da li je ovo...

Prosetaj se bg-om pa ces videti dali je ljubomora...U mojoj ulici ima 3 puta bolje ribe

pa sto nisi poslao neku na takmicenje a ovo ostaviti da sprema rucak

1278_Jelena%20Markovic%20za%20portal%20foto%20g%20srdanov_if.jpg

ps.ponekad se zaista cudim kad gledam slicno takmicenje, i pitam se... zar je moguce da je ovo najbolje sto imaju
 
pa sto nisi poslao neku na takmicenje a ovo ostaviti da sprema rucak

1278_Jelena%20Markovic%20za%20portal%20foto%20g%20srdanov_if.jpg

ps.ponekad se zaista cudim kad gledam slicno takmicenje, i pitam se... zar je moguce da je ovo najbolje sto imaju

Tu se apsolutno slažem. Zato ja i ne gledam ta takmičenja, treba samo da se čudim gde su ih našli, jer svaki dan po gradu viđam lepše devojke...
 
u "glasu of amerike" na albanskom u 18 h., u kojem je gostovala nasa lepotica, na pitanje o tome sta predstavlja njen uspeh za kosovo, lepotica je rekla da je ovo veliki uspeh, i da ce nakon ovoga puno zemalja priznati kosovo. ko rece da pamet i lepota ne idu zajedno
ps. pokusat cu pronaci tu izjavu
 
u "glasu of amerike" na albanskom u 18 h., u kojem je gostovala nasa lepotica, na pitanje o tome sta predstavlja njen uspeh za kosovo, lepotica je rekla da je ovo veliki uspeh, i da ce nakon ovoga puno zemalja priznati kosovo. ko rece da pamet i lepota ne idu zajedno
ps. pokusat cu pronaci tu izjavu

Ademe, ovo je jadno što je ona rekla... ili smešno... ne mogu da odlučim. Ali više je jadno.

Meni je više nego očigledno da je vaša misica dobro izmanipulisana. :thumbdown:
 
Ademe, ovo je jadno što je ona rekla... ili smešno... ne mogu da odlučim. Ali više je jadno.

Meni je više nego očigledno da je vaša misica dobro izmanipulisana. :thumbdown:

nisam slusao, ali mislim da ju je voditelj "naveo" na takav odgovor. makar po prici onih koji su slusali, sto i ne mora da znaci da sam u pravu.
govoreci uopsteno, politicke izjave kod "estradnih" licnosti nekako ne volim i vise volim kad su politicki "neutralni"... makar u mirnim vremenima
 
nisam slusao, ali mislim da ju je voditelj "naveo" na takav odgovor. makar po prici onih koji su slusali, sto i ne mora da znaci da sam u pravu.
govoreci uopsteno, politicke izjave kod "estradnih" licnosti nekako ne volim i vise volim kad su politicki "neutralni"... makar u mirnim vremenima

U svakom slučaju, na neki način je izmanipulisana. Takvim izjavama nije mesto tamo.
A ako je voditelj naveo, onda još gore. Voditelj navodi nekoga na političke izjave na izboru za Miss. Stvarno bljutavo. :roll:

P.S. Ova sadašnja njena slika na tvom avataru je lepša. ;)
 
U svakom slučaju, na neki način je izmanipulisana. Takvim izjavama nije mesto tamo.
A ako je voditelj naveo, onda još gore. Voditelj navodi nekoga na političke izjave na izboru za Miss. Stvarno bljutavo. :roll:

P.S. Ova sadašnja njena slika na tvom avataru je lepša. ;)

nisi razumeo. bila je gosca, nakon uspeha na takmicenju u "glasu amerike" na albanskom. posto je to ipak politicka emisija, voditelj je "samo" radio svoj posao. znaci nema veze sa samim takmicenjem i sa voditeljima istog
 

Back
Top