Kafana Caffe "Na psihoterapiji kod čika Frojda"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Чика Фројде, нервирају ме са овога форума :(
... особе које ништа у животу нису постигле, а знају да вређају друге... то им је душевна храна...
... особе које мисле да су због тога што су рођене у великом граду аутоматски боље од мене и других...
... особе које ништа у животу теже од кашике нису подигле, којима је све дошло сервирано, а знају другима да соле памет, и да се претварају као да су оне сву памет света попиле...
... искомплексиране особе којима једино задовољство причињава да оспу паљбу по другима без икаквог ваљаног разлога...

Учините нам свима услугу и отиђите са форума! :rtfm:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Чика Фројде, нервирају ме са овога форума :(
... особе које ништа у животу нису постигле, а знају да вређају друге... то им је душевна храна...
... особе које мисле да су због тога што су рођене у великом граду аутоматски боље од мене и других...
... особе које ништа у животу теже од кашике нису подигле, којима је све дошло сервирано, а знају другима да соле памет, и да се претварају као да су оне сву памет света попиле...
... искомплексиране особе којима једино задовољство причињава да оспу паљбу по другима без икаквог ваљаног разлога...

Учините нам свима услугу и отиђите са форума! :rtfm:

Daj meni savet, problem sam izložila.

Svakog nešto nervira.
To nije toliko problem koji se tiče ljudi koji te nerviraju, već više tvoj problem. Moraš naučiti da će UVEK biti iskompleksiranih, arogantnih i bezobraznih ljudi - ne samo ovde, već i u rl. Štaviše, kroz ceo život će te, osim ljudi koji ti se dopadaju, pratiti i oni koji su ti antipatični. Stvar je samo u tome kako da te što manje i ređe dotiču.
Pitanje je da li su ti ljudi, na koje si mislila kad si ovo pisala, zaista takvi ... ali, čak i da jesu, i pošto ljude ne možeš da promeniš, postoje samo 2 rešenja:
1. ako neprijatelja ne možeš pobediti, ti mu se pridruži
2. ignoriši ih (ne čitaj ih, ne odgovaraj im, pravi se da ih nema)
 
Poslednja izmena:
Aj,ja sada ;),zasto ljudi koji ne mogu da se uklope u neku drustvenu sredinu/grupu okrivljuju druge za to,i pisu u mnozini?

Koliko smajlija vam dodjem koleginice?

Po prirodi stvari, ljudi teže da negde pripadaju. I vrlo često im se dešava da teže pripadnosti pogrešnoj grupi, tj. onoj u koju se, po svojim karakteristikama, ne uklapaju.
Normalno je da tada budu razočarani i uvređeni, jer su očekivali da će biti prihvaćeni. Intenzitet razočaranja zavisi od mentalnog sklopa ličnosti. Ako razočaranje pređe u nezadovoljstvo, pa još gradira u ljutnju, to je znak da osoba još nije zrela. Međutim, postoji i druga strana medalje: ako je prepoznata kao neko ko redovno udara glavom u zid, onda u očima grupe postaje potencijalna idealna žrtva.
Savet: pronaći kompatibilnu grupu, ili se prešaltovati u okorele individualce.

3

p.s. Pardon zbog zastoja. Razlog: tel. poziv.
 
Po prirodi stvari, ljudi teže da negde pripadaju. I vrlo često im se dešava da teže pripadnosti pogrešnoj grupi, tj. onoj u koju se, po svojim karakteristikama, ne uklapaju.
Normalno je da tada budu razočarani i uvređeni, jer su očekivali da će biti prihvaćeni. Intenzitet razočaranja zavisi od mentalnog sklopa ličnosti. Ako razočaranje pređe u nezadovoljstvo, pa još gradira u ljutnju, to je znak da osoba još nije zrela. Međutim, postoji i druga strana medalje: ako je prepoznata kao neko ko redovno udara glavom u zid, onda u očima grupe postaje potencijalna idealna žrtva.
Savet: pronaći kompatibilnu grupu, ili se prešaltovati u okorele individualce.

3

p.s. Pardon zbog zastoja. Razlog: tel. poziv.

Ma,u redu je...hvala :D :D :D :D :D ;)
 
Чика Фројде, нервирају ме са овога форума :(
... особе које ништа у животу нису постигле, а знају да вређају друге... то им је душевна храна...
... особе које мисле да су због тога што су рођене у великом граду аутоматски боље од мене и других...
... особе које ништа у животу теже од кашике нису подигле, којима је све дошло сервирано, а знају другима да соле памет, и да се претварају као да су оне сву памет света попиле...
... искомплексиране особе којима једино задовољство причињава да оспу паљбу по другима без икаквог ваљаног разлога...

