Da li se treba radovati nuklearnom ratu?

Pa ozbiljan sam, ali ti si verovatno od ovih sto misli da je umrlo 100.000 ljudi zbog Cernobila, ne shvatajuci koliko je to propaganda koja nema veze sa vezom, tako da nije ni bitno.

Jedino ces morati da gutas jod zbog stitne zlezde, e rak toga je realna opasnost u toj situaciji, naravno, i dalje ne u tom SF stilu na kojem vi mislite, posto vi stvarno mislite da celo covecanstvo umire za 10 godine od raka, sto nema veze sa vezom.
Хоћеш рећи да преживјели не би свијетлили у мраку и да зрачење не доводи до појаве ракова??
 
Нуклеарни инцидент почиње руским нуклеарним ударом на Кијев или неки други украјински град. Украјина не може да узврати и ако запад има памети све ће остати на томе или на још пар нуклеарних удара по Украјини. То није почетак нуклеарног рата, јер и Хирошима и Нагасаки нису били почетак тог рата.
Са друге стране, ако Путин има такође памети задржаће се на Украјини и неће први покренути нуклеарни рат.

Наравно да има Srba који у својој болесном мржњи су спремни да униште и Србију, само ако ће у том уништењу нестати и запад, са све мајком Русијом ако треба.
То су болесници.
Ма нигдје везе, Руси сасвим сигурно и то из више разлога неће употријебити нуклеарно оружје у Украјини да би уништили неки град, то се једноставно не слаже са наративом који пласирају.
 
Ово си ме сада добро насмејао.... :D

Pise Donko Rakocevic

Kako je Joзеф Холечек у Црној Гори доживио просветљење

ЦРНОГОРЦИ СЕ НЕ ПЛАШЕ СМРТИ!

Чешки писац Јозеф Холечек (1853-1928) у другој половини 70-тих година 19. вијека остварио је своју велику жељу да упозна Црногорце изблиза, пошто су га одушевљавале приче о њиховом јунаштву. Црногорски поход у Херцеговину за њега није представљао само занимљив литерарни подстрек, већ кључно животно искуство које је промијенило његова схватања.

На Холечеково душевно стање, начин размишљања и животне ставове – трајне последице је оставила драма која се одиграла док је црногорска војска таборовала на путу за Херцеговину. У гужви код једног извора воде, брат је устријелио брата. Догађај је прво процењен као убиство и књаз Никола је кривца осудио на смрт. Према традицији, казну је требало да изврши најближи рођак убице, што је у овом случају био његов отац. Дакле, отац који је управо изгубио једног сина, требало је сад властитом руком да убије другога.

Међутим, додатна сведочења су доказала да је то био несрећан случај и књаз је на крају донио ослобођајућу пресуду.

На Холечека је страшно дубок утисак оставило то како је осуђени Црногорац остао хладан и равнодушан према изреченој смртној пресуди.

„Обузела ме је нека дивља радост када сам видио човјека који се не плаши смрти. Томова крв као да је од мене направила новог човека. Био сам поносан и клицао сам што сам се нашао међу људима који омаловажавају живот и смрт, који су надахнути великом заједничком идејом, којој ће се радо жртвовати“, написао је Холечек у књизи „За слободу“.
1000005175.jpg
 
А мислиш на ове рептиле и НСП, чипови у западним вакцинама, па гашење људи на дугме ?

У ствари, човечанство се мењало вековима пре појаве рептила и НСП. Пећински човек је рецимо имао ниво тестостерона који ми можемо данас само да сањамо, јер им је животни век био 20-30ак година и једини циљ у животу је био да неком тољагом убију неку животињу и да се паре, ако успеју да се приближе женкама.

Данас се пробудиш и бираш шта ћеш да једеш, кликнеш на дугме и донесе ти Глово шта си пожелео, а још ако радиш онлајн не мораш ни да ходаш, само до тоалета због физиолошких потреба.

