da li je ovo...

Da l da postavim ja temu o ovome? :)

ako je tebi vadjenje jednog zuba, istog ranga kao izbor jedne miss koji gleda na stotine miliona ljudi, a ti otvori temu. videt cemo da li ce biti interesantna. ja cu mozda posetiti temu, a mozda i ne, kao sto vecinu tema ne "otvaram". verovao ili ne, retko je kad na prvoj strani deset tema u kojima ucestvujem. obicno je neki prosek sest do sedam
 
mislim da jedna "nepoliticka" tema ne smeta na forumu. naprotiv... ali posto o ukusima ne treba....

mislim da je politikanstvo agencije za izbor miss svjeta prevrsilo svaku mjeru. vec godinama gledamo kako neke nepriznate ili zemlje sa naklonoscu ovog ili onog interesa ubiru medijske poene. interesuje me da li je srbija ulozila protest organizatoru i zbog cega nije bojkotovala kvazi takmicenje u kojoj nikad ne pobjedi kombinacija najljepse i najpamtenije sa kojom se oni toliko trse, a koje je samo po sebi toliko subjektivno da je u najmanju ruku svako neregularno. ove godine se svelo na to koliko je albanski lobi potrosio za "u prvih 5" zalosno
 
ako je tebi vadjenje jednog zuba, istog ranga kao izbor jedne miss koji gleda na stotine miliona ljudi, a ti otvori temu. videt cemo da li ce biti interesantna. ja cu mozda posetiti temu, a mozda i ne, kao sto vecinu tema ne "otvaram". verovao ili ne, retko je kad na prvoj strani deset tema u kojima ucestvujem. obicno je neki prosek sest do sedam

Nisam mislio na zanimljivost teme, već na njenu relevantnost za ovaj pdf.

P.S. Nije jedan zub, nego 16. ;) :mrgreen:
 
citam u blicu ovu lepu vest... vest mozda nije politicka, mada bi mogla biti, ipak smo mi balkanci, a ovde je sve politika. mene najvise zanima, da li je ovo i uspeh srbije, sta vi mislite, posto je kosovo...da ne gubim vreme na ono sto svi znamo.

po mom misljenju to je uspjeh siptara.
DA LI JOJ NA ETIKETI PISE SRBIJA? NE!!!!
da li postoji srbin ili srpkinja koja bi ovo hvalila i slavila????

sramota kao i sve ostalo vezano za novo kosovo
 

ljubomora :per:
april16-09marigona.jpg

a sad???
 

Back
Top