Da li če se Ratko Mladić IKAD naći u Hagu?

Da li ce se Ratko Mladic naci u Hagu?

  • DA

  • MOZHDA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Koja bujna mašta. Da neće možda i u osnovnu školu ponovo da krene?
Samo na njega čekaju :lol:

Djenerali ne trce i ne idu u izvidjanja.Takvi kao sto je on mogu i iz kreveta da resavaju probleme po Balkanu,a i sire.On je covek naucnik.Taktika je nauka.Generali su visoko obrazovani ljudi u rangu sa doktorima.Ali,sta da ti pricam o tome.I tako ti to ne zelis da prihvatis.

A,pravi pokazatelj je sve ono za sta ga osudjuju.Znas li ti sta znaci "resiti" 10.000 naoruzanih ljudi.Ti ih toliko nisi nikad ni videla na gomili.Osim,mozda,na Cecinom koncertu.
 
Poslednja izmena:
Samo kazem mojne *****s ako to sa sopstvena dva oka nisi videla....:cool::)
Jer dok ne vidim argumentovan dokaz,Mladic je nevin.....

Ja nisam ni rekla da je kriv. Ali ako postoji osnovana sumnja njegova je dužnost da ode i da se brani. Ćutanje je znak odobravanja i što više beži, više argumenata imam da pomislim da je kriv. Zašto Šešelj nije pobegao nego se predao? Verovatno zato što nema čega da se plaši.
 
LOL! Mladic stvarno pridonosi razvoju RS i Srbije, pa ako ga maknu.. gotovo je. Koje razmisljanje.. Kao da nekom danas fali dr. Dabic :mrgreen: Ako Hrvatska nije propala nakon izrucenja svih svojih generala, onda nece ni Srbija..

mozda nece propasti srbija ali Republika Srpska i milon i po srba sa ove strane Drine bi moglo propasti,Radovan je bio predsednik RS ako ga osude osudili su i RS i milon i po srba sa ovu stranu drine

a sto se tice hrvatske ona je marionetska dzrava NATO pakta i postojace dok postoji NATO kad nato ode u istoriju nece biti i hrvatske bar ne u ovim granicama
 
A onda jos jedno 50-60 stvari i ulazim0o u uniju 3020........:hahaha::cool:

Samo kazem mojne *****s ako to sa sopstvena dva oka nisi videla....:cool::)
Jer dok ne vidim argumentovan dokaz,Mladic je nevin.....

Ma to nema veze sa EU, izdao je za vrama rata. Izdaje i sada. Bitno je da ne čujemo za to ime. A da li je kriv ili nije, to je sasvin nebitno. Pi3da je i ćuti ko pi*ka dok sav njegov narod ispašta jer se on plaši istine. Ako je junak, nek izadje i pred svetom dokaže da nije kriv. Dok se to ne dokaže, za mene je zločinac i gowno.
 
Ma to nema veze sa EU, izdao je za vrama rata. Izdaje i sada. Bitno je da ne čujemo za to ime. A da li je kriv ili nije, to je sasvin nebitno. Pi3da je i ćuti ko pi*ka dok sav njegov narod ispašta jer se on plaši istine. Ako je junak, nek izadje i pred svetom dokaže da nije kriv. Dok se to ne dokaže, za mene je zločinac i gowno.

kakav bi to Srpski oficir bio kad bi se predao neprijatelju ....a pred kojim svetom, mislis Amerikancima ,NATO pakt i njegovim marioinetskim tvorevinama




KADIJA TE TUZI KADIJA TI SUDI
 
Tu informaciju već posjedujem :mrgreen::mrgreen:

Па кажи нам овде, овако јавно:hahaha:
Наравно да неће да буде ухапшен, јер би то био унапред осуђен...
Али ипак сада цела Србија стоји због једног човека, или нас то само Европа убеђује?!?
 
Па кажи нам овде, овако јавно:hahaha:
Наравно да неће да буде ухапшен, јер би то био унапред осуђен...
Али ипак сада цела Србија стоји због једног човека, или нас то само Европа убеђује?!?

Ne mogu da objavljujem informacije CIA u javnost. :mrgreen::mrgreen:
Biće uhapšen, kad tad
 
kakav bi to Srpski oficir bio kad bi se predao neprijatelju ....a pred kojim svetom, mislis Amerikancima ,NATO pakt i njegovim marioinetskim tvorevinama




KADIJA TE TUZI KADIJA TI SUDI

Ajd, OK. neka je junak i oficir. Neka bude dok se ne dokaže suprotno. Zašto je onda ceo narod talac njegovih sra*a? Da li tako treba da bude?

Znam ja da je on ku*ac na biciklu za Hag i ostale zapadne okupatore. Ali, bajo, ako si junak, pa žrtvuj se za narod. Vidim, nije dozvolio svojim vojnicima da se predaju, nego su ljudi tamo ginuli, a on je pobegao i sakrio se u mišju rupu da krcka pare od prodaje oružja i droge. Nemoj mi molim te te usr*ne frazetine. Pa Kadije sudi i Šešelju i Karadžiću, pa će da ga izduvaju.
 