И одавно зли трансхуманизам нас је окупирао, пре појаве рептила и НСП, већ имаш вештачке кукове, зглобове, пејсмејкери, вештачки срчани залисци, вештачки удови, кожа, ускоро и вештачки органи и очи.
Човек, ако не живи у затрованој средини као што је Србија, коју не занима екологија, може да проживи и читав век, што је некада било незамисливо.
Данас умре човек од 60ак година, они сви кажу ''јаоо млад човек'', чак и у овој нашој заосталој и затрованој средини, где људи имају нездраве навике.

Генетски инжењеринг је такође зло или добро, јер то ће бити доступно и овим комунистичким државама запада (углавном наши непријатељи) које ти спомињеш које заиста желе да своје грађане лише полних карактеристика, али ће исто достигнуће бити доступно и фашистичким државама (углавном наши савезници) па ће рецимо моћи држава да контролише наталитет, расну припадност деце односно удео одређених ДНК хаплогрупа, генетске предиспозиције за неке болести односно здравље, висину и физичке предиспозиције итд.
Рецимо искоренићеш генетске наследне болести, онда ове патуљасте Србе са југа Србије, да сви буду високи као Црногорци и Херцеговци, да сви буду аријевци, односно максималан број белих људи, односно да неће бити ових мелезара итд.

У суштини трансхуманизам је почео када је неки пећински идиот пронашао ватру и точак, а нагло је кренуло када су пре 300 година направили парну машину.
Човечанство иде ка томе да се врати у пећину или што ти кажеш да буде лишено скоро свих карактеристика које још увек имамо данас у тој далекој будућности ... и једно и друго нема везе са нама.
Sve razumem ali bez reproduktivnih organa?Ajde razmnozavanje ali zivot bez sexa?
 
И одавно зли трансхуманизам нас је окупирао, пре појаве рептила и НСП, већ имаш вештачке кукове, зглобове, пејсмејкери, вештачки срчани залисци, вештачки удови, кожа, ускоро и вештачки органи и очи.
Човек, ако не живи у затрованој средини као што је Србија, коју не занима екологија, може да проживи и читав век, што је некада било незамисливо.
Данас умре човек од 60ак година, они сви кажу ''јаоо млад човек'', чак и у овој нашој заосталој и затрованој средини, где људи имају нездраве навике.

Генетски инжењеринг је такође зло или добро, јер то ће бити доступно и овим комунистичким државама запада (углавном наши непријатељи) које ти спомињеш које заиста желе да своје грађане лише полних карактеристика, али ће исто достигнуће бити доступно и фашистичким државама (углавном наши савезници) па ће рецимо моћи држава да контролише наталитет, расну припадност деце односно удео одређених ДНК хаплогрупа, генетске предиспозиције за неке болести односно здравље, висину и физичке предиспозиције итд.
У суштини трансхуманизам је почео када је неки пећински идиот пронашао ватру и точак, а нагло је кренуло када су пре 300 година направили парну машину.
Човечанство иде ка томе да се врати у пећину или што ти кажеш да буде лишено скоро свих карактеристика које још увек имамо данас у тој далекој будућности ... и једно и друго нема везе са нама.
Постоји више праваца постхуманизма, али изгледа да сада превладава правац који под постхуманизмом подразумева замену човековог ума вештачком интелигенцијом и добровољно изумирање човечанства.
Замена кукова, других делова тела и органа нису трансхуманизам и постхуманизам, јер су то медицински захвати којима се елиминише одређени недостатак узрокован болешћу или повредом , да би човеково тело било што сличније природном и подразумеваном биолошком стању.Не ставља се протеза уместо здраве руке или ноге, већ тек онда када човек остане без екстремитета и када се исцрпе други начини да се то реши.

Продужење људског животног века такође не спада у трансхуманизам или постхуманизам.Постхуманизам значи да нешто што буде настало после човека неће бити део живог света, већ ће то бити део неживог света(машине, вештачка интелигенција).У трансхуманизму ће то бити хибрид човека и неживог света а у постхуманизму само неживи свет.

