Čavez podržao Ruse, Cvetković treba da se stidi!

lol.gif
VRAGAN KOJI JE TAJ?
 
E, ovako se to, dragi moji, radi, a ne kao nas premijer Mirko Cvetkovic da podrzava Sarkozija i tzv. mirovne napore Evrope, koji samo zele da oslabe Rusiju!
Ti se baš tripuješ. Gde, bre, to Cvetković "podržava Sarkozija", nešto ti se stalno priviđa.
ZIVEO CAVEZ!!!!
Uglavnom, (sem što ga, malkice, "simpatišem, jer je protiv Amera, i što poštujem to što Venecuela nije priznala Kosmet, hvala im) - briga me za Čavesa, kakve veze on ima s nama?
 
Sado-mazo 100%!
Sad kad mu dodje Vragana, ima poslusno da podvije rep!!! Hahahahhaaa!

ti, balavice, da se cika Svabi i teti Vragani ubuduce obracas sa Vi
lijepo sam ti rekla - imas pdf tinejdzeri, idi tamo pa se...uklapaj...
nije ti ovo osnovna skola
niti smo mi duzni da te trpimo kao (nesretni...) ucitelji/roditelji...aj sad, paljba..:lol:
 
Poslednja izmena:
On je agresor i komunista...Gore ne mož...

Према твојим изјавама капира се да си ти фашиста и мондијалиста.... што је заиста грозна комбинација, уз то врло си фрустриран...

Да иоле има нешто уравнотежено у теби, барем би ти било драго што један храбар човек као Чавез такорећи у суседству Америке има храброст да дигне глас против њене хегемоније.
Латински јеретици су увек били добри ходачи под сукњом своје заштитнице... :thumbdown:
 
Према твојим изјавама капира се да си ти фашиста и мондијалиста.... што је заиста грозна комбинација, уз то врло си фрустриран...

Да иоле има нешто уравнотежено у теби, барем би ти било драго што један храбар човек као Чавез такорећи у суседству Америке има храброст да дигне глас против њене хегемоније.
Латински јеретици су увек били добри ходачи под сукњом своје заштитнице... :thumbdown:
Pa ne mogu da budem fašista i crven:lol:
Treći Rajh:arrow:
deutsche_christen_march-1.jpg
je bio projekat ,proba određene varijante N.W.O.-a koji je nažalost upropastio BELU RASU i unazadio je vekovima pre svega što se tiče BROJNOSTI i međusobnih odnosa:(
Frustriran? Ne više od većina ljudi koja živi u ovaj sjebanoj zemlji...Sjebanoj pre svega od komunizma-srpskog radikalizma/''socijalizma'' i ''protivnika Zapada'',pa tek onda ode zapadnog odgovora na taj ''bezbednosni izazov''.
Čavezu želim da što pre padne, pre nego što napravi neko veće zlo na tom području...
Opet, stari, nemoćan si i zato se drži po strani od priča o ''latinskoj jeresi''...Niš te se to ne tiče, kao što ja priznajem pojam ''pravoslavlje'' jer realno postoji tako se i ti preorjentiši...Ovako ,samo Pas laje vetar nosi:lol::cool:
 

Back
Top