Da li mislite da ima nevinih devojaka posle 23?

Ti ne bi zeleo da nekoj devojci budes prvi muskarac u seksualnom smislu,zato sto ocigledno,nemas onu sigurnost u sopstvene vrednosti,tebe kao muskarca.Drugim recima,nisi rodjen kao Alfa muskarac,koji po prirodi stvari,treba da bude vodja porodice(u najboljem smislu te reci) preuzme
na sebe odgovornost za tu buducu porodicu,koja bi se vremenom formirala.
nevina devojka treba da se voli,a ne da se ostavi.
 
Ne razumete.Ovde je rec o momcima koji samo misle na seks.Kad su dvoje u vezi seks je ok.Zabava-pordazumeva momka koji ne uzima devojku za ozbiljno nego odradi to sa njom i ćao.Niko od momak ne moze ni godinu dana da ceka na seks.
Сви првенствено мисле на секс. То и јесте суштина везе. За остало имаш другарице и другаре са којима се добро слажеш.
 
Ne misle svi.Po meni je ok ako e ozbiljno,drugacije ne..
То је већ твоја ствар када је теби ОК, али сви првенствено мисле на секс.
Сигурно нећеш ићи на дејт са ликом који ти је физички одбојан, па макар знао целу Махабхарату напамет.
 
Ja naprosto moram da se ukljucim u temu, iz dosade citam i vidim sta se sve pisalo. Ne bih da budem gruba, ali djevojko, prvo ako je djevojci najveca vrijednost to sto je nevina, onda nesto nije u redu sa njom, bez obzira koliko godina imala. Ne moze neciji zivot da se svodi na to da li je nevina ili nije. Na koliko ce djevojka da ceka niko, ali niko ne treba da utice. To se radi onda kada osjetis povezanost sa nekim i kad imas povjerenja u tog nekog, a to se osjeti dosta brzo. Prosto pozelis sex, i to podigne vezu i bliskost na potpuno drugi nivo.To koliko ce djevojka cekati da prvi spava sa nekim, ne podize "vrijednost" njenoj nevinosti, moze samo da bude test koliko ce momak da ceka da ima sex sa djevojkom. Ako momak ostavi djevojku jer je nevina, znaci samo jedno, da on nju ne dozivljava kao nekog sa kim bi vidio sebe, niti u blizoj niti daljoj buducnosti, jer je od djevojke ocekivao prolaznu zabavu. Nema tu nikakve filozofije.
 
Ja naprosto moram da se ukljucim u temu, iz dosade citam i vidim sta se sve pisalo. Ne bih da budem gruba, ali djevojko, prvo ako je djevojci najveca vrijednost to sto je nevina, onda nesto nije u redu sa njom, bez obzira koliko godina imala. Ne moze neciji zivot da se svodi na to da li je nevina ili nije. Na koliko ce djevojka da ceka niko, ali niko ne treba da utice. To se radi onda kada osjetis povezanost sa nekim i kad imas povjerenja u tog nekog, a to se osjeti dosta brzo. Prosto pozelis sex, i to podigne vezu i bliskost na potpuno drugi nivo.To koliko ce djevojka cekati da prvi spava sa nekim, ne podize "vrijednost" njenoj nevinosti, moze samo da bude test koliko ce momak da ceka da ima sex sa djevojkom. Ako momak ostavi djevojku jer je nevina, znaci samo jedno, da on nju ne dozivljava kao nekog sa kim bi vidio sebe, niti u blizoj niti daljoj buducnosti, jer je od djevojke ocekivao prolaznu zabavu. Nema tu nikakve filozofije.
Sve ja to znam.Ali to je vredno,samo što muškarci ne znaju da cene.
 

Back
Top