Да поједноставим, човек ће изумрети, а планету ће наследити машине и вештачка интелигенција.Наравно, машине и АИ могу несметано "живети" и у животној средини затрованој радијацијом, тешким металима итд.
 
Sve razumem ali bez reproduktivnih organa?Ajde razmnozavanje ali zivot bez sexa?
Па у почетку ће имати некакав секс, само ће да мушкарцима отфикаре пенис и уграде вештачку вагину, а женама ће да уграде вештачке пенисе.То ће се вероватно радити у млађем животном добу.Идућа фаза подразумева потпуно одсуство репродуктивних органа код свих људи, а онда у крајњој фази постхуманизма неће ни постојати људска тела као таква, нити људи какве данас познајемо.
 
Da li se treba radovati predstojećem nuklearnom ratu ili možda ne ? Mnogo toga ima svoje pozitivne i negativne strana,dobre i loše efekte.Sigurno ni nuklearni rat nije nešto što će biti samo dobro ili samo loše.Biće sigurno i pozitivnih i negativnih strana tog rata ali postavlja se pitanje šta je preteženije dobro ili zlo koje donosi taj sukob.
ко жели рат, био му у кући

амери га желе и све раде што доводи до катаклизме

па некаи м се деси у њиховој кући ондаи нек се распадну. самим тим проблеми у свету ће нестати.
 
Ne.

Bilo bi gore od potopa..
Bilo bi da prežive 100.000 i to pod nesnosnim uslovima, a ne zlatni milion ili milijarda kako sole pamet oni koji ne znaju....
Ali mali odabrani bi dobili šansu na Veneri, dečica do 13 godina samo....

Mars je cilj, a ne samouništenje ljudskog procesa dobijanja slobode od zaštitnika..
Život je smisao, a nije svrha smrt.

Nuklearke su ništa naspram šta bi radili vulkani. I šta bi energija van planete izvela da se odbrani od tolike debilane....
„Mnogi su bežali preko planine Konpira ka našoj oblasti, Ljudima su ispadale oči, kosa im je otpadala u pramenovima, skoro svi su bili nagi, sa užsnim opekotinama, koža im je visila."
„Moja majka je zgrabila peškire i čaršave iz kuće, i zajedno za drugim ženama, povela ove ljude ka najvećoj zgradi u selu gde su mogli makar da legnu."
„Tražili su vodu. Majka mi je rekla da je donesem i pronašla sam nekoliko činija, otišla do reke i donela im vodu da popiju."
„Neki su umrli posle samo jednog gutljaja. Ljudi su umirali jedni za drugima."
„Niko nije mogao da zna ko su bili ovi ljudi. Nisu umrli kao ljudska bića."

Šta je bio uzrok problema ovih ljudi .Eksplozija,toplotni udar ili radijacija ?
 
„Mnogi su bežali preko planine Konpira ka našoj oblasti, Ljudima su ispadale oči, kosa im je otpadala u pramenovima, skoro svi su bili nagi, sa užsnim opekotinama, koža im je visila."
„Moja majka je zgrabila peškire i čaršave iz kuće, i zajedno za drugim ženama, povela ove ljude ka najvećoj zgradi u selu gde su mogli makar da legnu."
„Tražili su vodu. Majka mi je rekla da je donesem i pronašla sam nekoliko činija, otišla do reke i donela im vodu da popiju."
„Neki su umrli posle samo jednog gutljaja. Ljudi su umirali jedni za drugima."
„Niko nije mogao da zna ko su bili ovi ljudi. Nisu umrli kao ljudska bića."

Šta je bio uzrok problema ovih ljudi .Eksplozija,toplotni udar ili radijacija ?
Verovatno uglavnom radiation sickness.
 
