Da li bi feminizam trebao da uči žene da mlate muve, bubašvabe i stonoge?! I eventualno ih ispeku u rerni!

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.816
Da li bi feminizam trebao da uči žene da mlate muve, bubašvabe i stonoge?!
I eventualno da ih ispeku u rerni?!z:shock: @Manastirka tebe gledam aludirajući na tvoju parodiju modernog muškarca.:per:

Ovde je dakle reč o pravima muškaraca, odnosno best frenda dotične Damice. Nije on dužan da mlati njene stonoge.:zelenko:

Same se izborite sa svojim aždahama.:malav:

1708772532647.png

1708772885205.png
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Mnogo ga pogodila u živac moja tema izgleda,...šta ćete, istina uvek boli najjače! Vraćajte se bolje na " fabrička podešavanja", inače ostaćete bez žena.😁
pravim muskarcima prave zene a pe..deri feministkinjama..............i mir u kuci.
Uzgred, "feminizam" je politicki pokret kao LGBT, smisljen da razara prirodni odnos izmedju zene i muskarca, da ih razdvoji, ucini ranjivijim bez uzajamne zastite, da postanu medjusobni konkurenti na trzistu rada i stime da obore cenu rada........... i da oba pola postanu roba za eksploataciju.
A vi (pojedine) zene , zanosite se da je "feminizam" pokret za "oslobodjenje" zene od tiranije i diktature nas muskaraca.
Zaprepascujuce je kolko i zenski i muski svet ne prepoznaju u kom pravcu idu ovakvi nametnuti "savremeni" impulsi u ljudskoj zajednici........... i na taj nacin postaju pomagaci i oruzje silama zla u unistenju ljudske civilizacije.
 
pravim muskarcima prave zene a pe..deri feministkinjama..............i mir u kuci.
Uzgred, "feminizam" je politicki pokret kao LGBT, smisljen da razara prirodni odnos izmedju zene i muskarca, da ih razdvoji, ucini ranjivijim bez uzajamne zastite, da postanu medjusobni konkurenti na trzistu rada i stime da obore cenu rada........... i da oba pola postanu roba za eksploataciju.
A vi (pojedine) zene , zanosite se da je "feminizam" pokret za "oslobodjenje" zene od tiranije i diktature nas muskaraca.
Zaprepascujuce je kolko i zenski i muski svet ne prepoznaju u kom pravcu idu ovakvi nametnuti "savremeni" impulsi u ljudskoj zajednici........... i na taj nacin postaju pomagaci i oruzje silama zla u unistenju ljudske civilizacije.
Pa dragi Milune,...i ptice na grani znaju da ropstvo nikada nije ukinuto, samo je modernizovano. Važno "da se okreće"!
 
Poslednja izmena:
Nije. Ali k'o da jeste.😁
feministkinja se ne radja........ona to postaje na osnovu zivotnog iskustva po kojem smatra da postojeci odnosi u partnerstvu njoj nanose stetu.
Ja sam poceo da se bavim sa politikom i da radim na promeni sistema onda kada sam saznao da postojeci sistem steti mojoj egzistenciji.
Daklem, bio sam prisiljen da se bavim politikom.............kao i zene koje su prisiljene da se putem feminizma bore za svoje povoljnije mesto u partnerstvu.
Daklem i tvoja i moja zivotna filozofija bazirana je na iskustvu.
 

Back
Top