Da li je moguce smuvati i odvuci u krevet...

Srbija je socijala pa su zenske spustile kriterijume. Mnogo bolje se na osecanjima prodje sa strankinjama. Izgleda da su ove nashe koje su sponzorke uplasene da nece same moci postignu egzistenciju i da nece da imaju leba da jedu pa se daju za kintu i kola

Uzgred takve obicno ne znaju nsita drugo osim da izgledaju. To je nusprodukt izolacije i turbofolka

Ako ti je za utehu nisu sve takve ali fakat je da je vecina takva, mozes nadjesh i "normalne" (sto ih lozi pre dobar vic nego kinta) ako znas gde da trazis

znaju ochigledno i josx mnogo stwari.. Znaju kako da realizuju taj swoj izgled, i kako da ga zashtite.. I narawno obichno su uspesniji primertzi ljudske rase, pa su shodno tome sotzijalno popularne, i imaju wetje drustwo, a to donosi niz benificija
 
za muskarce bi ovde bila dovoljna dijeta, teretana ili neki sport....i povremena poseta stomatologu...a sve to im je dostupno...

pa ja idem u teretanu, imam super zube, i swe. l0l.
ali ti ocigledno ne kapirasx da nema nisxta od toga :D.
Stoka ne moze da razume to waljda j b g.
Sa stokom se mora na silu, mora se uslowljawati, mora se nasilnicki preuzimati. Stado prati prawog wodju jedino
 
znaju ochigledno i josx mnogo stwari.. Znaju kako da realizuju taj swoj izgled, i kako da ga zashtite.. I narawno obichno su uspesniji primertzi ljudske rase, pa su shodno tome sotzijalno popularne, i imaju wetje drustwo, a to donosi niz benificija

U zabludi si, sve je to fejk, jedan istinski prijatelj menja stotine hiljada poznanika

veze iz racuna su veze osoba koje nikad ne mogu racunaju jedna na drugu
 
pa ja idem u teretanu, imam super zube, i swe. l0l.
ali ti ocigledno ne kapirasx da nema nisxta od toga :D.
Stoka ne moze da razume to waljda j b g.
Sa stokom se mora na silu, mora se uslowljawati, mora se nasilnicki preuzimati. Stado prati prawog wodju jedino

ne razumem jedino zbog cega ti shvatas licno i pises o sebi.....:dontunderstand:
jos je gore sto pokusavas da vredjas....ali valjda je to stvar tvog vaspitanja...
 
U zabludi si, sve je to fejk, jedan istinski prijatelj menja stotine hiljada poznanika

veze iz racuna su veze osoba koje nikad ne mogu racunaju jedna na drugu

aha, to uche detzu od tako 8-9 godina, a onda kad odrastu neki se suocxe sa swetom kakaw jeste, a neki i dalje zhiwe u zabludama.
Istinski prijatelji i te gluposti su za detzu, i to jedino kao dobro upakowane prichitze, da bi oni mogli da se malo zabawe i nadju utehu u zhiwotu.
 
E onda na snagu stupa lowa, i ucenjiwanje pa im je i tekako bitno moje misljenje :mrgreen:. Uprawo smo kroz owu temu prozhiweli problem i to mi se swidja. Dakle..
Kao sto smo i dokazali sa wama ni ne mozhe normalno, wi ste stoka, i shodno tome tako se treba i ophoditi sa wama, sa tim bih dodao da je stoka bolja, i zasluzuje wishe postowanja.

ovo je vise kao tepanje....:mrgreen:
 
hahah, ne wetj si ti rekla da bi oni trebali da imaju x stwari, pa sam sodno tome ja rekao da ja imam to, pa da nema zheljenog rezultata. i time je twoj argument newalidan

to nije bio argument...vec konstatacija...
naravno da je pored nekog pristojnog izgleda potrebano jos toliko toga...pa i pored svega niko nikome ne moze da garantuje "uspeh"u ljubavi ili drugim medjuljudskim odnosima...ali treba povecati svoje sanse i stalno raditi na sebi ...
 
t
to nije bio argument...vec konstatacija...
naravno da je pored nekog pristojnog izgleda potrebano jos toliko toga...pa i pored svega niko nikome ne moze da garantuje "uspeh"u ljubavi ili drugim medjuljudskim odnosima...ali treba povecati svoje sanse i stalno raditi na sebi ...

aha... znachi u prewodu twoja konstatacija je oslobodjena bilo kakwih prakticxnih primena i kosi se sa grawitatzij0m :hahaha:
 
aha, to uche detzu od tako 8-9 godina, a onda kad odrastu neki se suocxe sa swetom kakaw jeste, a neki i dalje zhiwe u zabludama.
Istinski prijatelji i te gluposti su za detzu, i to jedino kao dobro upakowane prichitze, da bi oni mogli da se malo zabawe i nadju utehu u zhiwotu.

