Da li je princeza Kejt Midlton mrtva i ubijena kao princeza Dajana?

Levo vam je realan video mart 2024 London.

Desno vam je fejk.

Levo vidite vetar, da je hladno , nista nije procvetalo.

Desno na laznom snimku, nista se ne pomera, ni kosa lazne Kejt , a za pozadinu tek da ne pricamo

Ma to provaljeno lako da nije snimano napolju.
Danas slusam objavu u vezi nestanka ove devojcice kod Bora, AI glas ravno bez emocija, precizno slicno kao ova objava.
Kod AI i deepfake je karakteristicna ravnoca.
 
Ma to provaljeno lako da nije snimano napolju.
Danas slusam objavu u vezi nestanka ove devojcice kod Bora, AI glas ravno bez emocija, precizno slicno kao ova objava.
Kod AI i deepfake je karakteristicna ravnoca.


Da ravnoca i nista se ne pomera ili se pomera totalno protivno zemaljskim zakonima

Sad sam gledao AI analizu snimka od Kejt gde su ljudi zumiranjem otkrili da se njena dlaka na glavi pomera u kontra smeru kao da je neko uzeo rukom i savio sto nema sanse da se desi da je snimak prirodan.

Naravno slepci i idioti ce da veruju u sve sto im se servira.
 

Kejt Midlton ponovo nestala! Nikome nije čestitala Uskrs

Palata je ponovo htela da umiri svet, te su rekli kako se princeza od Velsa vraća dužnosti za Uskrs, ali su ponovo slagali. To se nije dogodilo. Kralj Čarls je od danas zvanično nastavio sa dužnostima, nakon što je i njemu dijagnostifikovan rak.
Iako je danas Uskrs, ni Kejt Midlton, a ni princ Vilijam se nisu oglašavali, ni čestitali ljudima ovaj veliki praznik.
Kako se spekuliše po raznim forumima, nešto se gadno dešava unutar Bakingemske palate. Nije moguće da je Kejt odlučila da se oglasi za Dan majki, a Uskrs totalno ignorisala.
 
Piše Biljana Willimon
.U crnoj Srbiji u kojoj crne dane živimo i crne snove sanjamo, da li je moguće da se neko bavi zdravljem Kejt Midlton?

Sram vas bilo. Vas koji o tome pišete i vas koji to čitate.
......

Ova Biljana Wilimon skroz odlepila. Ona napisala tekst u kome piše da se trebaju sramiti oni koji pišu i čitaju ono što ona piše????

Čini mi se da je nesrećna Biljana u nekoj vrsti psihotične depresije jer piše da crne snove živi i crne snove sanja.
 

Kejt Midlton ponovo nestala! Nikome nije čestitala Uskrs

Palata je ponovo htela da umiri svet, te su rekli kako se princeza od Velsa vraća dužnosti za Uskrs, ali su ponovo slagali. To se nije dogodilo. Kralj Čarls je od danas zvanično nastavio sa dužnostima, nakon što je i njemu dijagnostifikovan rak.
Iako je danas Uskrs, ni Kejt Midlton, a ni princ Vilijam se nisu oglašavali, ni čestitali ljudima ovaj veliki praznik.
Kako se spekuliše po raznim forumima, nešto se gadno dešava unutar Bakingemske palate. Nije moguće da je Kejt odlučila da se oglasi za Dan majki, a Uskrs totalno ignorisala.

ma nema je vise

roknuli su je izgleda
 

Kejt Midlton ponovo nestala! Nikome nije čestitala Uskrs

Palata je ponovo htela da umiri svet, te su rekli kako se princeza od Velsa vraća dužnosti za Uskrs, ali su ponovo slagali. To se nije dogodilo. Kralj Čarls je od danas zvanično nastavio sa dužnostima, nakon što je i njemu dijagnostifikovan rak.
Iako je danas Uskrs, ni Kejt Midlton, a ni princ Vilijam se nisu oglašavali, ni čestitali ljudima ovaj veliki praznik.
Kako se spekuliše po raznim forumima, nešto se gadno dešava unutar Bakingemske palate. Nije moguće da je Kejt odlučila da se oglasi za Dan majki, a Uskrs totalno ignorisala.
Ketrin je mrtva, ni rodjendan joj nisu cestitali januara.
 
Ova Biljana Wilimon skroz odlepila. Ona napisala tekst u kome piše da se trebaju sramiti oni koji pišu i čitaju ono što ona piše????

