Da li mislite da ima nevinih devojaka posle 23?

Pozdrav,
moje pitanje za sve Vas je,1) da li mislite da u današnje vreme ima nevinih devojaka posle 23 godine? 2) Ako ih ima,šta mislite o takvim nevinim devojkama?Ako mislite da ih nema,šta mislite,zašto je to tako?
3)Da li biste imali odnos sa nevinom devojkom?
1) Ima
2) Mislim da su nevine
3) Žensko je žensko, pa i kad je nevino. Ako mi se sviđa - da (ovo "da" je hipotetički odgovor, u realnosti je sve ispod 30, ma i do 35 za mene pedofilija)
 
Pozdrav,
moje pitanje za sve Vas je,da li mislite da u današnje vreme ima nevinih devojaka posle 23 godine?Ako ih ima,šta mislite o takvim nevinim devojkama?Ako mislite da ih nema,šta mislite,zašto je to tako?
Da li biste imali odnos sa nevinom devojkom?


Ima sigurno i ako je razlog njihove nevinosti to što nisu našle pravog ja im skidam kapu.

Devojka treba nevinost čuvati za nekoga koga voli i oceni da je vredan da mu se prepusti, a ne da se poebe s nekim bilmezom da bi mogla reći drugaricama eto i ja se proebala, ili da ju on i njegovo društvo ne bi proglasio za psihički bolesnu, neprilagođenu i ne znam šta sve ne...
 
Ne mora da znači, znam devicu od 30

Nevinost u tim godinama je rezultat traume, kompleksa, i nepoverenja, pre nego tradicionalnih vrednosti
Apsolutno je to također razlog, no ipak većina koja je nevina nakon 20te u ruralnim područjima Hrvatske iz kakvih ja dolazim to je iz nekih religioznih pobuda.

Naglašavam VEĆINA.

S tim da takvi uglavnom do 30 uđu u brak pa nisu više nevine, osim ako uz religiozne razloge nisu i spomenuti od vas razlozi.
 
Pozdrav,
moje pitanje za sve Vas je,da li mislite da u današnje vreme ima nevinih devojaka posle 23 godine?Ako ih ima,šta mislite o takvim nevinim devojkama?Ako mislite da ih nema,šta mislite,zašto je to tako?
Da li biste imali odnos sa nevinom devojkom?
Ja bi je istorbao odmah i o njima mislim sve najbolje, a da ih ima, ima ih. Ima ih nevinih i sa 50 i uopste ne mora biti neki skrndelj, nego jednostavno njoj/njemu se nije poklopilo. Isto kao sto sam ja sposoban ko zmaj i znam milion poslova radit i to do jaja, pa nemam kesha. A imam frenda koji je tuntavi muto, ne zna sam sebi lampu namontirati, ma sta lampu, ne zna srafciger drzati u rukama i ima sve i svoj stan i zenu i dvoje dece itd. Za sve sto mu se desi po kuci zove mene. Ali to mu je mama sredila, cak mislim da mu je mama uzela njegovu kitu u ruku i nabila ga nogom u guzicu pa je tako poiebao zenu. Ibga drzava sluzba je majka za retard ekipu, tamo od vestina samo moras imati to da se zaposlis. Inkubator je to. Tako i taj neko sto je ostao dugo nevin, splet okolnosti. Kaze kineska poslovica " kome je sudjeno da ima pola merice rize, moze sva rizina polja kine preci i dalje ce imati pola merice" ili po domacem "kome je sudjeno da bude ieben, tome gace same padaju"
 
Ima. Ja sam izgubila sa 24, kako neko gore rece jer sam cekala pravog i drzala kriterijume i nisam se nijednog trenutka pokajala jer retko ko moze da kaZe da je prvi put spavao iz istinske zelje i s potpunom emocionalnom i psihickom zreloscu. Drugarica 25 i nevina je. Uglavnom mislim da ima vise nevinih po selima koje se vaspitavaju konzervativnije...
Problem je danasnja sredina koja namece da se nevini osecaju kao skart pa upadaju u besmislene seksualne odnose i rupu bez dna
Slazem se,jos su ismevani jer su nevini.A nekako sam stekla utisak da muskarci vise vole one koje nisu nevine,da bi brze dosli do sexa i to je uzas
 
Slazem se,jos su ismevani jer su nevini.A nekako sam stekla utisak da muskarci vise vole one koje nisu nevine,da bi brze dosli do sexa i to je uzas
Najveličanstveniji momenti su mi bili, i najnapaljivije, kad naletim na traljavu, a ona onako smotano i traljavo, neiskusno se trudi...
To je vauuu, a ne oni roboti prekaljeni...:)
 

Back
Top