Ajd, OK. neka je junak i oficir. Neka bude dok se ne dokaže suprotno. Zašto je onda ceo narod talac njegovih sra*a? Da li tako treba da bude?

Znam ja da je on ku*ac na biciklu za Hag i ostale zapadne okupatore. Ali, bajo, ako si junak, pa žrtvuj se za narod. Vidim, nije dozvolio svojim vojnicima da se predaju, nego su ljudi tamo ginuli, a on je pobegao i sakrio se u mišju rupu da krcka pare od prodaje oružja i droge. Nemoj mi molim te te usr*ne frazetine. Pa Kadije sudi i Šešelju i Karadžiću, pa će da ga izduvaju.

Мишљења сам да, ако заиста воли своју земљу и има генералову част треба да избрши самоубиство...Молим лепо, лепо нама, лепо Европи, лепо њему...
Шта мислите о овом предлогу?
 
Мишљења сам да, ако заиста воли своју земљу и има генералову част треба да избрши самоубиство...Молим лепо, лепо нама, лепо Европи, лепо њему...
Шта мислите о овом предлогу?

U svakom slučaju je bolje nego decenijsko skrivanje u mišje rupe i dr*anje vlastitog naroda.
 
Ajd, OK. neka je junak i oficir. Neka bude dok se ne dokaže suprotno. Zašto je onda ceo narod talac njegovih sra*a? Da li tako treba da bude?

Znam ja da je on ku*ac na biciklu za Hag i ostale zapadne okupatore. Ali, bajo, ako si junak, pa žrtvuj se za narod. Vidim, nije dozvolio svojim vojnicima da se predaju, nego su ljudi tamo ginuli, a on je pobegao i sakrio se u mišju rupu da krcka pare od prodaje oružja i droge. Nemoj mi molim te te usr*ne frazetine. Pa Kadije sudi i Šešelju i Karadžiću, pa će da ga izduvaju.

Nije tu u pitanju narod.Moze covek da se razocara u svoj narod i da kaze: ma boli me ***** sto bih se ja zrtvovao za njih.Ali meni nije jasno kako neko moze da gleda da mu maltretiraju porodicu i celu uzu i siru familiju,a on da se krije,ladi jaja i izigrava nekog heroja.Normalan covek ne bi sebi dozvolio da mu strada porodica zbog njegovih sranja.To samo mogu kukavice i nistarije kao sto je i sam Ratko.
 
Nije tu u pitanju narod.Moze covek da se razocara u svoj narod i da kaze: ma boli me ***** sto bih se ja zrtvovao za njih.Ali meni nije jasno kako neko moze da gleda da mu maltretiraju porodicu i celu uzu i siru familiju,a on da se krije,ladi jaja i izigrava nekog heroja.Normalan covek ne bi sebi dozvolio da mu strada porodica zbog njegovih sranja.To samo mogu kukavice i nistarije kao sto je i sam Ratko.

Ma baš sam sad odgovarao na post nekom martiju-manijaku, njemu je porodica na trećem mestu. Pre toga mu je država. Ljudi bre imaju stav, moral ne postoji, budućnost mi ne treba, porodica je teška za održavanje i boli me tuki. Samo treba da gledam TV i navijam za profesionalne lopove, posle idem u kafanu da se napijem i da mlatim praznu slamu. E takvima je Ratko neki junak, a država im je jedino što (misle da) imaju. Ratko jeste kukavica, to je dokazao i u ratu. Dozvolio je da mu se vojska pretvori u bandu, a oružje valjao muslimanima i ustašama.
 
Ma to nema veze sa EU, izdao je za vrama rata. Izdaje i sada. Bitno je da ne čujemo za to ime. A da li je kriv ili nije, to je sasvin nebitno. Pi3da je i ćuti ko pi*ka dok sav njegov narod ispašta jer se on plaši istine. Ako je junak, nek izadje i pred svetom dokaže da nije kriv. Dok se to ne dokaže, za mene je zločinac i gowno.


тако је јуначе,тако је људино,браво беоограђанине:dash::dash:
 
opmqg.jpg


Uskoro!
 
mozda nece propasti srbija ali Republika Srpska i milon i po srba sa ove strane Drine bi moglo propasti,Radovan je bio predsednik RS ako ga osude osudili su i RS i milon i po srba sa ovu stranu drine

a sto se tice hrvatske ona je marionetska dzrava NATO pakta i postojace dok postoji NATO kad nato ode u istoriju nece biti i hrvatske bar ne u ovim granicama

Drzava postoji tamo gdje i njen narod ;) Stvarno ne vidim tko bi to napao Hrvatsku i da nema NATO/EU (iako ona nije niti u jednoj od ove dvije organizacije).

Rusija sigurno nece, niti bi dopustila takvo nesto..

ahrit.jpg


:mrgreen:

Mladic ce biti "priveden" milom ili silom. RS vremenom mozda i oslabi svoje institucije, al' ce uvijek postojati kao entitet unutar BiH (osim ako eventualno dodje do znatnih demografskih promjena u korist Bosnjaka van federacije)..
 

Back
Top