Постоји више праваца постхуманизма, али изгледа да сада превладава правац који под постхуманизмом подразумева замену човековог ума вештачком интелигенцијом и добровољно изумирање човечанства.
Замена кукова, других делова тела и органа нису трансхуманизам и постхуманизам, јер су то медицински захвати којима се елиминише одређени недостатак узрокован болешћу или повредом , да би човеково тело било што сличније природном и подразумеваном биолошком стању.Не ставља се протеза уместо здраве руке или ноге, већ тек онда када човек остане без екстремитета и када се исцрпе други начини да се то реши.

Продужење људског животног века такође не спада у трансхуманизам или постхуманизам.Постхуманизам значи да нешто што буде настало после човека неће бити део живог света, већ ће то бити део неживог света(машине, вештачка интелигенција).У трансхуманизму ће то бити хибрид човека и неживог света а у постхуманизму само неживи свет.

Да поједноставим, човек ће изумрети, а планету ће наследити машине и вештачка интелигенција.Наравно, машине и АИ могу несметано "живети" и у животној средини затрованој радијацијом, тешким металима итд.
Па ако постоји више праваца постхуманизма, значи да постоји и бољи од овога који ти описујеш и то погрешно описујеш.
Овде у Србији мржња покреће много тога, па имамо ''стручњаке'' који запад називају фашистичким, јер су наследили од Тита тај комунистички наратив етикетирања противника, а заправо запад је легло комунизма и глобализма. Тако је и са са трансхуманизмом и постхуманизмом.

Трансхуманизам je почео када је наука омогућила да се уграђују импланти и вештачки органи, јер то више није медицински захват. Као што није ни уградња напредних вештачких удова. И као што медицински захват није уградња микрочипова ради контроле здравља пацијента, као и генетски инжењеринг.

Постхуманизам је још даља будућност која уопште не искључује улогу човека као што ти наглашаваш, већ ствара напреднијег човека путем киборгизације и уградње микрочипова, који више нису инструмент за праћење здравља човека, већ вештачким путем проширују људске могућности, било физичке или интелектуалне. Дакле мења се индетитет човека, јер се врши еволуција и свести.
Овде си промашио термине, јер постхуманизам је заправо оно како ти замишљаш трансхуманизам који је већ почео.

Ти си изабрао погрешне термине, јер оно чега се ти плашиш, као и сви ми, зове се аутоматизација или депопулација и то нема везе са трансхуманизмом и постхуманизом.
Али аутоматизација је почела одавно, рецимо парна машина је извршила депопулацију коња и волова, јер су постани непотребни, а власници тих животиња су се бунили и мацолама ломили парне машине. Коњи нису изумрли као врста, али су драстично десетковани, управо због аутоматизације.
Данас вештачка интелигенција одузима неке послове, а ускоро ће одузети многе послове, али пошто је то само набилдована статистика, неће моћи да замени филозофију, поезију и уметност.
Депопулација може прескочити све ове процесе, рецимо довољно је да Путин пошаље нуклеарне ударе, да ови одговоре и то би било то. Не бисмо дочекали постхуманизам какав описујемо овде.

Ти први данас нећеш желети да платиш некога да ти обради неки видео материјал, када то може бесплатно да уради ВИ.
 
iskanderi po ukra ciljevima nisu bili dovoljni
ali nastavlja se po istomn receptu:

Две тактичке балистичке ракете Искандер М које су испаљене са руских позција, највероватније са Крима, данас су у Одеси направиле хаос.​

Искандери збрисали специјални батаљон „Цунами“


da li su mogli da budu nuklearni? da!
 
Цитираћемо Џег.

"Da cujete jedan vic:

Šta radi gubitnik tranzicije kad izgubi radno mesto tehnološkog viška?

Pocne da se nada Trecem svetskom ratu.

U stvari to i nije vic, nego opis ove teme."
Лако ћемо ми за губитнике транзиције и њихове наде, него напиши ти нама како планираш да преживиш евентуални нуклеарни удар на Лондон?
 