Čini mi se da je nesrećna Biljana u nekoj vrsti psihotične depresije jer piše da crne snove živi i crne snove sanja.
Nije sigurno mislila na one koji to citaju ne znajuci, nego na one koji to procitano usvajaju.
 
ma nema je vise

roknuli su je izgleda
Zasto bi neko ubio po svemu uzornog clana svoje porodice? Majku dece koja revnosno obavlja i svoje roditeljske, i svoje duznosti kao princeza?

Ima li razloga zasto, nekog iole razumnog?

Nije ti palo na pamet da se u ovakvoj bolesti obicno i ne slave praznici javno, niti da je ikom do toga, pa ni njima, jer i oni su samo ljudi?

Javila se pre 8 dana, i ocigledno nije mogla zbog slabosti da se pojavi ni za njihov Uskrs, tj, u predvidjeno vreme, to je jasno.

Vi neumorno i neukusno ispredate price, samo zato sto je Zaharova izvrsila svoj "maligni uticaj", i rekla nesto sto je se ne tice. Vi i "podobni" mediji koji su dno dna.

A ti licno do juce si se pravio cetnik i da si za kraljevinu. Sram te bilo!
 
Pa i da je tako, eto razloga vise da ne bude ubistva.

___________

Sve u svemu, "postoje stvari na koje pristojan covek nece pomisliti" - da zavrsim time ovu temu, a ujedno za mene i gnjavazu.

Ali ono što je zanimljivo je da si na ovoj temi ti jedna od najaktivnijih sa 23 posta. Tu informaciju dobijem kad kliknem na ono 'ko je pisao'. Ne znam šta si pisala ni ti, ni drugi jer me ne zanima previše. Zašto si toliko pisala ako te tema gnjavi? Šta te toliko privlačilo ka ovoj temi?
 
Ali ono što je zanimljivo je da si na ovoj temi ti jedna od najaktivnijih sa 23 posta. Tu informaciju dobijem kad kliknem na ono 'ko je pisao'. Ne znam šta si pisala ni ti, ni drugi jer me ne zanima previše. Zašto si toliko pisala ako te tema gnjavi? Šta te toliko privlačilo ka ovoj temi?
Tudja pitanja upucena meni, ja sam odgovorna osoba i uglavnom odgovaram na pitanja (osim 2 posta moja ovde samostalna, sve je odgovor na tudja pitanja).
 
Zasto bi neko ubio po svemu uzornog clana svoje porodice? Majku dece koja revnosno obavlja i svoje roditeljske, i svoje duznosti kao princeza?

Ima li razloga zasto, nekog iole razumnog?

Nije ti palo na pamet da se u ovakvoj bolesti obicno i ne slave praznici javno, niti da je ikom do toga, pa ni njima, jer i oni su samo ljudi?

Javila se pre 8 dana, i ocigledno nije mogla zbog slabosti da se pojavi ni za njihov Uskrs, tj, u predvidjeno vreme, to je jasno.

Vi neumorno i neukusno ispredate price, samo zato sto je Zaharova izvrsila svoj "maligni uticaj", i rekla nesto sto je se ne tice. Vi i "podobni" mediji koji su dno dna.

A ti licno do juce si se pravio cetnik i da si za kraljevinu. Sram te bilo!


Pa saznala je sve zle tajne te porodice. Kada je saznala htela je da ih napusti i pobegne.

Nisu smeli da dozvole da njihove prljave tajne izbiju na videlo.

Di ga je Kejt?
 
Zasto bi neko ubio po svemu uzornog clana svoje porodice? Majku dece koja revnosno obavlja i svoje roditeljske, i svoje duznosti kao princeza?

Ima li razloga zasto, nekog iole razumnog?

Nije ti palo na pamet da se u ovakvoj bolesti obicno i ne slave praznici javno, niti da je ikom do toga, pa ni njima, jer i oni su samo ljudi?

Javila se pre 8 dana, i ocigledno nije mogla zbog slabosti da se pojavi ni za njihov Uskrs, tj, u predvidjeno vreme, to je jasno.

Vi neumorno i neukusno ispredate price, samo zato sto je Zaharova izvrsila svoj "maligni uticaj", i rekla nesto sto je se ne tice. Vi i "podobni" mediji koji su dno dna.

A ti licno do juce si se pravio cetnik i da si za kraljevinu. Sram te bilo!

Kazu da je ubistvo ritualno.

Inace vrlo prosto cemo proveriti stvar - ako se ikad pojavi Kejt sve je spin i laz (ne da je nesto bitno, ali eto).

Ali ako se nikad vise ne pojavi - sta cemo onda? Opet, ne da sam nesto uzbudjen oko toga, ali ipak - to znaci da se nesto fatalno desilo. A ako se to nesto krije - dalje zakljucite sami.
 

Back
Top