Da li je "stelting" nezakonit?

Ma to je stvar zdravog razuma, prvo kako je dokazala, a drugo kako nije osetila?

pa prvo sta ima da dokazuje ? zar to nije omalozhavanje zhene?
kao drugo sigurno je u istragi bio pitan "da li je tachno da ste protiv volje osobe X sa kojom ste toku dana XX.XX.XXXX u XX:XX sati imali saglasan seks uz uslov iskljuchivo sa kondomom na koji ste vi pristali ali ste ipak u neka doba skinuli kondom i penetrirali u osobu X"


osoba X je posle tog dogadjaja uz optuzhnicu prilozhila medicinske pretrage koje su posle tog china prilozhene uz optuzhnicu

i on onako gleda ko popishkit i kazhe "jesam, izvinjavam se i sam nemam pojma zashto sam to uradio"
 
ne voleš muške ič:sad2: :rotf:

Eyebrow What GIF by Vodafone
 
pa prvo sta ima da dokazuje ? zar to nije omalozhavanje zhene?
kao drugo sigurno je u istragi bio pitan "da li je tachno da ste protiv volje osobe X sa kojom ste toku dana XX.XX.XXXX u XX:XX sati imali saglasan seks uz uslov iskljuchivo sa kondomom na koji ste vi pristali ali ste ipak u neka doba skinuli kondom i penetrirali u osobu X"


osoba X je posle tog dogadjaja uz optuzhnicu prilozhila medicinske pretrage koje su posle tog china prilozhene uz optuzhnicu

i on onako gleda ko popishkit i kazhe "jesam, izvinjavam se i sam nemam pojma zashto sam to uradio"

Koje medicinske pretrage dokazuju seh bez kondoma osim trudnoće?

Btw, seh je seh… To je kao u onom vicu sa plavušom: “Da li se računa da sam prevarila dečka ako smo koristili kondom?” :lol:
 
Šta sad taj ljut smajli, očigledno nije pokušala da ga zaustavi, inače bi bilo silovanje.

---

Mslm, stavi/skini/zameni kondom ume da bude i smaranje, po nekoliko puta u toku odnosa pa još ako su par puta zaredom, zanese se žena/čovek a posle tek dođe iz dupeta u glavu šta i kako je trebalo
 

Back
Top