Да ли ће се Црногорци сетити да су Срби сад кад је туристичка сезона пукла?

Рецимо да мислим на неке људе.
na ljude sam mislio i pre virusa,ako imas empatiju prema drugima nece ti se javiti samo kada se pojavi neka pandemija.Sutra idem na posao,citavu iducu nedelju odlazim na posao.Malo vise opreza naravno, ali se nista bitno ne menja.Zalihe kod kuce su mi na istom nivou kao i pre pojave virusa,i normalno da razmisljam o odmoru na leto jer necu da zivim u strahu medju 50l jestivog ulja i tri kartona sardina
 
na ljude sam mislio i pre virusa,ako imas empatiju prema drugima nece ti se javiti samo kada se pojavi neka pandemija.Sutra idem na posao,citavu iducu nedelju odlazim na posao,malo vise opreza naravno ali se nista bitno ne menja.Zalihe kod kuce su mi na istom nivou kao i pre pojave virusa,i normalno da razmisljam o odmoru na leto jer necu da zivim u strahu

Ја ти желим да одеш на одмор али преоптимистично је надати се да ће све бити готово пре лета.
 
Ја ти желим да одеш на одмор али преоптимистично је надати се да ће све бити готово пре лета.
bandiju sam odgovorio,ponovicu.Virus je po trenutnim saznanjima na temperaturama 25 stepeni slabo aktivan,ocekuju na jesen ponovo aktiviranje,tako da pauzu izmedju dva poluvremena treba pametno iskoristiti
 
Женско сам и не знам шта Србија више треба да учини па да је мало избаците из уста. Друга сте држава и тако се владајте.
Srbija koja je antisrpski postavljena za početak da se vrati sebi i svome narodu.
 
Poslednja izmena:
Не знам ко оно иде на прославу Олује, наш или можда ваш премијер.
Ne ide premijer već neki oficir vojske i to je još jedna u nizu sprovedena politička odluka suprotna većinskoj volji naroda.
 
Ne ide premijer već neki oficir vojske i to je još jedna u nizu sprovedena politička odluka suprotna većinskoj volji naroda.

Нешто вам се не запажа та већина кад дође до убацивања листића у кутију.
 

Back
Top