zao mi je sto mislis da je tako

kad ti ide dobro odjednom imas hiljade nekih ljudi oko sebe ali kad ti ide lose ako imas nekog oko sebe da pomogne samo to su ti pravi prijatelji

moze na tu temu se mnogo spekulise svako zna kako mu je. Meni bi bilo mnogo lakse da budem potpuno bezobziran kad bi svi bili fejk da nemam tih par ljudi kojima dugujem "ponasanje"
 
zao mi je sto mislis da je tako

kad ti ide dobro odjednom imas hiljade nekih ljudi oko sebe ali kad ti ide lose ako imas nekog oko sebe da pomogne samo to su ti pravi prijatelji

moze na tu temu se mnogo spekulise svako zna kako mu je. Meni bi bilo mnogo lakse da budem potpuno bezobziran kad bi svi bili fejk da nemam tih par ljudi kojima dugujem "ponasanje"

swe je stwar balansa, mogutje je da si ti jednostawno nashao sklad ib alans izmedju njih. ali ja sam imao drugachija iskustwa. I sa swim pa cxak i tako tim najblizim "prijateljima" je ista stwar kao i sa ostalima, swi oni tezhe necxemu, i sa tobom su jedino iz interesa. Nema tu nikakwe ljubawi owo ono, osetjanja postoje da bi se interes naprawio laksihm. posto chowekow um nema tu snagu da gleda swe reacionalno, niti je to dobro za njega, zato postoje stwari kao prawo prijateljstwo, po meni to su gluposti, i to je izmisljeno samo. Ali ne kazhem ostwarljiwo je.
Ali k0d swega u zhiw0tu trebam0 se zapitati zasht0 nek0 t0 radi. I d0lazim0 d0 k0nstatacije da je ljudsk0m bitju p0treban neki basti0n na k0ji m0zhe da se 0sl0ni, dakle na kraju krajewa praw0 prijateljstw0 je sam0 interes, k0ji stwara priwidnu granitzu,, i priwidan last stand. Tipa daje ljudsk0m umu 0sl0b0djenje, i iluziju da ima nek0ga na k0ga m0zhe da se 0sl0ni. a u stwari m0zhe realn0 sam0 na sebe.. ali 0n0 ljudski um je sofisticirana stwar. Zato tje i uwek lakshe progutati lazh, i lep0 upak0wan0 g0wn0, neg0 direktn0 ne0brusheni dijamant u ruke.
 
swe je stwar balansa, mogutje je da si ti jednostawno nashao sklad ib alans izmedju njih. ali ja sam imao drugachija iskustwa. I sa swim pa cxak i tako tim najblizim "prijateljima" je ista stwar kao i sa ostalima, swi oni tezhe necxemu, i sa tobom su jedino iz interesa. Nema tu nikakwe ljubawi owo ono, osetjanja postoje da bi se interes naprawio laksihm. posto chowekow um nema tu snagu da gleda swe reacionalno, niti je to dobro za njega, zato postoje stwari kao prawo prijateljstwo, po meni to su gluposti, i to je izmisljeno samo. Ali ne kazhem ostwarljiwo je.
Ali k0d swega u zhiw0tu trebam0 se zapitati zasht0 nek0 t0 radi. I d0lazim0 d0 k0nstatacije da je ljudsk0m bitju p0treban neki basti0n na k0ji m0zhe da se 0sl0ni, dakle na kraju krajewa praw0 prijateljstw0 je sam0 interes, k0ji stwara priwidnu granitzu,, i priwidan last stand. Tipa daje ljudsk0m umu 0sl0b0djenje, i iluziju da ima nek0ga na k0ga m0zhe da se 0sl0ni. a u stwari m0zhe realn0 sam0 na sebe.. ali 0n0 ljudski um je sofisticirana stwar. Zato tje i uwek lakshe progutati lazh, i lep0 upak0wan0 g0wn0, neg0 direktn0 ne0brusheni dijamant u ruke.

mozda to sto ti kazem nije tacno ja verujem u to zato sto mi je zabavno da tako verujem. Moja istina ne mora biti istina nekog drugog. U svakom slucaju..

prosta individualizacija i racionalizacija od ljudi pravi samo smorove. Tako i te zenske kontaju sta ima neko da joj prica ona hoce da joj neko kupuje stvari iz njene tacke gledista to je skroz legitimno i mozda se cudi sto je neki drugi preziru zbog takvog stava. Isto je to i u prijateljstvu oni koji su tu zbog interesa su ulizice i lako se prepoznaju a oni koji su prijatleji ce te kritikovati i kad si najjaci makar po cenu svadje ako vec im se nesto ne svidja kod tvog ponasanja ili ophodjenja sa ljudima i stvarima

spekulativna je tema isuvishe kako ko voli nek izvoli..
 

Back
Top