Da li biste dali otkaz da odjednom dobijete milion dolara?

Ili bi štekovali milion dolara i nastavili da radite ?
Ne.
Kupio bih Krstaricu od Mirka i dao otkaz svim moderatorima, supermoderatorima i administratorima, doveo svoje ljude koji će da rade taj posao i da banuju svakog ko bilo šta pozitivno napiše o eUropskoj uniji, Nato paktu i vakcinama.
Tako jedno godinu dana - čisto da i vi osetite sve čari vaše demokratije.
 
Ne.
Kupio bih Krstaricu od Mirka i dao otkaz svim moderatorima, supermoderatorima i administratorima, doveo svoje ljude koji će da rade taj posao i da banuju svakog ko bilo šta pozitivno napiše o eUropskoj uniji, Nato paktu i vakcinama.
Tako jedno godinu dana - čisto da i vi osetite sve čari vaše demokratije.
Не можеш да даш отказ волонтерима :mrgreen:
 
Figurativno.
Svima bih blokirao alatke koje stoje na raspolaganju dotičnim "funkcijama" i primenio ono što sam napisao: ban za svako pozitivno pisanje o Natou, eU i vakcinama.
Tako godinu dana, da osetite šta znači kada te neko yebe u zdrav razum.
Док не добијеш милионче мораћеш да нас трпиш...
 
Ili bi štekovali milion dolara i nastavili da radite ?
Otkaz.

Happy Homer Simpson GIF
 
Nikada nisam upoznao nikoga ko je dobio na lutriji neku lovu ali sam jednom u lokalnoj prodavnici dok sam kupovao flasicu vode na zidu iza kase video plakat na kome je pisalo nesto u stilu "U ovoj prodavnici je srecni dobitnik Jane Doe kupila dobitni tiket 6/49 u vrednosti od 1 milion $". Bacim pogled na sliku, i gle, poznata mi zena, znam je sa ulice, to je bila beskucnica koja je mesecima na toj raskrsnici zicala lovu. Jbt, na kraju je ukenj.alo. Nikad vise je nisam video, dobila je kintu i napustila svoj cosak i "posao".
 
Нормално,моментално би тражио брвнару на неком брду по могућности да има у близини извор воде,купио би неку мању шуму,доста животиња и запослио барем 2 породице да раде. Написао би књиге "како успети у животу" и "како сањати будан "😂
 
Ne bih! Kupila bih svašta za posao, možda nekog još zaposlila, deo dala za lečenje dece, deo potrošila na putovanja, platila deci studiranje, gazdarici plaćala duplu kiriju, mužu pomogla da pokrene svoj posao... Ali vratila bih se na posao, samo bih vršila oštriju selekciju poslova koje bih prihvatala.

Ali, što ne kupiš stan ili kuću? Kad imaš taj novac ne moraš da budeš podstanar...bar ja tako mislim.
 
Naravno da ne bih radio više, prezirem rad, ne rad kao takav, sam po sebi, već rad kojim moraš obezbeđivati sebi život, to je život roba.

Ne bih trošio ni na kakve gluposti, meni malo treba, jedino bih otišao na jedno putovanje u Ameriku, tačnije Novu Englesku.
Vratio se i nastavio da uživam u dokolici, i ne, ne bi mi bilo dosadno.
 

Back
Top