RS zivi 2 miliona Srba , koji svi do jednog zele da se odvoje od Federacije , i da budu , ili samopstalni , ili da se pripoje Srbiji . pa nista. Do skoro je u danasnjoj Hrvatskoj zivelo poprilicno Srba , a da ne govorim koliko ih je zivelo pre WW2 , pa , eto nista . Gde su oni sad ? Ili , na primer , Bugarski Muslimani . Turski Jermeni . \
EU nam je jasno stavila na znanje , da nas ne zeli . To jest da nas ne zeli kao drzavu . Pa da li mi treba da rasturimo ( jedini u Evropi) svoju kucu , kako bi dobili strogu kontrolu spolja , koja ce biti ddirigovana , u nasem slucaju od Nemaca , a sve ce ici preko Slovenije , i Hrvatske .
 
Poslednja izmena:
Vjerojatno se ljudi sjećaju rata, blokade, bombardovanja, ... Pa pretpostavljaju da njihovoj djeci ne treba takvog jada.

Elem, ja nisam reko SVI, nego većina.
Poštujem tvoje mišljenje, ali i ti moraš poštovati tuđe.

Не мора, а и не сме да поштује, ако је то мишљење против-уставно, против-државно, све у свему - издајничко.
 
I shta kazhete? Prebacicemo sve Shiptare sa Kosova u Vojvodinu, a sve Srbe iz Vojvodine na Kosovo?

'Ajde, mozhe.




Patriotizam je kad sam ja spreman da poginem za svoju zemlju, a ne kad sam spreman da se slozhim sa tim da mi cela zemlja sa svim svojim stanovnicima ode u tri ****** materine zbog manastira ili velichine teritorije koju zauzima na mapi Evrope.


@tema.

Ne. Prvo treba priznati Vojvodinu, pa Rashku, pa Shumadiju, pa Beograd. A onda mozhe Kosovo.

А тај манастир и територија на коме је, НИЈЕ твоја земља?

Или си ти то мислио да би погинуо за своју земљу као - имање?

Ако ниси, КАДА (у ком случају) си спреман да погинеш за своју земљу?
 
А тај манастир и територија на коме је, НИЈЕ твоја земља?

Или си ти то мислио да би погинуо за своју земљу као - имање?

Ако ниси, КАДА (у ком случају) си спреман да погинеш за своју земљу?

A što npr, ne bi živeo za svoju zemlju? Što da se gine, kad je bolje da se živi za zemlju?
 
Vidis , nekad se mora i ratovati za svoju zemlju ,. Kad te napadnu , i oce da ti je otmu . Ja bi rekao , da za svoju zemlju treba ubiti , a poginuti , samo ako bas i nema drugog izbora . Ali je treba braniti po svakiu cenu , i bez obzira kako ce na to neprijatelj gledati , i da li ce to da muiu se bas dopada . Nez obzira na neprijateljsku propagandu , a specijalno , bez obzira , kako su sjajni izlozi neprijateljevih prodavnica , i sto je lepo putovati malo po neprijateljskoj zemlji .
 

Back
Top