Da li je princeza Kejt Midlton mrtva i ubijena kao princeza Dajana?

Je li možeš da preciziraš na šta misliš kada kažeš odokativno na osnovu sadržaja.

Jedino što sam video da ljudi pominju jeste, da, tobože, nestaje prsten, a to prosto nije istina.
Jednostavno taj nacin izlaganja nije ono sto bi ona rekla u takvoj situaciji, a ni izgled ne odgovara, deluje neprirodno, vidi se da nije ziva osoba nego animacija.
 
Jednostavno taj nacin izlaganja nije ono sto bi ona rekla u takvoj situaciji, a ni izgled ne odgovara, deluje neprirodno, vidi se da nije ziva osoba nego animacija.

Ja imam dosta oštro oko za takve stvari. U principu nikada nisam do sada promašio i ne primećujem šta to deluje neprirodno na snimku, konkretno.

Voleo bih, kao što rekoh, da čujem neke konkretne argumente. Ovo što sam do sada video sve zapravo nije tačno. Ne vidi se nigde nestanak prstena, niti nestanak mladeža.
 
Ja imam dosta oštro oko za takve stvari. U principu nikada nisam do sada promašio i ne primećujem šta to deluje neprirodno na snimku, konkretno.

Voleo bih, kao što rekoh, da čujem neke konkretne argumente. Ovo što sam do sada video sve zapravo nije tačno. Ne vidi se nigde nestanak prstena, niti nestanak mladeža.
moguce je da si ti u pravu, ali nesto drugo oni kriju, vanbracne trudnoce i svaleracije, reklo bi se, pa sa ovakvim glasinama samo javnost odvlace na pogresne tragove
 
Ja imam dosta oštro oko za takve stvari. U principu nikada nisam do sada promašio i ne primećujem šta to deluje neprirodno na snimku, konkretno.
Voleo bih, kao što rekoh, da čujem neke konkretne argumente. Ovo što sam do sada video sve zapravo nije tačno. Ne vidi se nigde nestanak prstena, niti nestanak mladeža.
Evo nema ga nigde na 1:18
1711401936321.png

 
Ja imam dosta oštro oko za takve stvari. U principu nikada nisam do sada promašio i ne primećujem šta to deluje neprirodno na snimku, konkretno.

Voleo bih, kao što rekoh, da čujem neke konkretne argumente. Ovo što sam do sada video sve zapravo nije tačno. Ne vidi se nigde nestanak prstena, niti nestanak mladeža.


ti si slepac totalni

images (2).jpeg
 
moguce je da si ti u pravu, ali nesto drugo oni kriju, vanbracne trudnoce i svaleracije, reklo bi se, pa sa ovakvim glasinama samo javnost odvlace na pogresne tragove
Vanbračne iebačine su odlike svih jačih monarhija
@Mystic+ će obširnije da nam pojasni iz Titinih blokova dobivenih partijski... četničkom članskom kartom
 
Ljudi koji lupetaju ove gluposti o prstenu i mladežu u životu nikada koristili kameru i neke programe.

Frejm koji je @Schrodinger prikazao je tačno 01:18:10.

Katemidleton1810.jpg


Evo frejma koji je direktno prethodio, 01:18:09:

1809.jpg


Frejm koji se direktno nastavlja, 01:18:11:

Potpuno je nedvosmisleno, kada se oba frejma stave jedan pored drugog, da je to prsten. Bez obzira na motion blur koji otežava stvari.

Istu stvar možete primetiti i u bilo kom drugom frejmu u kojem Kejt pomera svoju ruku, pod sličnim uglom i na sličan način. Primera radi, frejm 00:00:20:



frejm 020.jpg


Dakle, radi se o uglu kojim je zlatna osovina prstena okrenuta ka kameri i motion blur koji otežava da se donekle razazna oblik.

Jako je tragično da ovo neko gleda na YouTube tako što zaustavlja sekunde, umesto da koristi neki softver, razbije po frejmovima i da poseduje...barem neke elementarne veštine kada je reč o video snimcima.
 
Na mom isecku nema ni u tragovima, dok se na pocetku jasno vidi pod tim uglom. Losa animacija.
Pogledajte prilog 1521063
Pogledajte prilog 1521064

Ne gledaš pažljivo. Previše površno posmatraš, kao i nedovoljno uvećano. Razbio sam ti po frejmovima. Frejmovi 01:18:09 i 01:18:10 uporedo, sa žutom bojom jasno obeleženim prstenom ovog puta:

prsten1.jpg
frejm2.jpg


Priložio sam ti i sa početka samog snimka, iz 1. sekunde. Tačnije, 20. frejm od početka video snimka.

Kejt3.jpg


Reč je o gotovo istom uglu i ne, ne vidi se kristalno jasno prsten. Kao ni svaki put u celom snimku kada Kejt pravi iste pokrete pod istim uglom.
 
Dobro zasto onda ne lici na ocigledni prsten sa pocetka videa?

Pa problem je u tome što samo pitanje počiva na pogrešnoj premisi.

Bukvalno sam ti iznad postavio primer iz 1. sekunde (frejm 00:00:20), i taj iz 79. sekunde (frejm 01:18:10, taj koji si i zaustavio).

Ne samo da liče, nego su očigledno identični.

Ne može se tako pauzirati po YouTube i igrati kao da smo u obdaništu. Potrebno je ozbiljno pristupiti, ako nekog stvarno interesuje da vidi šta na snimku ima.

ozbiljnije.jpg
 
Poslednja izmena:
avi vide nestanak prstena osim tebe

slepac si

Je li možeš da kažeš u kom tačno frejmu video klipa, po tvrdnji kako kažeš svih, nestaje prsten, pošto to do sada niko nije prikazao?

Ja sam, evo, spreman da se opkladim da od svih ti svih, nema jedan koji je u životu nešto ozbiljno radio sa video snimcima. A verovatno čak ni uopšte čuo šta su npr. Adobe Premiere Pro ili Canva. :)
 
Poslednja izmena:
Штедљива је принцеза од Велса. Истоветан џемпер је носила у споту од пре седам година. Имала је и исту фризуру. А није буквално ни дана остарила. :think:
Лепо је што рак не делује негативно на њу.


To nije nikakav džemper od pre 7 godina, već njen najomiljeniji prmerak garderobe, u kojem je nebrojeno puta bila viđena u javnosti, uključujući i prilično nedavno.

Evo, nosila ga je na 5. rođendanu princa Luja, aprila prošle godine:

prince-louis---his-mother-kate--princess-of-wales-1-6368689-1682350690919.jpg


https://people.com/royals/prince-louis-5th-birthday-photos-not-taken-kate-middleton/

Evo je neposredno pre povlačenja iz javnosti, u podršci Dadvengers-ima:

125178_kejt-midlton-jakna_iff.jpg


https://www.gloria.rs/moda/vesti/23...-kejt-midlton-moze-iskopirati-svaka-dama-foto

Bukvalno je potreban minimalni napor da se pronađuslike, prosto počevši od i samo Gugl pretraživača:

KATE-CASHMERE-STRIPED-SWEATER-PRINCE-LOUIS-BIRTHDAY-STYLE-4707222.avif


Meni je prosto neverovatno da je neko ko nema očigledno gotovo nikakve heuristične veštine, pa ni iikakvog iskustva sa snimanjem (ili čak i fotografijama) izbacio nepromišljeno rečenicu džemper od pre 7 godina, a onda svi kao pokvarene ploče krenuli samo da reprodukuju i ponavljaju istu rečenicu, iako ona nema ama baš nikakvog smisla. :lol:
 

Back
Top