Учините нам свима услугу и отиђите са форума! :rtfm:


Nevaljalci jedni... :rtfm:

:mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
...koliko ti imas pacijenata ovdeeeee...:lol:

Ima ima puno! Pa sta mislis zasto sam ja bogat kao Miskovic?2000 din seansa!
A najnovijeg nasao sam na rekreaciji vrlo tezak oblik paranoje - covek tvrdi da ako radis sklekove opada kosa i ostajes mali hahahah

Ma,u redu je...hvala :D :D :D :D :D ;)

Ne stavljaj ovde vise od 3 smajlija po postu inace imad ate kao mene proglase ludim!
To su neka njihova pravila! (ovih od kojih zaradjujem hahahah)



p.s. Jel ti to mene pratis po pdf-ovima Eva, a posle onaj tvoj gay zemljak prica da ja tebe pratim po forumu! :per::per::per:

Il' ti mene pratis il' nam je sudjeno da se stalno srecemo! :mrgreen:

Sudbina je sudbina!:rtfm: :heart:
 
...koliko ti imas pacijenata ovdeeeee...:lol:

Ma,u redu je...hvala :D :D :D :D :D ;)

Nego, od sutra ćemo to ozbiljnije.
Dobrovoljno se javljam da budem egzorcist.
Dakle, ko god hoće da se ispoveda, kauč će biti slobodan oko podneva. Slušam vas i dajem savete, besplatno.
Pričate, dakle postojite ... pardon, vi pričate a ja slušam i ponešto kažem.

A jel ces da im treskas pepeo u glavu???????
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D:p:p:p:rotf::rotf::rotf::hahaha:
 
Svakog nešto nervira.
To nije toliko problem koji se tiče ljudi koji te nerviraju, već više tvoj problem. Moraš naučiti da će UVEK biti iskompleksiranih, arogantnih i bezobraznih ljudi - ne samo ovde, već i u rl. Štaviše, kroz ceo život će te, osim ljudi koji ti se dopadaju, pratiti i oni koji su ti antipatični. Stvar je samo u tome kako da te što manje i ređe dotiču.
Pitanje je da li su ti ljudi, na koje si mislila kad si ovo pisala, zaista takvi ... ali, čak i da jesu, i pošto ljude ne možeš da promeniš, postoje samo 2 rešenja:
1. ako neprijatelja ne možeš pobediti, ti mu se pridruži
2. ignoriši ih (ne čitaj ih, ne odgovaraj im, pravi se da ih nema)
Stvar je u tome sto me proganjaju :confused:

A to da im se pridruzim, neka hvala... :roll:
 
Aj,ja sada ;),zasto ljudi koji ne mogu da se uklope u neku drustvenu sredinu/grupu okrivljuju druge za to,i pisu u mnozini?

Koliko smajlija vam dodjem koleginice?
Ja uopste ne zelim da se uklopim u takvo okruzenje, to bi mi bilo zadnje u zivotu, samo hocu da me pojedine 'osobe' (ako ih tako uopste mogu nazvati) ostave na miru i prestanu da me provociraju i konstantno proganjaju. :neutral:
A to sto pisem u mnozini je zato sto 'problem' nije samo moj, vec se jos par ljudi sa foruma zalilo na istu stavr / iste 'osobe' tako da ja govorim ispred svih :)

Zamolila bih te da me ne uhodis na svakoj temi. Hvala! :hvala:
 
Molim čika Frojda (ili teta borku, meni svedno) da mi pomogne. Naime, ja sam jako frustrirana persona i volela bih da se izvučem bez mnogo gubitaka ako je to ikako moguće.
Evo nekoliko primera:
Frustrirana sam jer ne umem ni na koji način da objasnim komšijama da ja ne volim da se družim sa njima jer smo eto komšije, ja volim da se družim sa ljudima koji mi prijaju, bilo da su tu oma negde ili kilometrima daleko.
Frustrirana sam kad vidim da moje nove komšije kucu vežu na metar lanca i stave mu prevrnutu stolicu kao to mu je kuća, ja probam da im objasnim da to nije kuća za pse, da je lanac pre za ljude no za životinje, a oni me gledaju kao da sam maltene pala s Marsa.
U poslednje vreme sam najviše frustrirana jer je došlo hladno vreme, počeli da grejemo kuću, matori već godinu dana ne puši, ja i dalje dimim i nastaje problem, kako da ja opstanem u dvosobnom stanu, da mogu na miru da gledam TV program i naravno pušim moje jeftine cigare, a da matorom ne zagađujem životni, tj. stambeni prostor, ako otvorim prozor, njemu hladno, ako ne otvorim, i njemu i meni dim smeta, baš me ta situacija neviđeno frustrira.:dash::dash::dash:
1. sto bi im objasnjavala... druzi se sa kime zelis..
2. jadna kuca, pomozi joj.. :sad2:
3. ne zagadjuj drugima okolinu to nije lepo... :neutral:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top