Лако ћемо ми за губитнике транзиције и њихове наде, него напиши ти нама како планираш да преживиш евентуални нуклеарни удар на Лондон?

Пусти снови уплаканих титиних пионира.

Лондон је недодирљив.
 
Па ако постоји више праваца постхуманизма, значи да постоји и бољи од овога који ти описујеш и то погрешно описујеш.
Овде у Србији мржња покреће много тога, па имамо ''стручњаке'' који запад називају фашистичким, јер су наследили од Тита тај комунистички наратив етикетирања противника, а заправо запад је легло комунизма и глобализма. Тако је и са са трансхуманизмом и постхуманизмом.

Трансхуманизам je почео када је наука омогућила да се уграђују импланти и вештачки органи, јер то више није медицински захват. Као што није ни уградња напредних вештачких удова. И као што медицински захват није уградња микрочипова ради контроле здравља пацијента, као и генетски инжењеринг.

Постхуманизам је још даља будућност која уопште не искључује улогу човека као што ти наглашаваш, већ ствара напреднијег човека путем киборгизације и уградње микрочипова, који више нису инструмент за праћење здравља човека, већ вештачким путем проширују људске могућности, било физичке или интелектуалне. Дакле мења се индетитет човека, јер се врши еволуција и свести.
Овде си промашио термине, јер постхуманизам је заправо оно како ти замишљаш трансхуманизам који је већ почео.

Ти си изабрао погрешне термине, јер оно чега се ти плашиш, као и сви ми, зове се аутоматизација или депопулација и то нема везе са трансхуманизмом и постхуманизом.
Али аутоматизација је почела одавно, рецимо парна машина је извршила депопулацију коња и волова, јер су постани непотребни, а власници тих животиња су се бунили и мацолама ломили парне машине. Коњи нису изумрли као врста, али су драстично десетковани, управо због аутоматизације.
Данас вештачка интелигенција одузима неке послове, а ускоро ће одузети многе послове, али пошто је то само набилдована статистика, неће моћи да замени филозофију, поезију и уметност.
Депопулација може прескочити све ове процесе, рецимо довољно је да Путин пошаље нуклеарне ударе, да ови одговоре и то би било то. Не бисмо дочекали постхуманизам какав описујемо овде.

Ти први данас нећеш желети да платиш некога да ти обради неки видео материјал, када то може бесплатно да уради ВИ.
Па ја сам управо то и написао, тако да и не знам шта ти није јасно.Поента је имају неке чике који сматрају да човек треба да еволуира путем технологије, јер природно човек уопште не еволуира или еволуира врло споро.Зато ће нека група бизнисмена и псеудонаучника одредити правац еволуције и пожурити је тако што ће уграђивати одређене технолошке компоненте у човеково тело, а онда и направити новог и "напреднијег" човека-хибрид човека и технологије.

Крајњи резултат тог процеса је тзв."сингуларитет" као стање у којем је човек потпуно срастао са технологијом и наводно има бесконачне могућности, које ми данас не можемо ни да замислимо.То би требало да се деси 2050 године.

То мало вуче ка неком апокалиптичном догађају као тачки преокрета, нуклеарном рату или нечем сличном.
 
Пусти снови уплаканих титиних пионира.

Лондон је недодирљив.
Можда је недодирљив за руске ракете(мада сумњам) али сигурно није недодирљив за ваше владаре, који лако могу да вам уприличе неку нуклеарну експлозијицу.Чисто да вас мало прореде или погурају вашу еволуцију.
 
Можда је недодирљив за руске ракете(мада сумњам) али сигурно није недодирљив за ваше владаре, који лако могу да вам уприличе неку нуклеарну експлозијицу.Чисто да вас мало прореде или погурају вашу еволуцију.

Аха, наши владари, експлозијица, еволуција, бла трућ.

Ово је преглупо чак и за крстарицу.
 

Back
Top